Zinanın ne kadar günah olduğunu acaba ne kadar biliyorsunuz?

örnek bir bakire kizla zina yapmak 7 bin dula olmak kadar günah bilen varmi

yada helaliniz olmayan kadina meninizi akitmak kadar büyük günahlari nekadr biliyorsunuz acaba

link

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• gerikafali derler kultursuz derler sana boyle birşey soylersen :) derlerde derler...

0|0
    0|0
    • imana gelmeyen kendi bilir belki haberleri yok yapiyorlar

keske ölüm olsada kurtulus olsa malesef öyle olmuyor

• evet cok haklisiniz

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok önemli bir konuya değinmişsiniz doğru.

İnsanlarda şu bilinç olmasa daha güzel olur kadın için haram erkek için mübah..

Böyle bir şey yok ilkleri helelimle yaşamak kadar güzel bir şey var mıdır ?

Erken evliliklere o yüzden sıcak bakanlardanım, en azından bir insanın aklı bağlandığı vakit evlenmesi daha doğru. Şimdi insanlar 30 yaşına yakın evlilik düşünüyorlar ve yapıyorlar o yaşa kadarda tabi neler geçiyor insanın başından.

Erkekler arasında da en popüler 2 konudan biridir bu cinsellik muhabbeti, milli oldunmu sorusuna hayır cevabını verdiğiniz zaman erkekden saymıyor bazı kişiler.

Halbu ki bilseler onun ne kadar günah bir şey olmasını yaklaşmazlar, ALLAH da böyle bir şeye izin vermesin...

1|0
    0|0
  • eğer bunları bılmeseydımşimdiye kadar ALLAH muhafaza belki çoktan zina yapmş olurdum

ama çok şükür yapmadım eğer bakire kız ıstıyoram benm de bakir olmam lazım

eğr namuslu kz ıstıyorsam benımde namuslu olmam lazı

vs vs bunlara çok örnek verebılırım

1|0
    0|0
  • zina günahtır en büyüğü ise başkalarına anlatmaktır. anlatınca yaptığınız suça şahit oluşturursunuz . başkasına anlatmadan Allah tan af dileyerek bir daha yapmamak üzere doğru yola girmek gerek.

0|1
    0|0
  • Walla zina yapmadgm icin araştrmadm gunahini ama buyuk gunahi oldugunu biliyorm:)

2|2
    0|1
  • Bırakın bu geri kafalılıkları milletin dinle imanla hiç işi olmaz iş sekse gelince birden hacı hoca kesilirsiniz..

1|0
    1|0
  • tövbe eder helallik alırız bişey olmaz :P

0|1
    1|0
  • doğru söylüyon valla

0|0
    0|0
  • Evet çok büyük günahtır. Furkan suresi 68. ve 69. ayetler durumun ciddiyetini yeteri kadar anlatiyor.

0|0
    0|0
  • din penis gibidir.

onunla övünebilirsin

fakat lütfen onu toplum önünde çıkarıp sallamamalısın

başkalarının ve çocukların boğazına sokuşturmamalısın

0|1
    0|1
  • Gel beraber tövbe edelim. Son olarak da yine bir günaha girelim :D

0|1
    3|4
  • kadının ateşi cehennem ateşi kadar yakıcı değil...

0|0
    0|0
  • evet günah, ama ya imam nikahı kıyılırsa ?

0|0
    0|0
    • nikah nikahtir tabi esinde gizli kiyaman herkesin haberi olcak razilik olcak

• yasakmı günahmı ?

• E yasak olan günah olduğu için yasak. Zinaya girer yine.

• kardeşim zina haramdır kuranda açıkça cezasıda bellidir. nisa süresini aç oku kuran dan başka kaynak arama kendine

0|0
    0|0
  • kardeş bu dediklerni bilen pek azdır yoktur demiyorum ama bence çok azdır kıza diyorum anal yapma büyük günah sanane diyor ya ha bide sen namus bekçisimisin diyorlar tabi hepsi değil ama

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bişey yapmadım ve zaten evlenmedende yapmam bu arada öpüşmeler olmuşru dogrusu bu

0|0
    0|1
  • biliyorum ama yapmamaya çalışıyorum...ve hep tövbe ediyorum..

0|0
    0|0
  • zina demek bana göre evli bir kişinin kadın ya da erkek olması farketmiyor başkasıyla ilişki yaşamasıdır...bekarsan sorun yoktur..

pardon da ne yapacak millet 3 dakikalık zevk için evlenecek mi! evlilik sanki çok güzel bişeymiş gibi..

zaten gay olduğum için zina yapmıyorum ben:)))))))))))))))

0|1
    1|0
    • gay olmak daha günah erkegin erkge meni akitmasi

• valla cübbeli zinanın gaylikten daha tehlikeli olduğunu söyledi.artık yalancısıyım:)

• Meni akıtmayınca günah değil mi

0|0
    0|0
  • bişey sorucam merakımdan sırf burada hırıstıyan ya da yahudi olan var mıbılmıyorum ama olardada zina gunahmı?

0|0
    0|0
    • evet bütün günahlar herkese esit kural ayni yol ayni bisekil ibadet farkli ola bilir yol her sekil allaha cikar bende alevi misal

• allah insanlari ayirmaz ceza ayni olur mantikli düsününce

• kıtapta yazılan cezalardan kasdettım obur tarafa gecmeden daha yanı

• bir kere zina yaptım oda genelevde olmuştu zaten ondada boşalamadım zaten ama bu günahmı

0|0
    0|1
  • zina büyük günahlardan birisidir.

0|0
    0|0
  • Sen ne diyon değişik günahsa bize günah.

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim toplumumuzda zina sadece kadına günahtır. Namusun simgesi kadındır. Erkekler için namus kavramı yoktur. aksine cinsellik yaşamamış bir erkeği, erkek yerine bile koymazlar. ehehe sen milli olmadın mı diye saçma sapan espirilere maruz kalırlar . Durum bu olunca özellikle ergenlerimiz sırf erkeklik taslayacam diye, her gün bir hatun kaldırıyorum bahaneleriyle sanal ortamlarda cirit atarlar. Ama eli kız eline bile değmemiştir. Böyle bir toplumda yaşıyoruz ne yazık ki .

2|3
    0|3
    • Aynen cok dogru soyledin. Dalga gectiler gulduler kendileri bir halt etmiş gibi . Ne oldu peki ben cahil buyumedigim icin onlarin gulmelerine aldanmadm cok şukur . Keşke herkes bizim kadar gunahsiz olsa. Gunahsiz derkek Elhamdulillah buyuk bir gunah işlemedim bu yaşimdan sonrada işlemeyecegim .Allah yardimcisi olsun genclerin yeni nesilin..

• +1 bravo sana eğer erkeğin hakkı varsa seks yapmaya kadının da olmalı diğer türlüsü iki yüzlülüktür... ayrıca millet her haltı yer günah sevap aklına gelmez iş sekse gelince hacı hoca kesilir halbuki kimsenin günahı falan taktığı yok bekaretim giderse evlenemem korkusudur bunun sebebi .keşke senin gibi modern düşünceli kadınlarımız artık çoğalsa ve şu geri kafalı zihniyetler yok olsa..

• Kesinlikle haklısın. Ben nişanlıyken karımdan ve kayınvalidemden şöyle bir tepki almıştm benim hiçbir kadına yaklaşmadığımı duyduklarında "acaba bu çocuğun erkekliğinde bir sorunmu var" demişlerdi. Ama kendini bilen erkek hiçbir söze aldırış etmez. İffetini korumak bir tek kadına mahsus değildir

• Gunah evet ve bu gunaha girmedim

2|11
    0|4
    • bide arti komuslar ya

• eksimi koysunlar :s

• tabiki arti koysunlarda

islerine gelmemis bolca zina yapiyor larsa

Yükleniyor...