Araba arıyoruz anlayan biri bakabilir mi acep ?

eşimle arabamızı değiştiricez kiaceed şimdiki kullandığımız ama istediklerimiz belki olabilir dediğimiz

V70 VOLVO

TOYOTA AVENSİS

TOYOTA PRiUS (gay arabası bu diyenleri duydum bilemiyorum :S )

ve modelini bilmediğim SUBARU ve LEXUS arası kararsızız acep hangisi ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• O kullandığınız arabayı asla değiştirmeyin.

Mükemmel bir araba o.

Toyota eskisi gibi değil artık.

Tüm dizellerinde kronik olaral yağ yakma sorunu mevcut.

Subaru ile uğraşamazsınız.

Parçası ve servesi kol gibi fiyatlardan hizmet verir.

Lexus, Toyota'nın premium markasıdır ve komple Toyota şasesi ve parçaları kullanır.

Markaya boşa para vermeyin.

Onun yerine gidin, en son model bir Mazda 3 alın.

Çok kaliteli, sorunsuz bir arabadır.

İkinci elde satarken sorun yaşarsınız sadece.

Çünkü bu ülkenin insanı salaktır.

Mazda'ya o parayı vermez, gider her yeri gofret gibi plastik olan Megane'a o paranın iki katını verir.

link

0|1
    0|0
    • cok haklisin aslinda subaru cok benzinde yakiyor lexus te öyle ve giderleri cok fazla kiaceed ile istedigimiz kadar gezeriz diesel ile gidiyor zaten parayi dusunmeden cok hesapli ve gideri hic yok 0 almistik 3 yildir tek sorun görmeedik ama esim cok ses cikariyor ve kisin cok gec isiniyor ici diyor kucuk seyler yani mazdayi merak ettim cok anlayan birisiniz bence onada sorayim gidip bakalim amaşu ananonsta olan tum isvecte yani sadece 59 araba satilikta belki turkiyedeki kadar cok yoktur burda

• kaynimda bizden 1 ay önce almsti o cok memnun ama sanirim benim esim daha cok zevkini dusunuyo ve 2-3 senede bir degistirmek istiyor heralde tanidigimdan beri lexus duskunu gidip almak icin bahane ariyor ve kiayi kötuluyor :) ama mazdaya bakicaz icime sinmese bu sefer degistirmesine izin vermiycem

• hak veriyorum mazda alınır c segmenti olarak mazada 3 d segmenti olarak mazda 6.kalite sağlamlık motor ömrü.alacaksan japon olacak subaru olabilir aslında ama mazda iyidir her açıdan.

Erkekler Ne Diyor 9

• her ortama gırdıgımde gözlerde kafada etki bıraksın dıyorsan SUBARU dunyanın en iyi aracı tartışmasız volvodan daha sağlam 2012 de subaru xv dunyanın en sağlam araç odulune sahıp + 2012 de subaru brz dunyanın en şık tasarım odulune sahıp =) motor olarak tartışmasız en ıyı japonyada kendı ulkesı yanı en fazla satan araçtır toyotadan çok çok farklı 4x4 olması yeter

1|0
    0|0
    • Subaru surduk cok sessiz ve dagda sursen soruncikarmaz hissi veriyordu bende subaru cok istiyorum ariyoruz birtane cok pahalilar ama hakediyor

• tesekkur ederim ama Turkiyede yasamiyoruz malesef

• anlıyorum hayırlısı olsun :)ıyı gunler

• o nasıl bir ayırım öyle ya? gay arabası derken :P arabada gaylara yarayan bir şey mi var :D :D :D Toyota da önceleri sorunlar çıkıyordu bilemiyorum artık çıkıyor mu ama daha tanınmış markalar düşünmez misiniz?

1|0
    0|0
    • toyota avensisşu anen iyi arabalardan diye biliyorum ama toyota priusun sekli cok karizma özellikle beyaz rengi cok s1k duruyor sanirim erkekleremi yakistirmiyorlar ne gerci kaynim öyle dedi oda cogu zaman sacmaliyo:D baska kimseden böyle duymamistim esimde kullanacagi icin genelde aklim karisti

• pizzayla pide firini hic ayni degil evde yaptigim lahmacunla ordakide cok farkli :D bende mersinde yasiyordum ailem de mersindeşu anher gittigimde degisiyor orasida gercekten 1 bucuk yil oluyor gitmeyeli bakalim bu sefer gittigimde bana neler degisik gelicek ne olursa olsun ordaki hicbir bolluk burda yok yasam standardi insan guvenligi insan haklari yönunden haric malesef

• toyotalar güzel araç fakat manevra ve yol tutuşu zayıf keskin virajlarda sıkıntı hata kabul etmiyor

1|0
    0|0
    • sekli guzeldi aslinda deneme icin kullandigimizda ben begenmedim cok

• turkcemin acemiligine ver simdi anladim :) pek bilgim yok dedigim gibi sadece önerilen arabalarin fiyatina ve guvenirligine bakicam ona görede önericem

• ö d hadi hayırlı olsun şimdiden :)

• Merakımdan soruyorum ceed nasıl bir araba ?

0|0
    0|0
    • giderişu anpiyasada yeni olan tum arabalar göre en az olani kiaceedir ve benzine gelince hic dusunmeden geziyoruz para gidicekmi cok demiyoruz ki dieselle calisiyor dieselde daha uygun fiyati ama daha cok ses cikariyor ve kisin koltuk olsun ici olsun biraz gec isiniyor subaruyle lexuse göre kucuk seyler yani anliycagin onun disinda 0 almistik 3 yildir bizimle tek sorun görmedik

• Teşekkürler dizel tabiki ses yapacak :)

• siz bir kia sportage falan alın..dediğin araçların 2. eli yok denecek kadar az..

0|0
    0|0
  • gay arabası diyelere bakma sen sahibinde .com a gir orda bula bilirsin istediğin marka arabayı modeli uygun fiyatları bak oraya

0|0
    0|0
  • neden volkswagen düşünmüyorsunuz? Bence toyotadan falan çok kaliteli

0|0
    0|0
  • valla volvo v 40 derim ya küçük dersenizde s 60 gerisi boşşş

0|0
    0|0
  • V70 Volvo çocuklarınıza miras bırakırsınız =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...