Erkek arkadaşlar sorum sizlere.

Sevdiğiniz kıza diyorsun ki kızlık zarına dokunmadan sadece sevişelim. kız da kabul etmiyor hayır diyor. eğer onu gerçekten seviyorsanız üstelemeye devam eder misiniz ?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• o istemeden böyle birşeyi teklif bile etmem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• şimdi öyle. sevişmek istemesi hormonel bir durum. Erkeğin aklı oradaysa mantıklı bir konuşma yapamaz. Birleşme olmadan oynaşma istiyor. Yani alt takımını rahatlatmak istiyor. Erkeğin mantıklı düşünmesini istiyorsanız, boşaltın onu. Rahatlatın. Zaten daha fazla üstüne gelmeyecektir. İstediği o. Göreceksin. Daha çok ilişki üzerine mantıklı konuşmalar yapacaksınız.

Adam en azından mantıklı olarak düşünceli davranmış. Seviyorsan git oynaş. Tadını çıkar aşkın.

0|0
    0|0
  • Bn sevdiğim kıza böyle bir şey diyemem bile...

2|1
    0|0
  • gerçekten seviyorsam onu bile demem..!

1|1
    0|0
  • eğer sen istemiyorsan ve ısrar ediyorsa bence seni sevmiyor. Sadece senden faydalanmak istiyor. Bu konuda sana saygı duymalı.

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsam evlenmeyi beklerim yok günah falan bilmeyen biriyse bişey diyemem sonuçta birine vereceksin işte bana ver ne olacak ki diye düşünüyor olabilir arkadaşın

1|0
    0|0
    • Biz zaten dini bir yerde tanısmıstık. diyorum günah olmaz yok diyor bekaret bozmak günahmıs sadece.

• arkadaşım senin yaş aralığın cidden kaç ya ilişkiye girmek veya sürtünmek hepsi günah ya illa yapmak istiyorsan git seviş kimle sevişiyorsan seviş yok eğer allaha islama inanıyorsan hemen şimdi yaz arama motoruna islam+kadın erkek başbaşa kalması veya elelele tutuşması veya öpüşmesi yaz ya biraz zaman ayır yok inanmıyorsan da yoluna devam et

• est kardesim yanlıs anladin. yasım 21 ama ben biliyorum el ele tutusmanın dahi zina sayıldıgını. ama ona göre öyle degilmis ne kadar sacma diyorum. onu demek istedim. yoksa biliyorum islamın mesajını

• Neden hep erkek gerçekten seviyorsa geri durması üstelememesi gerekiyor oda beni seviyorsa neden esirgiyor ? Neden hep top erkeklere atılıyor ?

0|0
    0|0
  • etmem ama yaşa görede değişir bu yaşın 16 hormonlar bastıryo napıcaksın

0|0
    0|0
  • Kız gerçekten seviyorsa karşı çıkmaması gerekiyor :)

0|0
    0|0
    • niye ne alakası var ?

• İnsan sevdiği kişiyle birlikte olmak ister hormonlar gereği bir ihtiyaçtır :)

• o zaman bu mantıga görede kız gercekten seviyorsa karsı cıkmaması gerek

0|0
    0|0
  • hayır tabıı kı ustune gıtmem zaten o bana guvendkce kendını bana bırakacaktır

0|0
    0|0
  • edersim çünkü bu bir ihtiyaç

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle :D kimse inanmıcak ama ben sormazdım bile çekinirdim öyle bişey istemeye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...