Erkek arkadaşıma ne söyleyeceğim?

Iyi aksamlar herkese,ciddi bir iliskim var ve yasim da bayagi ileri. Evlilik dusunuyoruz ama erkek arkadasima bakire oldugumu soylemeye utaniyorum belki sacma gelebilir ama benimle koskoca kizsin bugune kadar bir sey yasamadin mi salak misin sen diye alay eder,dalga gecer diye korkuyorum.Zaten bu yasima kadar iliskilerim hep bu yuzden yurumedi. Ne yapicam?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• içinde yaşadığımız topluma , örf ve adetlerimize özellikle ki dinimize(müslüman olarak niteliyorum) göre en doğru pozisyondasın.gayet rahat bu durumu beraber olduğun kişiye anlatmalısın.seninle dalga geçeceğini hiç sanmam eğer seninle dalga geçerse zaten ondan vazgeçmelisin diye düşünüyorum.sen bu yaşına kadar kendini evleneceğin erkeğe sakla o dalga geçsin.dalga geçmesi durumunda kafasını kırman caizdir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Endişe etmenize gerek yok. Eğer erkek arkadaşınız bu durumu size sorarsa siz de güzel bir üslupla açıklarsınız daha önce bir deneyim yaşamadığınızı. Hatta biraz daha süsleyerek cevap verebilirsiniz, ilk deneyimimi senle yaşamak istiyorum gibi.

0|0
    0|0
  • Bu coğrafyada yaşayan hiçbir erkek bakire bir kızla bu konuda dalga geçmez bence yanlış düşünüyorsun.

0|0
    0|1
  • alakasız gele bilir belki ama yinede sormam gerek.hangi sektörde çalışıyorsun?ya da çalışıyor musun?

0|0
    1|0
    • Doktorum

• Lafa bak Bisey yasamamayi zekaylami kiyasliyosun.git anlayanlara anlat o zaman

• şimdi konsomatrislerin sevgilileri çok olur dicem nası yani diceksin uzayacak gidecek bacım sen merak etme enişte sana kızmaz.esasında bendeki ufaktan bir mizahtı ama neyse.

• samimi olark diyorum sen bir erkeyebakireyim diycen oda sana salakmısın koskoca kızsın bu güne kadar hiç bir şey yaşamadınmı diycek alay edicek dalga geçicek sen erkek diye birde onunla evlenicenmi ya

0|0
    0|0
  • Oha söyleyemiyormuş sen evleniceğin erkeğe bakire olduğunu söyleme haykır...

1|0
    0|1
  • ya sen harbiden ilginçsin, erkeklerin arayıpta bulamadığı kızsın işte onu durup dururken söyleme sorarsa gururla söyle çok hoşuna gidecektir ilk olacak sonuçta seninle alay etmeyeceği gibi sana çok değer verir eğer adamsa

0|0
    0|0
  • ya niye senden fazla yok :) çekindiğin korktğun şeye bak türkiyede 30 milyon erkek varsa en az 25 milyonu bakire arıyor zaten :)

1|0
    0|1
  • eee bak ne güzel hiç bişey yaşamamışsın gençliğini zinadan korumuşsun gençliğini zinadan koruyana cennet var hadisi şerif

0|0
    0|0
  • o zaman sana şöyle bir soru neden bu yaşa kadar kendini sakladın ? Hangi neden ya da nedenlerle?

0|0
    0|0
  • bu konuda bizim ülkede alay eden erkek olmazda siz nerde yaşıyonuz

0|0
    0|1
  • Bir geceliğine buluşalım üstündeki büyük yükü kaldıralım ama söz ver bağımlı kalmıyacaksın bana ok.

0|0
    0|0
    • Kendine bukdrcok guveniyosan burda ne isin var git kacak et kes.burda ahkam kesme

• Derdi sanamı düştü kendime güvenmiyecemde sanamı gü encem etmi keserim pıcakmı bilerim sen dert etme aga.

• bence önce bir tövbe et yaaa ölmeden önce amel defterinde bir töben olsun

0|0
    0|1
  • yahu siz hasta mısınız ne demek utanıyorum ...

bunla gurur duymalısın kendini korumuşsun

0|0
    0|1
  • hiç birşey söyleme, sevişme durumu olursa seviş :D

0|0
    0|1
  • yanlış düşünüyosun. seninle gurur duymalı bence. bu devirde böyle kız bulmak neredeyse imkansız.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Millet bakire kiz yok diye depressyonda ' sen gelmis utaniyorum diyorsun..

Seninle alay edecek adamin G.. tekmeyi at gitsin !

Benim kocam benim kizligimin degerini bilsin ! El üstünde tutsun ...dalga gececekse zaten kocam olmayi hak etmez.

0|1
    0|0
  • Saçmalama bunun neresi kötü? Ayrıca seni sen oldugun için her halinle kabul eden insanlar olsun hayatında

0|0
    0|1
  • Şİmdi ne yazayım ki ben, zaten birazdan gelip doğru yoldan ayrılma bacım diyecekler sana ben değişiklik olsun diye o işi hallet git diyorum adama :P

0|0
    0|1
  • neden bakiren olman ayıp bişeymi

0|0
    0|0
  • Şaka mı yapıyosun hangi erkek böyle bişey der ki aksine hoşuna gider muhtemelen :)

0|0
    0|1
    • kız zina etmiş ama :(( nedemek hoşuna gider ?

• eee bak ne güzel hiç bişey yaşamamışsın gençliğini zinadan korumuşsun gençliğini zinadan koruyana cennet var hadisi şerif

• herkesi eksilemiş zaten birileri :)

• Oyle bisey derse koy kicina rahman girsin.

0|0
    0|0
  • Yanlis okudum utaniyorum yazmiyo:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...