İlla da anal illa da anal

Yahu adam hak yolu varken niye b.k yolu diyorum adam anlamıyor ,illa anal heyecanını yaşayalım diyor , duş alırken yapıcaz diyor, prezervatif kullanıcaz kremini kullanıcaz sorun olmayacak mutlu olacaksın diyor ama çok korkuyorum ne yapacağım ben :(

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• korkacak bişey yok.

hiç bir şey p*rnodaki gibi olmayacak.

öncesinde derinlemesine temizlik yapman gerek.

su bazlı ve bol kayganlaştırıcı kullanın.

prezervatifin gereği ne bilmiyorum. kullanmadım.

önce parmaklarla esnetmek gerekiyor. 1 ve bir süre sonra 2 parmak.

en rahat giriş misyoner pozisyonda oluyor.

girdikten sonra hemen haldır huldur işe girişmemek beklemek gerekiyor. sen gevşedikçe yavaş yavaş hızlanabilir ve derinleşebilir.

denemeden bilemezsin, çok zevk alabilirsin. varsa vajina dildo ya da kilitorisine vibratör uygula, yoksa kendin de oyna

kaynaklarım ingilizceydi, okuyup uyguladık sonuç pozitif.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ısrarına sende ısrarla koru kendini. yapmak zorunda değilsin. senden doğal olanı hak olanı istemiyor.

0|0
    0|0
  • iğrenç bişey yapmadım yapmamda , masturbasyon yaparım daha ıyı anal yapmakdan ! Bi insan karsısındakı acı cekerken zevk mı alır ya sacmalık .. Yapıp yapmamak senın özgür iradene kalmış bişey tabi .

1|0
    0|0
  • eeee aynı şeyi hak yolu içinde düşünmemişmiydin canının çok acıyacağını zevk alamayacağını düşünmüştün ama şimdi ne oldu ? aynı şey anal için de geçerli ama tek bir farkla analdan kadının zevk alabilmesi için erkeğin deneyimli olması şart

0|0
    0|0
  • erkekler daha dar ve sıkı olduğu için anal yapmak isterler aslında çok güzel olduğunu bende düşünmüyorum ama o gütünün bızırının öyle gözünün içine bata bata sik beni demesine hiç bir erkek dayanamıyor

0|0
    0|0
  • kizkardesinde yapiyormu diye sor hatta giderken babanida cagir ne kadar namuslu bir kizi oldugunu gorup gurur duysun adamcagiz

0|0
    0|0
  • Doğru söylüyor mutlu olacak sın ver gitsin

0|0
    0|0
  • demek adam doymuş sekste bişeylere farklı heyecanlar arıyor

0|0
    0|0
  • hak yolu derken evlimiisn?

0|0
    0|0
  • İstemediğin halde mi zorluyor? O nasıl sevgi, saygı diye bir sor bakalım.

0|0
    0|0
  • o kalçalar yokmu işte şap şap diye vurucan onlara saçlarını tutup offf

0|0
    0|0
  • ver gitsin 1 sefer.

0|0
    0|0
  • anal ne demek assdgfshsdag

0|0
    0|0
  • Kandırıyor seni :D

0|0
    0|0
  • Anlaşıldığı gibi seni o analda s.kmeden duramayacak :D

0|0
    0|0
  • hak yolu derken evli misin? acaba evli olmadan yap yap bunlar helal herhalde zina değil ?

0|1
    0|0
  • biz erkekler ilişkide sırnırlaı aşarız çıktığımız kızlarla,evlenince durum farklı olur sizde kafanızı çalıştırın sevgilinizle yaşamayın

0|0
    0|0
  • rahatlığınıza hayranım

0|0
    0|0
  • Strap yap sen ona bağla kemeri görsün kremi duşu 100 doları :D haa memleketine cevirmeyi unutma beline kuwet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• anal zordur öyle ilk seferde olabilecek bir şey değil tecrübe ve çok iyi hazırlık gerektirir eğer isteniyorsa denenebilir ama sen istemiyorsan seni buna zorlayamaz eğer olması gerektiği gibi yapılırsa mutlaka zevk alırsın ama abartıldığı gibi bir şey değil daha çok erkek için fark yaratıyor o his

0|1
    0|0
Yükleniyor...