Bakire Olmayan Sevgilimden Nasıl Ayrılabilirim

Bu zamana kadar ki ilişkilerimde sevdiğim kadar sevilmedim ve ilişkilerim bu yüzden bitti.En son aşk acısı çekerken karşıma çok sevebileceğim biri çıktı.Çok sevdim Aşık oldum.Her şey yolunda giderken aşık olduğum insan bakire olmadığını bana itiraf etti.Haftalarca geceleri uyuyamadım,içtim,ağladım sonra aşkımın öldüğünü hissettim.Sevgim hala sürüyor ve 6 aylık bir ilişkimiz devam ediyor.İster istemez onu görmek onun sesini duymak alışkanlık yaptı ve bir an önce ayrılmam gerekiyor yoksa ciddi anlamda ruh sağlığım bozulmak üzere.Defalarca ayrılması,benden soğuması için çeşitli yalanlar söyledim.Aldattım.Gereksiz saçma konular ile üzdüm ağlattım maddi durumum iyi olduğu halde düşük gelirim olduğunu söyledim,psikolojik hastayım sana zarar verebilirim dedim ve daha neler denedim ama ne yaptıysam bana geri geldi.Bende çok merhametliyim yanıma gelince bir süre sonra yelkenleri suya indiriyorum ama bir türlü hazmedemedim bu durumu.Açık açık bekarete önem verdiğimi söyleyince sinir krizi geçiriyor intihar edeceğim tarzı cümleler kullanıyor ve bende bu vebali almak istemediğim için barışıyorum bir süre hiç bir şey olmamış gibi iyi geçiniyoruz sonra gene rahatsız olduğum konu aklıma geliyor bunalımlara giriyorum.Şunu belirtmek isterim ilişkimizde ki tek problem daha önce bu hatayı yapmış olması ben bunu hazmedemiyorum ve onun yanındayken bile bu durum aklıma geldikçe hayattan soğuyorum çünkü gerçekten değer verdiğim hareketleri davranışları vicdanı kısaca iç ve dış güzelliği olan benim evlenmek için aradığım eş adayı fakat hazmedemiyorum.Eğer ayrılmayı beceremezsem sırf o mutlu olsun diye bir ömür kendimden fedakarlık yapacağım ve benim yaşım daha 23 kendime uygun eş adayını illaki zamanı gelince bulurum diye düşünüyorum.Şunu da belirtmek isterim kötü niyetli bir insan olsam bu ilişkiyi çok daha uzun süre sürdürür ve bencil bir şekilde sonlandırabilirim fakat en başta kalbinin kırılmamasını istiyorum ikinci olarak ise ben o şekilde kabul ettiremedim kalbime eminim başka biri kabul eder onun da ömüründen zaman çalmak istemiyorum.YARDIM VE DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

Güncellemeler:
Foruma bu konuyu açmamın sebebi ne yapmalıyım değil.Ne yaptıysam ayrılmadı evimi,iş yerimi,gittiğim spor salonunu ve akrabalarımın evini biliyor karşıma çıkıyor ve cep telefonumu kapatsam iş telefonunu ev telefonunu arıyor en son tek çarem ailemi öne sürerek onların istediği biri ile evleneceğim bahanesini deneyeceğim.
Size sormak istediğim ayrılayım mı devam mı edeyim değil.Size sorduğum siz olsaydınız nasıl kesin olarak ayrılabilirdiniz bu yaşadıklarımı göz önünde bulundurarak ?

0|0
98

En İyi Kız Görüşü

• Seni bu durum cok rahatsiz etmis,aglamissin üzülmüssün icmissin bu sirada ondan kurtulmak icin cirkin seyler yapmissin ama kiz seni birakmamis herseyini cekip icine atmis,tamam biri demistir seni seviyorum kandirmistir kizi o gercek duygulara inanirken,o kizin kalbi tertemiz sevmis Ve sonuna kadar benimsemis bunu birdaha bulmiyabilirsin diger kiz bakire olsada seni bir hatanla birakirsa asil ozaman cok üzülürsün.saygi Ve sevgi unutma,gecmis olsun

0|1
    0|0
    • neden sana bunu ilk konusmaya basladiginizda soylemedi gizledi seneler gectikten sonrami aciklamak aklina gelmis kbkmynda boyle nankorlk ypnlarn karssna hep vicdanli insanlar cikiyo yinede sen bilirsin bu konu seni rahatsz ediyosa ayrlrsn baktn cok seviyosun dwm et ne dym

• buyuk konusmakla bir ilgisi yok bu isin kimse kimseye zorla bise yaptiramaz senin miden genisse kaldiriyosa ben sana hic bise demem tm mı bayan iffetli olmali iffetini korumali yarin bir gun evlendiginde basini ayni yastga koydugunda vicdani rahat olmali hersey bu kdr basit olmamali

• Nisa tamam isbatladin kendini cok iffetlisin,ama arkadasim yazdiklsrini oku sonra merhamatini Ara bakim nerde kayip etmissin ,yargic senmisin yoksa rabbimizmi onuda bir düsün,sonra Gel bana namuslu olmayi anlat insan ol insan önüne Gelenle yat diyenl olmadi ,herkesin istedigi iffeti ile namusu anlat .ama bazen hayat acimasiz oluyo(Allah korusun )tecsvüz gibi olaylarda cok bu pis dünyada eeeee .Büyük konusmala önce düsün sonra ciksin agzindan cümleler dünyasinda Bobbie türlü hali var ,unutma

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• nerde lan senin zarın?! de ve ayrıl. napcan bakire olmayan kızı kanka tiksinirsin :S

0|1
    0|0
  • Ya ruhu bakire ise? o zaman çok büyük bir kaybın olur.

4|1
    0|1
  • yeek yaaa olmamış bokum gibi hikaye ^,^

0|0
    0|1
  • Bence önceki yaptığı hata aşkına engel olmamalı bir hata yapmış evet ama bundan sonra senin olabilir . Her erkek isterki BENİM NAMUSUM diyebilsin . ama bence cinsel organdan çıkan kanın bu kadar abartılması çok saçma eğere o kız 6 aydır senleyse ve 6 aydır senden başkasına bakmadıysa sen o kıza kurban ol . O bir kere o zevki tatmış ve bir daha tatmak istememişse daha ne suçluyosun ki ? Ama o kızla evlendiğinde her kavganda laf sokcaksan kıza sen benim değildin zaten hiç falan diye hiç uzatma inceldiği yerden kopsun derim.

0|0
    0|0
    • Benim derdim 3-4 damla kan 3 cm zar değil.Benim derdim hayatımın son nefesine kadar kendimi onun mutluluğu için feda edeceğim kişinin ilki ve sonu olmak.Çok iyi biliyorum kızların ilk ilişkilerini gerek pişmanlık olarak gerek özel anı olarak unutamadıklarını ve ben kıskanç birisiyim sevdiğimi kimseyle paylaşamam.

• kararını vermişsin yollarınız açık olsun

0|1
    0|0
    • Kardesim cok sevdigin icin kabulleniyosun gozun asktan kor olmus ama her erkek kabullenmez sahsen ben etmem

• Sen o kizi hak etmiyorsun dostum. O senin gibi birinden nekadar cabuk kurtulursa okadar iyi.

0|0
    0|0
  • neden aşkı iki bacak arasında arıyosun ne yani kızlığı bozulmamış ama herşeyi yapmış bunu kabulmu ediceksin. ya siz erkekler ne kdr nankörsünüz sevmeye gelnce bnden fzla kimse sevemez ama icraata gelince yoksunuz.kız bir hata yapmış ve söylemiş sna güvenmiş sna ve ayrılcam diyosn ALLAH sizi bildiği gibi yapsın madem bu zar o kdr önmli sen nie sevigli yapıyosun git görücü usulu evlen

3|1
    0|0
  • Kabullenemiyorsan ayrıl.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hikayeyi okumadım ama " sen kızsın ben erkek, senden bana yar ol olmaz" de kaç gitsin..

0|0
    2|0
  • Kız bakire değil diye kızdan sogumussun. sonra da kızı aldatmıssın.

What the fuck ?

Kızdan ayrıl, kafana sık.

0|0
    0|0
  • Aynı durumu yıllar önce ben yaşadım ilk söylediği zaman kaldiririm sandım.2 ay dayandim yapamadım olmadı ayrıldım ..her adamın harcı değil arkadaşlar bacak arası zar mar diye zitvaliyorlat kimse zarda kanda değil benim için kutsaldır kadın ve başkasının boşaldığı gogusu cocugum.emsin istemem başkasının hayalaerini open dudakları opemem cinsel.ilişkiye insanlar takım elbise giyip önlerini ilikleyerek girmiyorlar demi ben yapamam yapamadım da aklıma gelir kahrolurum

0|0
    0|0
    • helal,ayni durum bana da oldu,Ve beni bu ofisti kandirdi,aldi geldi bezi kizlik gitti,iki aglama sonra finish. Defalarca yapmak istedim,olmadi,olmadi. yapamadim,onu da uzdum kendimi daha cok yiprattim.

• Bünye meselesi kardeşim herkes kaldıramaz kaldırana da sonsuz saygı duyarım ama ben o bokn sineği değilim

• hersey bakırelık degıl

1|0
    0|0
  • kiz icin cok uzucu ama ayrl derm kardesm omur boyu yaziktir sana

0|0
    0|0
  • ayrıl o zaman. madem sana zor geliyor.

0|0
    0|0
  • bekaret toplumumuzda önemli bir konu önemsemekte haklısın da yetiştirilme tarzımız böyle çünkü ; ama sevdiğin bir sana göre yanlış birşey yapmış diye o direk silip de atamazsın en azından kalbinden söküp atamazsın. Bir de en önemlisi eş olacak kişinin bekareti senin için önemliyse seninki de aynı ölçüde önemlidir. Onun bakire olmasını istiyorsan onun da senin bakir olmanı istemeye hakkı olur. Hoş kızın kızlığı göreceli olarak anlaşılır da erkeğin bakirliği sözle bilinir daha önceden ilişkim oldu/olmadı dese lafına inanmak zorundasın bilemezsin gerçekte. Artık iş o kişinin doğruluğuna mertliğine kalmış yaptıysan yapmışsındır ya da tam tersi. Toplumda erkek yapsa ayıplanmaz helal olsun çocuğa kızı götürmüş ama kız/kadın yapınca mal oluyor.

(bazı kaba tabirler için kusura bakmayın ama maalesef durum böyle)

Umarım kendiniz için en doğru kararı verirsin

0|0
    0|0
  • çok uzunmuş be dostum :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...