Travesti ile ilişki ve sonuçları.

Merhabalar. 24 yaşında bir erkeğim ve yaklaşık 1 yıldır kimse ile yatmıyordum taki dün geceye kadar. Bir travesti ile ilişkiye girdim ve hiç olmadığım kadar şiddetli yoğun orgazmlar yaşadım yattığım insan da sıra bende deyince hiç hayır demedim ve o da benimle ilişkiye girdi. işin garibidir ki bu benim acaip hoşuma gitti ve hiç elimi sürmeden o beni becerirken ben kendiliğimden orgazm oldum. Neler oluyor vücudum bana ne demeye çalışıyor inanın ki bilmiyorum. Yorumlarınız nelerdir ?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• ilginç. bunu bir daha istersen ve hep düşünürsen tercihlerin kayıyor olabilir

0|2
    1|1
    • dünden beri düşünüyor olmam bişeyi değiştirir mi acaba ?

• hayır, yeni olmuş bir olay sonuçta.

Kızlar Ne Diyor 11

• Tercihlerin değişmiş olabilir veya kuralsız yaşamak istemiş olabilirsin.

0|0
    2|0
  • gay olmuşsun hayırlı olsun asdfghjk

1|3
    1|3
    • şimdi o senin resmındekı göğüsler varken ınsanlar nasıl kıllı kıllı mahluklardan keyf alıyo :)

• yavaş yavaş gayleşiyosun işte nasıl insanlarsınız doğuştanda değil bazılarınınki sırf özentilik sırf merak .

• gay lere hiç özenmedim işin açığı belki 1 yılın etkisi idi dünkü hiç bilmiyorum.

• çok da gay sayılmazsın 4'te 3'ün heteroseksüel 4'te birin eşcinsel..kghkjljk

0|1
    0|0
  • Biseksüelmişsin zaten yoksa travestiyle olamazdın.

0|2
    1|0
    • teşekkür ederim cevabın için.

• Rica ederim. Heterolar olamaz çünkü ya o da isterse diye korkar ama sen umursamamışsın içinde var olan duygu ve istkler açığa çıkmış

• olabilir evet.

• garip mi? bilmem, i*nelerle daha sık görüştüğüm dönemlerde, trans bir kadın vardı, paralı, o da demişti, gündüz en çok küfür edenler bize, en çok gelenler gece diye. bilemem. vardır bir sebebi hikmeti.

0|0
    1|0
  • Sokaklarda görüyorum şişlide filan çoğunun kadından farkı yok. Ama sıra bende diyebiliyorlar mı ki? Orayı anlamadım.

0|0
    0|0
  • Kayan kayana :):)

0|0
    0|0
    • evet öyle oluyo biraz :)

• sag ol ya.

• rica

• zorla şeytana uyup sapkınlaşıyosunuz sonrada ay benim tercihim başkaymıs napalım benı allah böyle yaratmıs gıbı sacmalıklar uydurup bu yalan arkasına saklanıyorsunuz çünkü buu kendınıze gerekce yapınca o haltı yemeye daha kolay ikna oluyorsunuz

2|5
    0|0
  • Biseksuelsindir belki

0|0
    0|0
  • şeyi nasıl kadın gibimi erkek gibimi yoksa kesikmi :S

0|1
    3|2
    • kesik değil.

• erkegınkı bıldıgın

• :s GEÇMİŞ OLSUN GARDAŞ SANA .S

• kızlar organzm olur erkekler olmazki .d

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• umarım doğru yolu bulursun

2|0
    0|0
  • travestilerin alet ölçüsü 20 cmden başlıyor:))))))))))))))))))))))))

valla helal olsun sana..zevk aldıysan yargılamak, laf söylemek kimseye düşmez.. ama dikkatli ol mutlaka korun

bende gayim.ama trolarla asla beraber olmam tercihim değildir yani..erkek gibi erkek olacak o kadar..gerisi racona ters:)))))))))))))

0|0
    0|0
  • bundan sonra bülent abla gibi olursun demedi deme. bu düşünce hayatın boyunca yer bitirir seni yazık etmişsin kendine.

0|0
    0|0
  • dostum nasıl yani önce sen onu yaptın yani düzdün sonra da adam sanamı girdi ve sen keyiflendin doğru mu okudum bu kısımları?

0|0
    0|0
  • çok yanlış . ama senin kararın tabi ,ne diyelim

0|0
    0|0
  • Trol bir soru daha. Bu hikaye eskidi dostum. Ayrıca o travestiler senin b*klu totonu ne yapacak.

0|0
    0|0
  • Aktifdin, şimdi pasifte oldun. Bence unut ve yeni bir sayfa aç homoseksüel ilişkide bu sayfada olmasın.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun bir kaza olmuş ama hasarsızlık indiriminden yararlanamayacaksın demektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...