Size üç sorum var .

1) Kızlık zarının olması iyi mi kötü mü?(Kızlar açısından)

2)Gelinliğe takılan kurdale gelinin bakire olduğunu mu gösteriyor? Böyle bir geleneğin olması iyi mi kötü mü?

3)Erkekte te seks yapmadığına dair bir şey olmasını ister miydiniz?(Kızlar için)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarının varoluş nedeni, kızların bebeklik döneminde çıkardıkları idrar ve dışkıdan mikrop kapmamaktır. Bu evrim ile süreç içerisinde oluşmuştur ve başka canlılardada bulunmaktadır. Ancak bu zar erkekler tarafından keşfedildikten sonra kadınların üzerine etiketlenmiş ve onların ' namusunu simgeleyen birşey haline gelmiştir.

Bu yüzden ilk sorunun cevabını kötü olarak işaretliyorum.

Şimdi gelinliğe kurdale takılması birşey ifade etmez bana göre. Sonuçta böyle birşey varsa, düğünde hiçbir bakire olmayan kız ben bakire değilim diye dışarı bağırmak istemez. Hepsi kurdela takar? Yanlış mıyım? Bu yüzden göstermez diyorum.

Erkeğin seks yapmadığına dair birşey olmasını kızlar isterdi. Ben de isterdim. Ancak kızlık zarı gibi birşey olmamalı.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allahın yaratmasıda kötülük aranmaz, iyi birşey

Gelinliğe kurdale takılması güzel bir adet bekareti simgeler lakin birçok delikli nanenin de taktığını gördüm, kız olmayan takmasın geleneğe b*k sürülmesin bir zahmet.

Erkekte öyle birşey olmasını istemezdim, yaradan nasıl yarattıysa öyle kalsın .

0|1
    1|0
  • genelde bekareti aşağılayan, takılmayın artır böyle şeylere diyen kızlar önüne gelene vermiştir, erkeklerse kimi nasıl düzsem tadında yaşadıkları halde kızkardeşlerinin böyle bir şey yapması halinde katil dahi olabilecek potansiyele sahiptirler. birakin insanlar nasil istiyorlarsa öyle yapsınlar, kimseyi yargılamaya kalkmayın, hele ki yüzlerce yıldır süren geleneklerinden ötürü.

0|1
    1|0
    • gelenekten şikayetcı degılım ben. bızım burda düşün oldu kadın 2. evlilik yaptı kurdalesi mordu gelınlık beyaz. alakayı çözemedım ben

• marjinal gelinlik derler ona :D

• D:

• Kötü kötü isterdim

0|0
    0|0
    • birde sunu merak edıyorum. bı kadın var hayatımda seks ilişkisi sadece aşk değil. 32 yasında felan. içine girdiğimde penisim içindeyken içemeyi istiyor. benim onun içine girdiğimde işememi istiyor. bir zararı olur mu sonucta idrar değili ayrı.

• Ananla muhabbetlerinize beni dahil etme

• ben seni anam görüyorum dar ammcıkklıımmm benimm

Erkekler Ne Diyor 2

• 1- Kotu

2- Kotu

3- hayır

0|0
    0|0
  • soru değişik geldi puan vermek için uğradım 5 yıldız ;)

0|0
    0|0
    • neresi dğişik patron D:

• baksana hep bütün sorular ya kaç cm ya acaba yırtıldımmı ya da sizi nasıl becerelim üzerine ;)

Yükleniyor...