Bi bakın buraya kafam karıştı.

hoşlandığım bir çocuk var. bu çocuk önce kendi ilgileniyordu benimle onun ilgisi beni ona bağladı. şimdi bir iyi bir kötü aramız. neyse bu duruma alıştım artık. benim asıl sorum şu bu çocuğun cem adriana aşırı bir hayranlığı var. internet sitelerinde abuk sabuk konuşuyorlar cem adriana hayran erkekler hakkında. onu diledikçe gay oluyorlarmış falan. çok saçma ama onun da ben ona ilgi gösterdikçe kaçması ve kız arkadaşı da yok biliyorum. okuldada kızlarla takılıyor genelde. acaba dedirtdi. siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen sahiden az önce cem adrian dinleyen erkekler gay oluyorlarmış doğru mu diye sordun?

şok dalgasını atlatayım sonra seninle dalga geçeceğim ve sonra mantıklı bir cevap vereceğim.

0|0
    0|0
    • yok ya kıyamam neden dalga geçeyim :)

bir erkeğin şarkı dinleyerek gay olması mümkün değil, kendin gibi düşün şebnem ferah dinleyince lezbiyen mi oluyorsun. İnternette her söze de inanma :)

• dalga geçme google yaz cem adrian dinleyen erkekler diye bak neler çıkıyor karşına. benim yerine koy kendini ondan sonra konuş. ben inanmıyorum zaten siz dinleyen erkeklerden bilgi almak için yazdım.

• haklısın bak o açıdan düşünmemiştim hiç :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Cem adrian dinlemekle gay olunuyorsa tıpta bir mucize olur yoktur öyle birşey erkeklerin kızlarla takılması arkadaş ayağına sevgili bulmaktır genelde eğer seviyorsan konuş :)

0|0
    0|0
    • çok sağol ben de dinliyorum cem adrian. ama dinleyen erkekler hakkında ileri geri yazılmış böyle tabiki bilimsel bir şey yok. belki başka sorunları vardır. bilemiyorum burada cem adrian dinleyen erkeklerin düşüncesini merak ettiğim için sordum.

• olabilir kendine bir erkek bul sende!

0|0
    0|0
  • Zamana bırak zamana,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...