Bunu yapmalıyım mı yapmamalıyım mı ?

kısaca özet geçeyim sevgilim bakire değil 1 yıldır birlikteyiz ben herşeyi hazmedip sevdiğim için evlenmeyi düşünüyordum fakat yaptıgımız kavgaların çoğu ufak tefekti ve bu her kavgada bitti artık defol dedi sonra hep geri döndü bende kabul ettim bir cok kez birlikte olduk cinsel anlamda ve deliler gibi seviyorum ama o en ufak tripde çekip gidiyor ve diyor ki "hakeden hakettiği kadar" bu pazar günü birlikte olucaz gine barıstık yataktan lavaboya diye çıkıp üstümü giyip ona elveda mektupu yazıp kapının arkasına da "HAKEDENE HAKETTİĞİ KADAR" yazıp çıkıcam bu olayı kimseye anlatamasın kimseyle paylasamasın sorduklarında nasıl ayrıldınız diye susup içinde kalsın ben kafamda bitirdim sadece bana 1 yıldır çektirdiklerinin acısını cıkartıcam. sizce bu yaptıgım insanlığa sığar mı sığmaz biliyorum ama insanlıkdan cıkarttı defalarca neler yaptıgını kim bilir hiç güven verici değil çünkü..herkesten özür dilerim ama bunu yapıcam ona ben gittim mi dönüşü olmayacak demiştim ve gidişimde öyle bir koyacak ki demiştim gülmüştü bakalım o kağıdı kapıda görünce de gülebilecek mi.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yapma. Nedenine gelince Allah hak eden hak ettiğini zaten yaşatır, senin birşey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
    • bugüne kadar ne bir kötü söz ne bir hakaret nede gururunu incetecek bir söz söyledim, bu bir yılda saçlarımda beyazlar cıkmaya basladı maddi durumum bitti maneviyatım bıttı esir gibi kullanıyor beni.

• ayrıl ama konuşarak.

Kızlar Ne Diyor 2

• aranızda gecenleri tam olarak bilemedigim icin yap ya da yapma diyemicem.sadece anlattıklarına göre Yap HAK ETTİĞİNİ diyebilirim..

0|0
    0|0
  • yapmamalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yapma bence gerek yok

0|0
    0|0
  • Bence yapma bunu

0|0
    0|0
    • Neden bir tane mantıklı sebep söler misiniz ?

• Şİmdi siz çok kızmış kırılmışsınız, ne desek kabul etmeyeceksiniz. Ben derimki, iyi kötü yaşanmışlıklarınız var, güzel günlerde yaşamışsınız, konuşup medenice ayrılın.

Yükleniyor...