Çok korkuyorum iğreniyorum :\

Cinsellik benim için çok uzak bir kavram hatta aklıma bile gelmez biyerde bişey görsem anında sayfayı kapatır ya da tvde görüyorsam direk değişirim. Hiç böyle şeyler yaşamadım sadece masum bir öpücük yaşadım dahada ilerisi olmadı. Şimdi düşünüyorum da evlenince napıcam hatta bu yüzden evlenmek bile istemem :D boyle düşününce tiksinti felan oluyo korkarım yani yapamam. Neyse evliliğe çok var evlendiğimde belki bu düşüncelerim geçer ama hayatımda bu tur konular en son yerde :)

0|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

• Bende sırf bu yüzden evlenmek istemiyom :(((((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sağlıklı değilsiniz.

Öncelikle kendinizi bu şekilde telkin etmekten vazgeçin. Bunun bir sağlık problemi olduğunu kabul etmezseniz düzelemezsiniz.

1|0
    0|0
  • kocanın gözü dısarı kaymaya başlar sonra beni aldatıyo diye ağlarsın

0|0
    1|0
  • iyi işte ne güzel yaşıtların çatır çatır seks yaparken sen de evde masum masum oturursun...hatta babacığın seni başına yastık yapar..

0|0
    0|0
  • Bak cici kız bir bakıma bu düşüncen güzell en azından evlenene kadar temiz kalmayı becerebilirsin : ) evlenme zamanın gelince de.. korkacak bir şey yok ve o senin helalin olacak.. sarılıp öpeceksin.. v.s. devamıda gelecek.. korkulacak bir olay olmadıgını göreceksinn bilakiss neden korktugunada şaşıracaksın : )))

0|0
    0|0
  • korkulacak bir şey değilce zevk alacağın bir şey olarak düşün, öncelikle Vajinanı ve Klitorisini tanı

0|0
    0|0
  • Çocukluğunda yaşadığın ve hatırlayamayabildiğin istismar olabilir veya birilerini sevişirken görmüş olabilirsin çovukken yoksa bu kadar keyifli birşeyden kaçışöaz.

0|1
    0|0
  • cinlsellik yaratılışında insana verilen bir duygudur ben istemiyorum geri alın diye bir şey mevzun olmasın içinde tam oluşmamıştır soguksundur o başka imkanların dışında olan bir şeyle savaş açma kendine

0|0
    0|0
  • cinsellikten iğrenilirmi yaw...müthiş bişeydir... Allahın kullarına başettiği bişeydir ayrıca...

0|0
    0|0
  • bu yüzden bekar ve lanet olası bir bakire olarak öleceksin muhahahahahaha

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın sen

link

0|0
    0|0
  • nerelisin?

0|0
    0|0
  • Cinsel tabularını yıkmalısın.

Sanırım doğu taraflarından geliyorsun.

0|0
    0|0
  • soru nerde burda onu anlamadım heralde sorun sende

0|0
    0|0
  • ne kadarda yanlış düşünceler insan için cinsellik değil cinselliğin yerinde ve zamanında yaşanmaması korkutucu olmalı.

0|0
    0|0
  • aynı sıkıntıyı bende çekiyorum zamanında bende senin gibiydim evlendim halen öyleyim bende ne yapacam bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• O galiba sevdiğin kişiye de bağlı. Severek mi evlendiniz yoksa görücü usulü mu

• Severek evlendik

• vajinismus olayı da vardır sende. erken önlem al...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...