Böyle aşk, böyle erkek görmedim, ya sizce?

boyle aşk boyle erkek görmedim yaa, kız arkadaşıyla kendi arasında söz yapmış eş dostuyla kızı tanıştırmış ve kız onca sene bakire olmadığını söylememiş, sonra bir şekilde çocuk öğrenmiş ve kızı bırakmamış , valla helal olsun ne erkekler varmış, onca yıl söylememesine rağmen çocuk deger vermiş,bunun tam tersine kız arkadaşım sevdiği kişiye o kadar değer verdi erkek arkadaşı tarafından küfürler edildi. Bu olaydan anladığım insanlara iyilik yaramıyor, kötü olacaksın değer görmek için özelliklede erkeklere. Sizce ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğin keklemiş kız bunu. aşk maşk diye kılıf uydurmayın. nasıl keklemiş açıklıyorum toplanın beyler ilerde size yapılırsa tufaya düşmeyin. şimdi bir kız hele ki türk kızı gelip dümdüz aşkım benle evleneceksin ama ben bakire değilim heberin olsun demez. olay şöyle gelişir: bir gün çok mutlu olduğunuz bir anda bu kız ağlamaya başlar ya da moralsiz üzgün gözükür. sonra o üzülünce haliyle sevdiğiniz için siz de üzülürsünüz. tabii o sıralar saf ve masum bir sevgi vardır içinizde biraz sonra duyacağınız gerçeğin farkında bile değilsinizdir. ardından kız tabii siz kız sanıyorsunuz o sıra yavaş yavaş konuya girer; k: kız e: erkek :

k: aşkım ben çok kötü biriyim :(((((((((((((

e: öyle deme aşkım neden kötü olasın sen benim en değerlimsin :)

k: hayır değilim ben çok büyük hatalar yaptım :((((((((((

e: ne yaptın aşkım :(

k : ben insanlığın en iğrenciyim :(

e: değilsin aşkım yapma böyle ne olur :((( ne oldu bakayım moralin bir şeye mi bozuldu :(

k: hayır aşkım :(

e: ne oldu peki canımın içi :(

k: seni çok üzeceğim ve beni hiç affetmeyeceksin biliyorum :( seninle sonsuzluğu düşünmüştüm ben oysa :(( ölüme kadar gitmeyi düşünmüştüm :(

e: gideceğiz de aşkım hiç bir şey buna engel olamaz :)

k: hiç bir şey mi :(((((((((((

e: hiç bir şey aşkım :)

k: ama olacak biliyorum beni bırakacaksın :(

.

.

.

(böyle uzar gider konuşmalar siz o esnada çoktan moda girmişsinizdir ve o küçük itiraf gelir )

k: ömrümde bir kere sadece bir kere büyük bir hata yaptım ve bu tüm hayatıma mal oldu :(((( kendime engel olamadım duygularıma engel olamadım, gerizekalı ben salak ben, kaybettim bakireliğimi (ağlama seansı ) :'(( çok özür dilerim senden ve o masum sevginden çok özür dilerim ben sana layık değilim :((((

e: ( şok olmuştur sonsuzluk ölüm falan derken devreler yanmaya başlamıştır) benim için önemli olan bir et parçası değil benim için önemli olan senin sevgin senin kalbin :)

görüldüğü üzere saflaştırılmış erkeğimiz, türk erkeği kalıbından yarım saatte çıkmış ve zokayı yutmuştur. en yakın arkadaşına dahi diyemeyeceği bir zoka hem de.Daha önce başkasının üstünde zıplamış, pozisyondan pozisyon geçmiş, salyalarını yalamış, kokusunu ciğerine çekmiş bir kadını evine eş olarak sokacaktır, çocuklarının anası yapacaktır. ne diyelim hayırlı olsun. allah mesut bahtiyar etsin.

0|2
    1|0
    • İşte bu! Ben bunu en iyi cevap seçiyorum varsın soruyu soran seçmesin. Özellikle son paragraf tam damardan girmiş mevzuya. Pozisyon falan.. Tövbe tövbe kaldırılacak yük değil.

Erkekler Ne Diyor 5

• O erkeğe saf salak yakıştırması yapanların sözde olan adamlığından çok insanlığından şüphe ederim...

1|0
    0|0
  • ben olsam kemiklerini kiribda birakirdim

0|0
    0|0
  • o diilde yıllarca seks yapmamıslarsa oglumuz biraz safmıs :)

0|0
    0|0
    • saf maf orasını bılmem ama çocuk maşallah kör kütük aşık , bir tarafta kız dürüst değil gördüğü değere bak diğer tarafta dürüst olan kızın değerine bak , ne diyim bişey anlamadım.

• YANLIS ARKADAS herkeze gore degısırr sımdı o

0|0
    0|0
    • valla buı ornekte oyle değil, ya da bu çocuklar tuhaf

• bu erkekelr dengemi alt üst etti duyunca .

• yapıcak bıse yokk

• Oğlan cidden cok safmış.Demek ki çok sevmiş başkasını gözü görmemiş ve onunla birlikte olmamış ve devir ibresini 6200 rpm ye getirip elektrik kestirmemiş.Burdan bunu anlıyoruz.

0|0
    1|0
    • aşık hemde körkütük kız nasıl aşık etmiş anlamaıdm

• saf tabiki kiz uc yil kandirmis durust olmamis bu ne bicim sevgi uc yil insani bu sekilde kandirilir yazik gunah degil mi

• ne insanlığı be :) kız işte düpedüz kandırmış çocuğu

Kızlar Ne Diyor 2

• valla helal olsun o çocuğa.. ne diyebilirim.. kocamaaaann bir alkış.. gerçek sevgi ve saygı işte bu..

0|0
    0|0
    • aynen nasıl bir aşk bu dürüst olmamış onca yıl ona rağmen kabul etmiş helal valla ,ilerde evlenincede kız alışır bu herşeye razı diye yıne yalan söyler.

• kızın bakire olmadığını söylememesinin mutlaka bir sebebi vardır. korkmuştur, çekinmiştir vs. bunun kötü olmakla aldatmakla bir alakası yok. böyle şeyler çok oluyor. asıl bakireliği namusla eşdeğer görmek yanlış bişey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...