Size göre bu sorun olur mu?

Uzun süreli bir ilişkim var ve bu sene beraber olduk.yani bakire değilim.gerçi kızlık zarım esnek ama farketmiyor.neyse biz evlenmeyi düşünüyordk ama öyle davranışları var ki artık ayrılmak ister oldum.beni kokutan ayrılınca yeni biri hayatıma girerse bekaret konusu sorun olur mu.ben hayatımda sadece bir kişi ile ilişkiye girdm.siz olsanız kabul eder misniz? Liseden beri benden hoşlanan biri var aslında hala beni soruyor onla birlikte olmak isterdm ama bu konu yüzüneden hala bu ilişkime devam ediyorm..

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların en büyük yanılgısı ilişkide erkeklerin bağlanmaktan korktukları yanılgısıdır. Oysa erkekleri asıl korkutan bağlılık değil yaşanılan ilişkinin heyecanının bitmesidir. Bu noktada kadınların bu heyecanı bitirmemeleri için bir anda kendilerini tümden teslim etmeleri doğru bir adım değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendini neden o kişiye mahkum gibi hissediyorsun.Beden senin istediğin gibi kullanırsın sadece karşına çıkan diğer kişiye bakireyim v.s yalanlar atma dürüst olursan kabul edecektir

0|0
    0|0
  • bekaret sorun deıl aşk olursa

0|0
    0|0
  • Sen ilk önce kararını ver ne yapacağını netleştir, madem evlenmeyeceksin keşke cinsel temas yaşamasaydınız .

0|0
    0|0
  • İstanbul Ankara İzmir bursa antalya diğerleri sıkıntı.. Tabi evlenmek istediğin adam da önemli bu konuda şehir farketmiyor.

0|0
    0|0
  • Zarın esnekse ilk bununla da ilişkiye girmiş olsan kanamaz onunla da. Ne fark ederki? İlişkiye girmemiş olsaydın da kanamayacaktı değil mi?

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç acaba ?

0|0
    0|0
  • anlaşılan bu ilişkini sürdürmen sana gelecek açısından pek yarar sağlamayacak, fakat önemli olan bir şey daha var ki oda bekaretini kaybetmiş olman, her erkek bunu kabul etmeyebilir, edecek birini bulman gerek, bekaretini kaybettiğini de gizleyebilirsin ama ilerisi için çokta sağlıklı bir gelecek olmaz, bunu da göz ardı etme bence..

0|0
    0|0
  • bekaret sorun olur bence hemde büyük sorun insan namusu için yaşar ondan yoksun olanlar yaşamasınlar bence !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...