Benden korkuyor, okul degiştiricem

ben bir kıza aşık oldum lisenin başından beri tanışıyoruz.kız büyük büyük ihtimal pasif lezbiyen. davranışları saçlarını kazıtması bana karşı olan haraketleri falan. ben kokain kullanıyorum 3 gün önce dersanede kafam güzelken bunu boş bir sınıfa çekip sana 3 yıldır aşıgım uyuştucu bagımlısıyım falan dedim. tepki vermedi sadece İYİ dedi. güldü durdu. ama şimdi beni görmezden geliyor. faceden ark teklfi yolladım ne kabul ediyor ne red ediyior. benden korktumu şimdi böyle yaşayamam

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• HGayat hislerimizle guzel korkuyla degil... Bir insan bir kusa bocage bir cicege asık olunca kimse sorgulamaz ama senin durumunda yıldırımları ceker ... Sacmalama ask ilan retmissin karsılıgını almamıssın ne var bunda. biz erkeklerin devamlı basına gelen birsey bu. bence rahatsız oluyorsa o sana bunu bir sekilde belli eder. ya da en iyisi cek konus kafam guzeldi kusura bakma falan de uzamasın. dershanedeymissin demekki bir sınava hazırlanıyorsun derslerine odaklan sacma sapan dusuncelere kapılıp gelecegini daha cok yakma!

1|0
    0|0
    • kıza mesaj attım kafan iyidi bunları duydugun için özür dilerim diye zaten o günden sonrada görmedim ne tepki vercek bilmiyorum bir kaç hafta okulada dersaneyede gidemem şimdi o ztn başka bir durum

• Tesekkur ederim...

• Rica ederim. BAzen saplantılarımız bizi dustugumuzden de beter bir halde oldugumuz hissine kapılır. Oysaki kafamızı kaldırıp azıcık etrafımıza baksa aslında o kadar da batağa saplanmadığımızı görürürüz. En kısa sürede farketmen dileklerimle... kendine iyi bak!

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence aşktan önce uyuşturucu bağımlılığının üstesinden gelmelisin. Hayatının bu şekilde doğru bir yöne gideceğini düşünmüyorum. Büyük ihtimalle kız da uyuşturucu bağımlılığın nedeniyle senden uzaklaşmıştır. Şahsen ben öyle biriyle çıkmak istemezdim. Tabi bunlar benim fikirlerim.

1|0
    0|0
    • benim onu sevmemden korkmuşmudur ? kız büyük ihtimal pasif lezbiyen ama bu durumu kendi bile kabulernirmi bilmem

• dalga geçmeyip ciddiye alarak cevapladıgın teşekkür edrim

• bence korkmuştur koko içtiğini söylersen biraz insanın aklında soru işareti kalır dimi ?

1|0
    0|0
    • o önemli deyil onu sevmemden korkmuş mudur ?

• çok teşekkür ederim şu an bunu duymaya çok ihtiyacım vardı

• rica ederim umarım hayalin gerçek olur ;)

• Kızın gözünü korkutmuşsun. Başka 1 kızın peşine düş bence..

1|0
    0|0
    • reelde kimseye açılmam bir daha netten bulmakda çok zor şu an kafa dagıtmak için bir kızla yatmak istiyorum

• teşekkürler yapabisem 3-5 tane en iyi cevap seçicem çok sagol

• Rica ederim. Umarım kısa zamanda 1 kız sevgili bulursun kendine.:)

• Uydurmuş Uydurmuş yazmışsın. Herkeste inanmış.

0|1
    0|0
    • benim hayatım bok oldu bide senimi inandırmam gerek

• Olmayan bir kız olmayan bir hikayeden korkmaz :)

• allah senin belanı vermesin nasılda anladın tüh kahretsin bak şimdi rezil oldum artık duma 357 olarak sokaga çıkamam LAN Bİ SİKTİR GİT

• al sana bir kaya nerene dayarsan daya :)

0|0
    0|0
  • öpsen zina öpmesen bela..

0|0
    0|0
  • hangi filmdi bu ?

0|1
    0|0

• hayırlı işler

0|0
    0|0
  • Şu an şoktayim ...

0|0
    0|0
  • tövbe yarabbil alemin kızım bırak şu kokaini ne bok anlıyon ayrıca kızada gidip söylemişsin bırak korkmuşu altına sıçmadına dua et ayrıca git erkeklere aşık ol çık şu lezbiyenlikten

0|0
    0|1
  • Bence bizimle kafa buluyosun

0|0
    0|0
    • ben kafayı başka şekillerlede bulabiliyorum emin ol size ihtiyacım yok

• neler duyacaksın daha perdonador

0|0
    0|0
  • keşke bana aşık olsaymışsın kız.

0|0
    0|0
  • seviyorsan git konuş bence :D

0|0
    0|0
    • konuştum zaten amk allah çenemin belasını versin ki konuştum

• seni beğenmemiş olablir o yüzden istemior olablr..yada dediğim gibi sen lez oldığnnu farketmişsin ama arkadaş ortamında bunun açığa çıkmasından korkuo olablr yani bir çok nedeni vardr elbetteki bunun

• peki nereye varacak bunun sonu okulmu degiştirim ?

• www.shemaleturk.com çiçeğim senin ilacın bu sitede gir bir göz at beleş site ben daha önce güzel hatunlar ayarladım ordan her telden insancık var gir bak bi

1|0
    0|0
  • Kokainin tek line'ı kaç $ oldu? S.ktir et karıyı kızı, kanallardan haber ver.

0|0
    0|0
    • ben 100 lıralık alıyorum ama yaşım tutmadıgından 2 katı

• Muhtemelen birazdan ban'lanırsın, kanal nerden onu da söyle bari.

• daha önce 3 kez bam yedim :D bu soruyu sorana kadar canım çıktı ÖTMÜYORUZ

• lut kavmini yaşatıyosunuz insallah kıyamet koparken ne adar yarrrak varsa sana girerde anlarsın asıl kadın olmayı

0|1
    1|1
  • bir manyak daha..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sizin gibi insanlar yüzünden kıyamet kopcak lut kavmini yaşatıyorsunuz bu ümmete. Aklını başına devşir akıllı ol. tövbe et. Allah a yalvar seni bu illetten kurtarsın. Çok dua et çok.

1|3
    1|0
  • Sen kendine napıyorsun böyle bir gel kendine

0|0
    0|0
  • kızın lezbiyen olduğunu nereden biliyorsun ki?

0|0
    0|0
    • bana karşı olan haraketleri, sordugu sorular, biz kavga ettikten sonra saçlarını erkek saçı gibi yapması bilmiyorum belkide ben uyduruyorumdur :(

• belkide sana öyle geliyordur sadece

• kizim kendine gel yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...