Bekaret kızlar için neden bu kadar önemli ?

kizlar bekaret neden sizin icin bu kadar onemli aracmi amacmi nedir bekaret kaybedince guven azaliyor

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim icin onemsiz fazla takılıyo

0|2
    0|0
    • sanirim kendine guvenci olan kadinlarda fazla osrun olmuyor

• Biraz öyle ama erkkler bu konuda düşündüren bnce

Kızlar Ne Diyor 5

• bekaret erkekler icin neden bukadar önemli?

0|0
    0|0
  • soran arkadaşım her şeye rağmen bakire kadın en güzelidir. tamam demişsin ki analdan yapar kandırır ama sen zaten onu anlarsın da hal ve davranışlarından.

0|1
    0|0
  • sizin yüzünüzden. bakireyle evlenirim bakire olmayanla takılırım diye 2 yüzlülük yapınca olacağı bu..

0|2
    0|0
    • haklisin sanirim cogu kisilerin icinde gercek ask sevgi olmazs olacagi bu mal alir gibi evlenegi sevdiklerini boyle kabul ediyorlar,bence gonulden seven insanlar kusur aramamalidir,

• yine de masumiyet en güzeli. ben kendimi kendim için muhafaza ediyorum. öyle düşünenlere yazık ama..

• Benim için namus simgesi... Evlenecegim kişi de böyle düsünsün isterim

0|2
    0|2
  • Allah'a olan inancım için önemli.

0|7
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• erkekler yüzünden

0|1
    0|0
  • bekaret erkekler icin daha onemli kizlarda o yuzden onemsiyor

yani en buyuk sikinti bizleriz...

0|1
    0|0
  • neden önemli olmasın evleneceğin kişinin başka biriyle yatığını bilmek sana rahatsızlık vermezmi

0|1
    0|0
    • acik soyleyim bir insana asik olmak sevmek demek karisiliksiz olanai benim icin gercek sevgdigimizde cokmu onemli gecmisi kimle neler yasadigi hicmi sevdigin insnain gecmisine saygi yok,bide soyle bisiy var cogu anal deya kizligina zarar vermeden yapyirolar ee hepsini nerden bileceksin,oenmli olan aramizdaki sevgi saygi anlayiz gecmislerimizden fayda yok

• öyle ama bana kalırsa biraz bu anlamda kendini biraz tutabilmeli

Yükleniyor...