Siz ne düşünüyorsunuz bakirelik hakkında?

arkadaşlar , şimdi bir arkadaşımla konuştum falan bu konu açıldı kendisi için bakirelik önemli değilmiş neden diye sorduğumda bana yaptığı açıklama , kızlık zarının görevlerinden bahsedip namusun iki bacak arasında olmadığını falan söyledi açıklamaları genellikle bu yöndeydi şimdi ben de öyle düşünmüyorum yani bir insanın o şekilde bedenen bir birleşmesi varsa ruhende vardır yani kişi sadece bacak arasını açmamıştır ruhunu da açmıştır . Çok kıskanç biriyim bunun dinle bir alakası yok yani eşimin bir erkek le daha önce bişeyler yaptığını düşünmek benim için çok kötü bir şey ...Şimdi böyle düşünmeyen arkadaşlara başka bir şey de söylemek istiyorum sadece kızlık zarı değil ters ilişki veya bu benzer şeylerde yaşayan bir insanla birlikte olmak istemem . Erkek olduğum için bende kızlık zarı yok ama bende de aynı durum geçerli benim kızlık zarım olmasa da bir namusum var yani , kızlık zarı = namus değil ...

Son sözüm kız olmayan namussuz değil ama namussuzlarda kız değil...Böyle düşünenler veya düşünmeyenler hakkında yorum bekliyorum saygı çerçevesinde

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• benımde sevdiğim kız bakire değil daha önce sözlenmiş çok sevmiş ilk aşkıymış 4 yıl sürmüşş ve yaptıgından pişman olmamıs çünkü sevmiş kendini teslim etmiş şimdi beni seviyor bana kendini teslim etti çok seviyorum ölürcesine lakin ona her dokundugumda bir başkasını odkundugu hissi gelince aklıma cıldırıyorum yapamıyorum onsuz olamam ama onunla da olamam bu ikilem arasındayımşu anayrılamıyorum fakat evlenmekde istemiyorum şimdi sen söyle bana ne yapmalıyım ben onun hayatında ki 2.kişiyim istersemde son kişi olacağım.?

1|0
    0|0
    • Eğer aklında ki o soruyu yene bilirsen bence evlen tabi ki , benim başıma böyle bir şey gelsin istemem kardeş işin zor aşık olmuşum diyorsun , hani sevdim de verdim diyorlar yaa biri de demedi ki nefsime yenik düştüm yani ölüm kalım bile var nasıl evlenmeden yaparlar anlamadım .Benden olum pek olum lu cevap çıkmaz kardeş o kızın da hakkına girmeyeyim yani hakkınız da hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 2

• O zaman hiç sevmemiş birini bulcan ki bu da kolay değil!

0|0
    0|0
    • neden benim daha önce konuştuğum kıza karşı hiç yanlışım olmadı , sende haklısın ama o yüzden birini bulma açısından fazla geç kalmayacaksın

• Nerede okudum hatırlamıyorum ama çok beğendim:

Sevişti bir bakir ile bir bakire/erkeğe milli dediler kadına fahişe...

bakire olmak namuslu olmaksa tecavüze uğrayan kızlar da mı namussuz? Hayvanlara bile tecavüz edilen bir ülkenin ahlak anlayışını sevsinler...

1|0
    0|0
    • Ben oradaki et parçası derdin de değilim ki , ben sevişince benden bir şey eksilmeyeceğini biliyorum peki sence neden yapmıyorum birde onu düşün , o zaman beni daha iyi anlarsın .

• İnsanı hayvandan ayıran nefsine hakim olmasıdır. Namus da bacak arasında olmaz...

Erkekler Ne Diyor 6

• erkekler yapacak yapacak sorun yok kızlar yapınca ahlaksız namussuz esas namussuz olan erkekler eksilerseniz de eksileyin

5|0
    0|1
    • Aynı durumun erkekler içinde olduğu söyledim , haklı olduğun yön var tabi erkekler çok ısrar ediyor ve düşürmeye çalışıyor.

• Herkes yalan söyleyebilir. Kızlık zarını diktirenler bile var. Bunu düşündüğünde dürüstlük en erdemli davranış değilmi? Birini sevmiş ve onunla birlikte olmuştur. Bunda yanış olan ne? İlle duygusal bir ilişkinin cinsellik yönü olması da gerekmiyor. O zaman her sevgilisi olan kişiye namussuz mu dememiz gerekiyor? Namussuzluğun vs kızlıkla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum ben.

0|0
    0|0
  • bende arkadaşın gibi düşünüyorum;)

bakireyim diye gezip yemediği nane kalmayan bir çok kız var o yüzden bende arkadaşın gibi düşünüyorum;)

1|0
    0|0
    • Ben anlatamadım galiba kendi mi bende namusun sadece kızlık ta olmadığını düşünüyorum ama bakire olmayan bir kız da ne kadar namusludur ?

• Herkesin bakış açısı farklı

0|0
    0|0
    • Aynen o yüzden herkes kendine göre biri bulur inş. ,

• bakire aramayan aldatılmayı hakeder kızlar ilklerini asla unutamaz ilk öpüştüğüm kız başkasıyla evlenmişti aradan 6 sene geçti ve sonra beni aradıysa düşün yani ha bide ilki olduğum kızı ailesi bana vermedi başkasına verdi onunda fuckbodysiyim

0|0
    0|0
    • Ailesi sana vermedi , sende alamadın yani ...Bilmiyorum sevdiğim kızı almamam için beni öldürmeleri gerek galiba :)

• kardeş erkek adam evleneceği kadının bir başkasıyla değil birliktelik yaşamasını öpüşmesini bile düşünemez,sen çok haklısın eğerki kadın bişeyler yaşamışsa sevmiş demektir ve sevdiği adam için kadınlar köle olur,ilk sevilen olmassan işin zor,aşk yaşayıp ayrılmış bir kadınla evlenmektense bekar kalmayı tercih et derim örnekleri bende var aşk yaşadığım kız perte çıktı

0|0
    0|0
    • Perte çıktı derken :)

• anal oral vajinal heryerini dağıttım

Yükleniyor...