Kızlık zarı ve namus vb.

mıllet sevgilisine kızlık zarını deldirmek pesınde .. ya da erkek arkadasıyla sekss yapmak peşinde .. benim anlamadığım , Namus bukadar basit mi ?.. delen erkek de , acaba onun da namusu bukadar basitmi ?.. istediğiniz sekılde benı elestırın ama lutfen küfür yok.. "çalma kapımı , çalarlar kapını" sen deliciysen , karından delinmiş gelir sana .. sen iffetliysen sana gelecek de iffetlidir .. karından çıkmazsa kızından çıkar .. buyrun yorumlara ..

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Cinselliği delmek deldirmek olarak algılayan kafa yapısı hastadır, rahatsızdır. Tabi tek değilsiniz toplumda bir çok erkek sizin gibi sağlıksız durumda. Kadınların da durumu farklı değil.

Namus nedir ? Sizin anlayışınıza göre namus bir kadının kocasından önce başkasına deldirmesi, ya da şu kelimeyi düzeltirsek bir kadının evlilik dışı cinselliği yaşamış olmasıdır.

Peki erkek eşcinsel değilse, deldirmediğine göre erkek de namus armaya bile gerek yok mu ? Yine sizin kafanızdakiler erkeğin namusunu da eşinde, anasında, bacısının evlilik dışı ilişkilerinde bulur. Yani erkeğin namusuda başka kadınların bacakarasındadır.

Namuslu insan kadınsa evlilik dışı cinsel ilişkide bulunmayan kişidir yani ? Erkekse de karısı, bacısı, anası evlilik dışı ilişkide bulunmayan kişidir öyle mi ?

Nasıl bir namus kavramıdır bu ?

Bence namus bacakarasında değildir.

Peki kadını evlilik dışı ilişkisine gelelim.

Evlilik nedir ? İki insan arasındaki ilişkinin belediyenin bir memuru ya da bir imam tarafından onaylanması değil midir ? Bu mudur o ilişkiye namus katan uygulama ? Bir imamın ya da memurun onayı ?

Peki kaın sadece kocasıyla ilişkiye girerek namuslu oluyorsa dul bir kadının bir daha cinsellik yaşamaması gerektiğini mi düşünüyorsunuz ? Örneğin kocası öldüyse kocasıyla gömülmeli mi ?

Ya da kocası terkedip gitti ya da boşadıysa o kadın ne olacak bir dha cinsellik yaşamayacak mı ?

Peki peygamberin 30 a yakın eşi olduğunu biliyor muydunuz ? Peki bu eşlerin bir kısmının kocalarından boşanıp peygamberle evlendiğini ?

Sizce onlar başkalarına deldirip gelmiş iffetsizler midir ?

Kadın mal mıdır ?

Delmek ne ? Siz sevişmek diye bir şey duymadınız mı ?

Siz sevdiğinizi delecek misiniz ?

Siz karınızı delip mi çocuk sahibi olacaksınız ?

İki insan birbirini sevdiği saydığı sürece birlikte olmalı, sevgiyi saygıyı sürdüremeyen bir çift de tatsızlığı yaşamak yerine ayrılmalı.

Sevişmek ve cinsellik ise hayatın bir parçası, karşılıklı birbirini seven ve isteyenler bunu istedikleri sürece yaşamalı. İstemediklerinde ise asla buna mecbur edilmemeli.

Birgün bir kadını severseniz, lütfen onu delmeyin. Sevdiğinizle sevişin.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bi' dakika, bi' dakika şimdi.

Zar sadece bir koruyucudur.

Bu işler beyin de biter.

Siz kezzy Türk erkekleri her kızla yatarsınız.

Evliliğe gelince de, ''bakire kız'' istersiniz.

Ne hakla?

Namus tek kadın da olmaz, bırakın bu işleri artık.

Adam gibi adamsan, kendin de bakir olursun.

Eşitlik.

Terazinin bi' tarafı kalık, bi' tarafı inik olmaz.

Beynin o*, zarın namuslu.

Ne değişir lan?

4|1
    0|2
    • kimi derdirtmek der kimisi dinamit lokumu sanar parlamaktan bahseder

neymiş arkadaş :D

• kb .. ben oyle mılletın kızlığının namusunun pesınde olup da , sonradan bakıre ısteyen pıclerden değılım .. sadece bu sayfada her zaman bakarım .. kızlar yazmıs , sevgılımle ılıskıye gırmek ıstıyorum felan ne yapacam erkeklerde aynı ?.. bn bunu elestırdım .. adam gıbı soru sordum .. sn soruyu yanlıs anladıysan bu benı ılgılendırmez

• Ne hakla 35 e bakla.:) (Nejat UYGUR)

• Bu sorsan hemen sonra masturbasyon halkında soru sormak.

Ben cevabımı aldım gidiyorum.

0|0
    0|0
  • namusumuz ayaklar altnda geziyr işte bacısı kardeşi kalmamış herşey seks olmuş

0|0
    0|2
  • Senin tabirib cok kaba nedemek deldirmek pesinde cok terbiyesiz bisey. Bence sende o zihniyettesin hic bosuna burda yazma..

0|2
    0|0
  • öylede başkalarının hayatına karışamayız herkes istediğini yapar ne söylesende fayda etmez

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• en saçma olanı da bakire ile yatıp sonra evleneceğinde bakire arayanlar.

1|0
    0|0
  • dediklerinde haklısın ama iki tarafta isteyerek yaşıyorsa bir şey diyemesin, bu arada ben yaşarım ama o yaşayamaz düşüncesinde olanlar sadece kendilerini kandırır

1|1
    1|0
  • Arkadaşım yapacak birşey yok herkesin kendi hayatı sonuçta onlar öyle yaşamak istiyorsa öyle yaşar buna kimse karışamaz sana ters geliyorsa bu tarz şeyler yapma olsun bitsin :)

1|0
    1|0
  • kardeş şimdi avrupai takılıyoruz millet olarak veya öyle gibi görünmeye çalışıyoruz neymiş efendim namus zar da mı tabiki namus zar da bence sen önüne gelen bütün erkeklerle yat sonra deki benim namusluyum boşversene kardeş katılıyorum sana.namus eşittir zar diyebilirim ben

1|1
    4|0
  • sana fazlasyla katılıyorum. bu kızlık zarının neden var olduğunu gerçekten bılmıyorlar ya da bılmemezlıkten geliyorlar sağlık yonu var tamam ama manevı yonu daha agır basıyor bır kadın evlenene kadar nefsine yenılmemelı onla bunla brlıkte olmamalı. cınsellık bır ıhtıyac ama evlılıkte yapılmalı bekarlarda cınsel isteklerını ve nefsını oruç tutarak azaltmalılar. şayet ben harama kuşak çozmedım. evlenecegım kız da benım kadar olmalı. yuregı ve ruhu bakıre olanın heryerı bakırdır bence.

0|0
    1|0
  • Millet deneyimli partner ariyor

0|0
    1|0
    • beraber yasayip tecrube kazanamiyolarmi .. sacma sacma cokkk sacma !

• anlatisinin kaba oldugunu bir kenara koyarsak bende senle ayni düsüncede sayilirim, simdiye kadar hic kimsenin bakireligini bozmadim, cünkü dinen bakiresini aldigin bayan senin namusun dur, eger evlenmeyeceksen o kiz senin namusun oldugu icin onu korumak zorundasin !

1|0
    0|0
Yükleniyor...