Cinsiyet değiştirme yapacağım

hormon tedavisi görüyorum kimliğimi değiştirecem 2 yıl sonra bu zamana kadar nasıl sabretmeliyim ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• o zamana kadar çevreni bu duruma alıştırarak, kendini buna hazırlayarak ve yeni hayatına odaklanıp geçmişe üfleyerek.. bol şans.

0|5
    1|0
    • size tekrar tekrar teşekr edyorum yormlarnz mutlu edyor beni :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Hic bir beklemeye girmene gerek yok. Pisgolijik destek ala bilirsin, sonrasinda nelerle karsilascani az boz bilip davranislari seni yikmasin diye, simdikten ayri bir hevesle stilinle ilgilene bilirsin. O kadar cok sey vardir ki kendinle o süreci atlatmaya sen yeter ki ara

0|1
    1|1
    • 3 yaşndan beri hep tatmn ettm içinde şimdi zamanı geldi teşekrler yorumn için :)

• Bi erkek kadın olamaz arkadaşım. Sizin doğanız gereği heryeriniz daha geniş,ayaklarınız,elleriniz,omuzlarınız,boğazınızda kemik var,sesiniz kalın,poponuz çıkık değil kalçalarınız ona göre yaratılmış. Bak bülent ersoya kadın oldu da güzel bir kadın mı? İri yapılı ve yüzüne dikkat et. Kimseyi kötülemek istemiyorum. Ama bundan vazgeç sen erkek olarak yaratılmışsıni,doğa gereği gerçek bir kadın olman imkansız. Çok acı çeker pişman olursun. Pskologa git cinsiyetni değiştirme. Kimse sen kadın oldun diye seni sevmicek ayrıca toplumda dışlıycak. Bu dünyanın bir de öbür dünyası var. Unutma.

0|1
    1|1
  • Al killari, giy minileri heyyyt sefan olsun. Uzat saclari salin salin dolan.

0|2
    2|1
    • ayyy aynen öyle teşekrler :)

• Cok günah yapma erkek olarak yaratılmışın öyle kal

3|2
    4|1
    • keşke o kadar kolay olsa

• çok teşekrler syd19 ii özetledin :) öteki arkadaş artık braz daha genş yaklaşın ...

• Vay arkadas ne adamsın ya Allah kahretmesin seni yapma bak laf dinle hadi sen delirmişin de su eksiyi basan salaklar kim ya ne iğrençsiniz bunu doğal görüyorsnuz

• destekliyorum ne istersen yap digerlerinin ne düşündügü önemli deyil hepsini toplasan bir avuç piç kurusu

0|1
    1|1
    • teşekkrler ya kimse sizin gibi dşnmüyor :))

• ekle hatta numarami verim ne zman ne lazim olursa ara cidden dinlerim

• ekledim ben :)

• Karı mı olacaksın?

Ne gerek var lan?

1|2
    2|3
  • Bunca yıl nasıl beklediysen şekerim

0|3
    3|3
  • Neden böyle mutlu değil misin ?

0|0
    2|1
  • yol yakınken dön derim

0|0
    0|1
  • Bunların hepsi imansızlıktan oluyor.

0|1
    3|2
    • sen çok imanlısın değil mi? kınamak en büyük günah! önce onun yaşadıklarını yaşa, hissettiklerini hisset, çektilerini çek! sonra gel burada af kur!

• S*ktr mal

• o sizin dşncenz

• neden erkek gibi hissetmiyomusun :s

0|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• beyler - bayanlar adamı yargılamayın.. bizde daha cahilken insanlar şımarıklığına böyle şeyler yapıyo sanıyorduk ama tamamen iç güdü ve hormonel olaylar..adamın ne suçu var ne günahı.. başka bedene sıkışmış ruh gibi.. eger mutlu yaşıyacaksa ne gerekiyosa yaptırsın.. biraz saygı duymayı ögrenin.. dalga geçen ler gizliden yazanlar çokmu erkekler bilemiyoruz..en azından adam burada herkezden daha delikanlı yazmış derdini..

2|3
    1|1
    • çok teşekkürler

• kardeş allah şifa versin..günahıda sana sevabıda yanlışıda doğrusuda kimseyi takma ne gerekiyorsa onu yap ama ne yaparsan yap geriye dönüp pişman olma.. bu ülkeden bir bok olmaz sana küfür eden dalga gecen i*nelerin hepsinin kesin bir eşcinsel deneyimi var utançlarını sana sana saldırarak saklıyorlar.. arkadaşına şaka yollu pandik atan küfürle beraber sikerim diyen adam senden daha sorunlu..

• aynen kardeşim çok güzelözetledin

• hayatının hatasını yaparsın

0|0
    0|1
  • 2 yıl sonra bu zaman ne olacak ?

1|1
    2|2
  • Boşver yapma. Hep dinen çok günah hem de çevren sen bunu yaptıktan sonra sana nasıl bakar biliyon mu. bugün bülent ersoyu görüyon maymun diyolar karıya karımı adammı neyse işte

0|0
    0|2
Yükleniyor...