Neden erkekler bekaret ister?

neden erkekler bekaret ister kendileri cinsellik yaşadıkları halde

neden kadınlara özeldir bu asıl nedenler penis boyu ya da karşılaştırılmak korkusumu

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bakirim .Hiç bir kadınla yatmadım .Evlenene kadarda yatmayacam.

Bende bakir kızla evlenmek istiyorum buda benim hakkımdır arkdaş

onca yıl bekleyecem heyt yavrum heyt :D .Not:gizliyecektim kendimi

aslında ama gizli cevabı kapatmışsın ya .s

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Erkekler saydığın sebeplere ilave olarak, kadınlar bekareti yücelttiği için de bekaret ister.

Bir erkeğe verebileceği bekaretinden başka birşeyi olmayan yurdum kezbanı, mecburen buna dört elle sarılır, her yerde bekaretin değerinden ve öneminden bahseder.

Bir yandan da oral / anal eline geçen fırsatı da kaçırmaz :D

4|0
    1|1
  • her erkek biriyle ilişkiye girmez bazıları var öyle ben bakir biriyim mesela ve bekaret isterim..penis boyunu karşılaştırmaktan değil eşimin sadece bana ait olması için isterim sadece benim bedenimi tatsın diye ve bende ondan istediğim şekilde bakir kalacağım...

0|1
    0|0
  • Iyiyimdir ya da kötüyümdür.karşılaştırılmaktan nefret ederim.bi kız sırf yatakta iyi olduğum için benimle birlikteyse ayrılırım, net. ayrıldım da.

Bekaret takıntım yok.

1|0
    0|0
  • Bir söz vardır ;

Erkekler kızların ilk aşkı , kızlar erkeklerin son aşkı olmak ister !..

Bu istekler olmadığı zaman her iki tarafta sürekli geçmişi ya da gelecekte yaşıyacaklarını düşünerek rahatsız olur...

0|0
    0|0
  • neden dünyadaki bütün erkekleri tanımış gibi genelleme yapıyosunki cinsellik yaşadıkları halde bekaret ister diyerek. Ben evlenene kadar hiçbir cinsel birlikteliğim olmadı. Karımdan önce karşı cinsten biriyle bir tek öpüşmem dahi olmadı. Şimdi benim hakkım değilmiydi benden önce hiç koklanmamış bir gülümün olmasını istemek. Dünyadaki her erkeği tanıyormuş gibi bu kadar ön yargılı yaklaşma olaya...

0|0
    0|0
    • yorumlarıma dönde bir bak bu sınıftaki erkekleri yargılamışımmı

• bi zahmet soruna bir güncelleme ekleyiver o zaman. Soruya bakıp cevap yazdım ne bileyim. Kusura bakma...

• Göreceli bir kavram. Kişiden kişiye değişkenlik gösterir..

0|0
    0|0
    • saydığım nedenlerin ilgisi var mısiz erkeklerde

• Alakası yok.. Kişilikle ve düşünce yapısı ile ilgili bir kavram bu..

• anneye bicilen kutsallık rolünün büyük payı var bu anlayısta

0|1
    0|0
    • annelik kavramının bekaretle uzakdan yakından ilgisi yoktur

• o artık çatırdıyo günümüz koşullarıyla bekaretin benim gözümde bir değeri yok nedenmi kadın bekaret gitmeden cinsellik yaşıyo bu yanlış ve adice ve hadi gitti dikiliyo al sana bekaret anlayışı erkekler böyle kadınlar isterse tefe tefe kullansınlar

• sen konunun mecrasını saptırıyosun ama öyle bekaretin benim gözümde de degeri yok kızlık gitmesin diye anal takılayım anlayısına benzer bir anlayıstır o cünkü benim demek istedigimle alakası yok

• Benim için asıl neden; sevdiğim kadının bekaretinin olmadığı öğrenirsem onun kaç kişyle ne şekilde ne kadar süre ne hallerde nerelerde neler düşünerek yaptığını düşünürüm ve çk sinirlenirim.

0|0
    0|0
    • kendiniz içinde aynı şeyleri düşünürsümsünüz tek kadın bekaret anlayışı geri ve bencilce

• güzel düşünce diğer erkeklerin bu düşünce kısmet olması dileğyle

• İnsanın zoruna gider ya siz bayanlar niye anlamıyorsunuz Erkeklerin çoğu bakir bayan ister bende dahil sokun şunu kafanıza avrupalı şerefsizlere özenmekten başka işiniz yok be...

0|0
    0|0
    • erkek de bakirse istiyosa tamam ama olmadığı halde istiyosa o kişiye saygı duymam

• Senin bileceğin bir şey o ama Yaşadığın ülkeyi göz önünde bulundur aileni göz önunde bulundur

• o bekaret olayın geçin erkekler sadece egoları için bunu ister diğer aile falan geçin ha kendini eşine saklar oda bende bakir olcaz der işte o gerçek erkektir

• başka biriyle yatmış birinden çocuk doğurma korkusu, senin annen babandan önce biriyle yatsydı hoşuna gider mi

0|0
    0|0
    • benim annem 6 çocuğu var 2 ayrı babadan

• 2 kez evlendi evlilik dışı diğil siz bekaret arıyosanız kendinizde varsa arayın yoksa saçma oluyo sadece

• kendimde varda arıyorum hadi kapa çeneni

• cevap vermeyeceğim..

gizli olarak verecektim ...

0|0
    0|0
  • erkek tarafı testesteron filmini izle anlarsın tam olarka muhabbeti

0|0
    0|0
  • bence bakir olmayanlar haketmiyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya bırak.. Sadece kendi özgüvenlerine zarar gelecek diye bu haldeler. Yok siz kendinizi kocanıza saklayın, yok hazinenizdir yok evlilikti. Malı mıyız be biz onların, ne demek kocasına hazineymiş bilmemneymiş. Avrupalı şerefsiz diyeceğinize ne haltlar yediğinize bakın siz, ondan sonra konuşun. Milletin kız kardeşine, bacısına bakın yapacağınızı yapın, sonra kendi kız kardeşinizi kouruyun. Ahlaka bak. Tüh sizin kalıbınıza.

7|1
    0|2
  • Bakir olmayan erkeğin bakire eş araması kadar mantıksızlık ötesi ve adil olmayan bir düşünce daha yoktur sanırım..

2|1
    0|0
  • Bakir olmayan birinin karşısındakinden bakire olmasını beklemesi bencilce.Kadınlar buna prim vermeye devam ettikçe böyle de sürer gider yapacak bir şey yok.

3|3
    0|1
  • Erkek istediği için değil, biz kendimize saygımızdan dolayı evlilik dışı ilişkiyi istemeyiz. kendimize saygımızdan...

Gizliye yanıt hakkı vermeyeceğimizde bizde gizlenmesek daha şık olmaz mı?

0|1
    0|0
Yükleniyor...