Hiç reddedilmemek ilginizi kaybettirir mi?

dinimizde eşiniz cinsellik yaşamak istediğinde redderseniz büyük günahmış, her seferinde sizi geri çevirmeyen eş bir süre sonra sıkıcı olmaz mı? kadının naz yapması gerekmiyor mu? yoksa ben yanlış mı düşünüyorum?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• kadının naz yapması gerek fikri nereden çıktı. neden gerek? öyle bir gereklilik yok. tam tersine erkek ilgi bekler. eşinin yanaşıp azgınca istemesini bekler. zaten kadınlarımız hep naz peşinde olduğundan erkekler zina peşine koşuyor.

dini emir boşa emir değildir. zinayı önlemek içindir. kadına nedir emir. eşine süslen püslen makyaj yap işve cilve yap şeklindedir. peygamberimiz öyle emrediyor ve ekliyor. böyle olasınız ki eşinizi zinadan uzak tutasınız.

eşine süslenen bakımı makyajı yapan işveli cilveli davranan kadın büyük sevaba girer ve her erkek böyle karısı olsun ister

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yanlış anlamamızdan kaynaklanıyor. Kadın istemiyorsa öyle zorla yapılamaz o iş. Orada dikkat çekilmek istenen nokta, erkeğin kadına üstünlüğü. Ki ayetlerde de bu geçer. Yoksa kadının rızası olmazsa olmaz.

0|0
    0|0
  • hiç reddedilmiyorum...

0|0
    1|0
  • Naz yapmak var naz yapmak var bazi kizlar naz yapm derken kezbanlik yapiyor sen naz yap kezbanlik degil

0|0
    0|0
  • kadın dediğin cilveli olacak :D

0|1
    0|0
  • senin dediğim naz yapacak ama sonun verecek.diğeri hiç vermrmk anlamında

0|0
    0|0
    • hayır ben arasıra keyfi beraber olmamaktan bahsediyorum yani şimdi olmazlardan

• Sabredip tekrar istemek şzım. Seks güxeldir

• birgün naz olur iki gün naz olur ondan sonra adam başka kadın bakar kendine.fazla naz aşık usandırır

0|0
    0|0
  • karşılıklı isteklerle yaşandıkça sorun yok bence sıkılmada lolmaz asla

0|0
    0|0
  • naz yapmalı ama içinde o ateşli zamanları yaşama isteği olmalı

0|0
    0|0
  • reddetmekle naz cilve yapmak arasında olmakla olmamak arasındaki fark kadar fark var.

0|0
    0|0
  • buna günah diyenler kesin erkektir. Her istediğimizde kadınlar versin diye uydurmuşlar:))

0|0
    0|0
  • Buyuk gunah degıl kım uyduruyo. Kocan ısteyınce vereceksın sende oda ıhtıyacını gıderecek. Eger vermezsen adam baska bırını bulur vurur mala. Sonra sende parmak sokmakla yetınırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Buyuk gunah falan dgl ya kim uydruyo bunlari Allah birbrniz ihtiyaclarni gerin ve birbirinize karsi anlayisli olun diye enretmistir buyuk gunah dye brsey yoktur asil zorla olursa buyuk gunahtir esler hem kadin hem erkek birbirine krsi anlayisli olmalidr isteklerine saygi gostermelidir evlilik bir nevi cinsellik te serbestliktir helal yonden sen kocanin veya karinin cinsel isteklerine sagi gostermessen onu harama itmis olursun kesinlikle buyuk gunahtr dye brsey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...