Kimler kızlarının sevişmesini ister ?

Seks ayıp bir şey değil. Hepiniz 10 sene sonra çocuk sahibi olsanız yıl olacak 2023 ve kızınız 20 yaşına gelene kadar da bir 20 sene daha geçecek, 2043.

2043 yılına kadar Türkiye'de zaten seks çok dogal bir hale gelecektir. 80'li 90'lı yıllarda bakire olmayan kız yokken şimdi bakire kızlar fazla yok.

Ve evet asıl soru, kızınız çatur çutur seks yapacak. Bunu gizli gizli yapacak. Çünkü şu an sizin sevistiginiz kızların da babası var.

Kızınızın sevismesine izin verir misiniz ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet

öncelikle cinsellik konusunda tamamen bilgilenmesi gerekir. neyin ne olduğunu bilmesi gerekir. bugün hala türkiede orta çağdan kalma kızlık zarı-namus anlayışı var. bence 50 yıl daha geçse bu kafa değişecek gibi değil bu siteden da anlaşıldığı üzere. hala kadınlar "sevişirsem o* olurum" diyor, hala erkekler "bozulmamış kızla evlenirim" diyor bu iki kafa da azalarak bitmesi gereken hastalıklı kafalar.

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kizima karismam ama 18inden sonra sevismesi icin onunla konusurdum.

1|1
    0|1
    • Gizlice sevisip kondom kullanmayıp hastalık kapmasından, veya gizli gizli kürtaj parası toplamasındansa ona kondomu ve cinselligi ögretip bunları yasamasına sebebiyet vermemek daha dogrudur bence de. Hayatımda pek çok kızla yattım, arkadaslarım da yattılar, tanıdıgım kızlar da yattı. Çogunun da ailesi bilmiyor.

• Çocuk olunca bazi seylere göz yumuluyor.. bunu anca baba - anne olunca anlarsın. .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Karşı çıkmanın hiç bir mantığı yok. Tabiki de yapacak. Ama gelip benim evimde benim gözümün önünde yapmamalı. Bunu bilmeli. Bu eğitimi de ona ben vereceğim. Kiminkini beğenirse onunla evlensin. Sevdiği adamla, sevişmeyi sevdiği adamla bir ömür boyu mutlu olması temennilerimden biri olur herhalde. En nihayetinde "Bekara karı boşaması kolay tabi."

0|1
    0|0
    • herhalde gözünün evinde sevismeyecek, ya da ben mehmete gidiyorum sikisecez demeyecek. Ama ''Baba ben mehmetle dısarı cıkıcam'' diyebilecek. Mervelere gidiyorum diye çıkıp gizlice sevisip sonra da ben hamile oldum babam beni öldürür demeyecek

• başta anlamadım wizard deyince profile baktım ve aha dedim. Buldum sonunda :)

• Mesaj at. :)

• Tabularım yok.

Fahişelik yapacak değil ya, sevdiği erkekle sevişsin rahatça.

0|1
    0|1
    • aynen öyle. millet çok kısır düsünüyor yobaz gibi. Yıl 2043 olunca hala seksle meksle ugrasmayız. Adamlar aya yerlesmeyi düsünüyor la hala milletin seksinle ugrasırsak yarra yering

• 0|0
    0|0
  • kardeşim senin kardeşin falan vardır istermisin bizimle sevişsin sonuçta yarın sevişecek normal dimi yani.

0|0
    0|0
    • evet isterim. tavlayabiliyorsan, sevgilisi olabiliyorsan al sevis banane.

• Kızınızın sevismesine izin verir misiniz nasıl türden bir fantastik sorus örneğidir ?

0|0
    0|0
    • sen istemesen de sevisecek. ayselere gidiyorum diyerek mehmete gidip pompa yapacak. 2043 yılından bahsediyoruz

Yükleniyor...