Bakirelik iyi bir şey mi kötü bir şey mi?

Şu an tam bı ıkılemdeyım aılemde evlenmeden cınsel ılıskıye gırmemelısın dıye ögrendım ben ama artık sanırım kımse bunları umursamıyor tuhafıma gıdıyor celıskıdeyım ben de halıyle e ben nasıl yasıcam pekı ılk ılıskıye gırdıgım kısıyle evlenmezsem cıddı depresyona gırerım böyle agır bı seyı kaldıramam ruhsal yonden mesele dın felan degıl. hayır yanı kendını hedıye paketı gıbı kocana saklaman da bıraz tuhaf benım acımdan sankı kucuk dusurucu gıbı. bılemıyorum ben nasıl yasıcam?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaretin iki yönü var bence. Yük olarak kalan ve saklanması gerektiği idraklere yansıyan bekaret anlayışları. Sen bir yük olarak görürsen onu, kurtulmak istersin. Ki zaten zamanında bir evlilik olmazsa hiç olmadık bir zamanda, hiç olmadık bir insanla birlikte olursun ki bunu kimse istemez. ruhi bunalımlı insanların halidir bu. bir de değerli bir eşya olarak görüp sahibine vermenin bilincinde olmak var. Zaman değişmiş ama asli değerlerin değiştiği anlamına gelmiyor bu. bence sen ortamını değiştirmeye bak. çünkü etken değil, edilgen yapıya sahip bir bireye benziyorsun. yanlış arkadaşlığın kaçınılmaz sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsan ruh bunalımlarıyla dolu bir hayat yaşarsın. kendine yazık edersin. yapma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İşte hayatın anlamını koca aramaya adayan ve bunun teorisini kuran bir genç kızımız daha.

0|0
    1|0
  • Her şeyin ilki güzeldir.İlk sevgili,ilk koca,ilk araba ve ilk cinselik diye uzayan ilklerden belki sadece sana bir zar parçası olarak gelsede kocana verebileceğin en güzel hediye bence dokunulmamış bir bedendir...Yani tuhaf olan sen değil onlar.

1|0
    0|0
  • Türkiye garip bir ülke hem arap ülkesi hem avrupa ülkesi gibi.

Haliyle 2 türden de insan var.

Ben evleneceğim kadının bakireliğini kattiyen umursamam.

Başkasıda olur namusu köküne kadar buna bağlar.

Sen hangi tür insanı seveceksin o önemli.

2|0
    0|0
  • cevrendekı ınsanlara göre degıl aılene göre sekıl alıp ona göre yasamalısın..bakırelık cok guzel bırsey bakıre olmayanlar seks delılerı harıc gıt sor keske bakıre olsam dıye ahlanıp durur..cevrende bu zıhnıyete karsı ınsanlar varsa görusme bence senıde guhanın ıcıne dogru cekmesınler..

0|0
    0|0
  • Bak kadınlar bu konularda hassastır ama erkek aklı bir ''tadına bakayım'' diye düşünür. Ailen bana göçre doğru düşünüyor, ama mühim olan senin ne düşündüğün.. benim için cinsel ritüel önemli değildir insan rahatça yaşamalıdır diyorsan yaşa ama depresyona girme gibi bir korkun varsa en çok seven sevgili bile ayrılabilir bana göre.

0|0
    0|0
  • insan yaptıgı her yanlışın hesabını kendi içinde görür zaten evlenmeden cilsel ilişkiye girmek dogru olsa ikilmede kalmazsın küçük düşürcü olduguna katılmıyorum büyük düşürücü oldugunu savunuyorum

0|0
    0|0
  • onu biz değil sen bileceksin ama ilişkiye girdiğin kişiyle evleneceksin diye bir kural da yok yani..

0|0
    0|0
  • bi kaç kere yap o zaman biriyle kocana saklama kullanılmış hediye verisin.

0|0
    0|0
  • buradakilere bakma ya ben şöyle seviştim böyle seviştim derler ama yüzde 95i daha bakir ya da bakiredir :)

0|0
    0|0
  • ayne kendini hediye gibi sakladığın evleneceğin kişi evlenene kadar kimbilir kaç ilişki yaşayacak

çok abartıyorsunuz bakireliği tabuların yıkılması lazım namus kavramı bu olmamalı

0|0
    0|0
  • Ben bakirim karşımdaki insaın da bakire olmasını isterim bu benm dogal hakkım

1|0
    0|1
  • Kocana sakla kendini nikah sonrasi yasa

0|0
    0|0
  • bakire kalmalısın

0|0
    0|0
  • 5dk lık bir zevke değmez canım koru kendini boşver yaa masturbasyon yap yeterde artar sana

0|0
    0|0
  • Ozaman saklama herkese yat.

0|0
    0|1
  • eğer kocan kominist olursa patlak olmanı hiç sorun etmez fakat sağcıysa seni %99,99999 öldürür bilgine :)

0|0
    1|0
  • bakire kalman senin için en güzeli, sen aldırma burda söylenenlere, herkes birşeyler peşinde, sen kendini eşine sakla ki anlamlı olsun, evlilik öncesi ilişki, evlilik sonrası pişmanlık olur senin için..

0|0
    0|0
  • bakire kal. bakire el değmemiş demektir. dinimizce bakire olmayan bı kızla evlenmek bıle dogru degıldır. bakıre kalmalısın

0|0
    0|0
  • Gereksiz birsey. İyiysede gereksiz kotuysede... kzıların en buyuk kabusunu bakirelik yzunden yasadıgını bılmeyenimiz mi var allah askına?

0|0
    0|0
  • her genç kızın rüyası SINGER dikiş makinası...

0|0
    0|0
  • herşeyi geç. sevdiğin adama teslim olmandan büyük bir keyif olamaz..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...