Tüm kadınlar biseksüel midir?

kim demişti hatırlamıyorum ama "tüm kadınlarda biraz da olsa biseksüellik daha doğrusu eşcinsellik mevcuttur.." peki kızlar siz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? kendinizi bir kızla hayal edebiliyor musunuz ve bu size ne hissettiriyor? özellikle de bayanların fikrini merak ediyorum..

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Soruyu yanlış kategoride açtığının farkında mısın ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Söylediklerinize dikkat edin; düşünceleriniz olur.

Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınız olur.

Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınız olur.

Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınız olur.

Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerleriniz olur.

Değerlerinize dikkat edin; karakteriniz olur.

Karakterinize dikkat edin; KADERİNİZ olur.

GANDİ

1|0
    1|0
    • şimdi ne yapak kardeş sen onu söyle..:D

• Cevap: Olmalıdır.

0|0
    0|0
  • aşırı duygusal ve yoğun duygu yaşayan kadınlar olabilir.. bu mümkün

0|0
    0|0
  • zaten iki tür varmış bir erkekler iki eşcinseller kadınlık bir hastalıkmış diyolla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hayır yok olsa anlardım hemcinslerime karşı hiç ilgi duymadım bu sözü söyleyen sallamış

0|0
    0|0
  • Biseksüel değilim,kendimi bir kadınla hayal edemiyorum.

Ama büyük konuşmamak lazım,belki bundan on sene sonra fikrim değişir,kim bilir..

0|0
    1|0
  • bence yaşayarak öğrenilmesi gereken bişi denemeden insanlar hemen hayır ben kesinlikle yapmam gibi triplere girecek olanlarda var ama denemeli bence bayanlar tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • bu yazıları gördükçe aklıma geliyo ve cinsellikten soğuyorum :/ yapanlarada anlam veremiyorum

0|0
    0|0
    • pekala pek şaşırmadım açıkçası..;)

• iğrenç

0|0
    0|0
    • derken? rica etsem biraz açabilir miyiz

• vallahi de billahi de ben değilim..

0|0
    0|0
  • ankarada barda ben dedim bunu. katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • birkaç sene önce bende bu tarz duygular vardı ancak şimdi yok. sanırım hayatın belli bir dönemine mahsus duygular olsa gerek.

diğer bir teorim ise kadında klitoris denilen yerin aslında erkekteki penisin gelişmemiş hali olduğunu okumuştum biryerde. yani birnevi içimizde gizli bir erkek saklıyoruz. belki bu yüzden bazı bayanlar hem kendi cinsine hem de erkeklere aynı anda ilgi duyuyor olabilir.

0|0
    0|0
  • evet bunu bu siteden birisi daha söylemişti, yalan...

0|0
    0|0
  • tüm kızlarda olduğunu sanmıyorum. ama ben de bu aralar merak ediyorum nasıl bir duygu diye. hatta rüyamda bir kızla öpüştüğümü de gördüm. hiç güzel bir duygu değildi. demek ki bende yok. sadece nasıl birşey diye merak var :)

0|0
    0|1
    • aynen öyle olsan bunu öpüşmeden de anlayabilirdin..

• vajina yalamak pek bana göre değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...