Erken boşalmamamak için ne yapmam lazım?

kızlar ne kadar içerde kalmaız gerekiyor acaba erken mi boşalıyorum birde geç boşalmak için ne gibi öneriniz var?

Erken boşalmamamak için ne yapmam lazım?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• süreni söylememişsin.ama şunu diyebilirim böyle tam gelmeye yakınken yavaşla dur yada 1 dkka falan sonra yine devam et.sevgilim böyle yaparak 1 saat falan uzatıyor yani ondan gördüm.

0|2
    0|0
    • Evet bu taktik'te işe yarayan bir taktik'dir .. Denenmiş ve onaylanmıştır.. +1 :)

• sürem birincide 5 dk falan oluyo ikincide 25 dk

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle masturbasyon yap ve her defasında daha uzun sursun bosalman.Bu sekilde alışacaksındır.

0|0
    0|0
  • boşlandıktan sonra 2.ye geç otomatik geç olur

0|0
    0|0
  • öz sevişmeyi uzun tut

0|0
    0|0
  • sexe baslamadan önce mutlaka cisini yap. çünkü idrar spermlerinin bulunduğu keseciğe baskı yapıyor ve bosalmanı hızlandırıyor. bide bi yerde okumustum penisin sertlesince ucunu 1 kere sıkıp bırak o zamanda süreyi uzatabiliyomussun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Boşalma'ya yakın beyininin ve bedeninin kontrol'ünü iyi yaparsan,bu süreyi istediğin kadar uzatabilirsin..acele etmeden,panik yapmadan,telaşlanmadan,tadını ala ala,sakin bir şekilde yaparsan sorun yaşamazsın..kendini boşalacam diye değil,boşalmayacağım diye şartlamaya çalış..unutma,herşey beyinde bitiyor..Bedenin sadece uyguluyor..Ne demişler;Kontrol'süz boşalma,boşalma değildir...Kolay gelsin..İyi çalışmalar..

0|1
    0|0
  • müzik yada bi vidyo açın öyle sevişin 2 ay önce sevgilimle öyle yapmıştık 3 saati aştı sevişmemiz sonunda yoruldu kendi bıraktı ama ilk boşalma 5dkyı geçmiyor 2. uzun sürüyor bide pozisyonu sık sık değiştirmelisin

0|0
    0|0
  • 1. partnern senin üstünde olsun

2. Öncesi hafif alkol al,

3. o senin üstünde inip çıkarken sen hafiften başka yere odaklan.

0|0
    0|0
  • hızını değiştirmek bir yöntem. Arada pozisyon da değiştir. bir de aklına başka bir şey getirirsen hazine tahvillerini falan...

0|0
    0|0
  • kendine olan özgüveni gelistir " Asagidaki yorumlara istinaden" otobanda 220 km giderken hiz 30 km ye düsmez Hani tabiri caizse bir söz vardir At biniciyi avrat si...iyi bilir:)

0|0
    1|0
  • vitesi boşa al etrafına bakın tavan plastik boyamı diye düşün ben marangoz olsam buraya neler yapardım de mesela sağa sola bakın ..olmadı bu sene kim şampiyon olur de olmadı çıkar penisini göm kafanı oraya

0|0
    0|0
  • diğer yöntemleri uygulamakla beraber bir üroloğa git, vereceği ilacı 6 ay kadar düzenli kullan.

0|0
    0|0
  • dur kalk yap

0|0
    0|0
    • dur kalkda sakıncalı ama...

dur kalk yaparak ya balatayı sıyırırsa ne olcak..):

• Benim mast. 3-4 saat sürüyor tam gelmeye yakın yavaşlıyorum iyice yada bi 10 saniye ara veriyorum sonra devam .. .sizce cinsel ilişkiye girersem uzun sürer mi böyle yaptığım için ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...