Sevgilim orgazm olamıyor neden olabilir?

sevgilim bakire olduğu zamanlar onu elimle orgazma ulaştırıyordum sonralardan cinsel ilişkiye girmeye başladığımızda bir türlü vajinal orgazm olamadı erken boşalma sorunum yok kendimi şartlandırarak süreyi uzaltabiliyorum on sevişmeyi de uzun tutuyoruz tam 1 saat boyunca boşalmadan gidip geldim hızlı yavaş fark etmiyor çok zevk aldığını söylüyor bende bunu farkediyorum ama volkan bir türlü patlamıyor acaba klitoral orgazma alıştığından dolayımı böyle oluyor her ilişkinin sonunda ben boşalıyorum sonra onu elimle boşaltıyorum yada tam tersi

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• zamanla farlı pozisyonları deneye deneye olur belki ama duyduğum kadarıyla çok az olan varmış ilginç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu her kadında olmuyor o bir gerçek sadece kız arakdaşın aözel bir durum değil önce bunu bil. Kilitoral alışkındır tatmini kolaydır vajinal olarak kişi kendini tanıyana kadar süre geçmelidir belki. Bayan haz alıyorsa bunu sıkıntı yapma orgazmı.O kendini keşfetmeli ve sende onu keşfetmelisin yoksa olay içine girdim git gel boşalmalıydı değil.

0|0
    0|0
  • orgazm olmakya elma soymayı karıştırıyorsunuz

0|0
    0|0
  • 1 saat boşalmadın he sen neymişsin

0|0
    0|1
    • istersem 2 saatte geciktirebilirim ama süreyi ne kadar uzatsamda vajinal orgazm olamıyor sorun bu

• Tabi canım 5 saate kadar yolu var devam devam

• hee hee

Erkekler Ne Diyor 4

• Önce orgazmın ne oldugunu araştır.Evli kadınlar hayatları boyunca 2-3 kez orgazm oluyorken.orgazm yaşamadan ölen insanlar varken , sen sevgilim orgazm olamıyor diyorsun ya! öyle güldürüyorsunuzki beni

2|0
    2|1
    • kime sorduysam her ilişkide orgazm olduğunu söylüyor orgazm olamıyorlarsa vajinal birleşmeye gerek duymaz direk klitoral uyarmayla orgazm olurlardı değilmi mantıksız yani söylediğin

• burası soru sorma yeri değilmi istediğim şeyi sorarım herkes herşeyi bilecek diye bir kural yok profesörmüsün ne b*ksun anlamadımki ben yardımcı olmayacağın konuda ne yorum yapıyorsun insanları ezmeye çalışarak egonu tatmin etmeye çalışıyorsan komik halde olan sensin yanıma gel ben senin kırılmadık kemiğini bırakmayarak orgazma ulaştırırım klavye delikanlısı

• hadi mesaj at kemik kıralım

• olabilir.. bazı kadınlar olamaz.. bu çok normal.. klitoral orgazma alışmışsa.. ilişki esnasında klitoral bölgesine de dokun o zmn.. alıştığı şeyleri wer ona

0|0
    0|0
  • kadınların hatırı sayılır bı kısmı bosalamıyor...

0|0
    0|0
  • g noktasını bulmaya çalışmalısın.

0|0
    0|1
    • g noktasının varlığı bile kanıtlanmış birşey değil ama bir rivayete göre yukarıda olduğu söyleniyor eğer varsa penis şeklim yukarı değil aşağı eğik olduğu için zor olacak farklı pozisyon denemek gerekicek

Yükleniyor...