Çok sevdiğiniz kız arkadaşınız bunu yaparsa?

Çok sevdiğiniz kız arkadaşınızla evlenmeyi düşünuyorsunuz ama kızın bakire olmadığını bir şekilde öğrendiniz bu durumda arkadaşlığınıza devam eder misiiz ? yoksa bırakır mıydınız ?

Not : bu benım başıma gelmedi. Benim arkadaşım olan cocuk devam etti buda bana ilginç geldi ondan sordum.

Güncellemeler:
3 yıl ilişkiden sonra öğrenmş

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• sonradan öğrendim ama o kadar uzun bir zamn değil 2 ay 3 ay gibi bir zaman sonra ögrendım 3 sene devam ettik. ben yapamadım ayrıldım 3 ay sonra baskasıyla sözlendi 6 ay sonra başkasıyla evlendi. yani sıkıntı değilmiş takmayanlarda varmış.

hayırdır gardaş ne bu genişliksen konya ovası mısın? diyemedim ya la.

0|0
    0|0
    • kandırmıştır çocuğu belkide , benımde tanıdığım bır kız var doğuda yaşıyor hemen bırını bulup nişanlanıyor bırde nispet olsun diye facebookta herkese fotolarını açıyor kız, oğlana da yazık birseyden haberı yok .

Erkekler Ne Diyor 12

• Zeka,Kültür , kişilik ve karekter meselesi aslında bu durum dürüst,kişilik,sahibi bir insan olması önemli olan,bekaret meslesi değil,Kimse kimseye mecbur değil,kimse kimsenin zorunlu yönü değil,Kimseninde ilktandığı insan son tanıdığı insan olacak diyede br kaide yok.Bilmem anlaşıldımı.

0|0
    0|0
  • biter o iş... yok sevdi de birlikte olmuştu geçsin bunları her sevilenle yatılmaz namus bu kadar ucuz değil bir bu yüzden bırakırım bir de bakire olmadığını söylemediği için

0|2
    0|0
  • hayır etmem 2. el ürün istemiyorum

0|1
    1|0
  • Baştan bu tür şeylerin bir şekilde konuşulması lazım. Sonradan öğrenme vs ne iş?

0|1
    0|0
  • Önce devam eder ama kaldıramaz bir yerden mutlaka patlak verecektir olay . Doğru düzgün yürümez bu ilişki . Peki çocuk nasıl öğrenmiş ?

0|0
    0|0
    • bilmenm nasil ogremmis tek bildigim ailesiylw bile tanistirmis kizi ondan sonra ogrenmis

• 3 yıl ilişkiden sonra öğrencek olsam tekmeyi basardımmmm ayakta uyutmuş resmen

0|2
    0|0
  • verdiği kişiyle evlensin !

0|1
    0|0
  • ben devam ederdim çünkü namus bacak arası değil, en azından çevremdeki insanlardan gördüklerimden sonra böyle düşünüyorum.

0|0
    0|2
  • Kimsenin başına gelmiyor zaten merak etme hep arkadaş işte.. :)

0|1
    0|0
    • ya ıster ınan ıster ınanma Allaha sükür başıma gelmedi zaten ben dürüst bir insanım . bu şekilde 3 yıl saklayacak kadarda adi değilim.

• kabul edemediğinden dolayı üsteliyor olmalısın.

• evt sanırım bundan ilk kez birisi beni red etti .ondanda olabilir

• devam ederim geçmiş geçmişte kalır

0|0
    0|2
  • kimsenin benden önceki hayatı beni ilgilendirmez der devam ederdim.

0|0
    0|0
  • ben kaldıramam heralde ben bakirim sırf bu yüzden karşı taraftan da beklerim

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden garip geldi ki? Karşısındaki insanı zardan ibaret görmüyormuş demek ki. Bacak arasındaki bir et parçasından önce, akıl, zeka, kültür, kişilik var

0|0
    0|0
    • yaw arkadaşım sorun o değil sorun onca yıl bişey olmamış gibi davranması yani dürüst olmaması,

• karşıdaki sevmiyorsa gerçekten dürüst olması da bir işe yaramıyor ama çocuk seviyormuş demek ki

• cocuk asik valla kabul etmis bu kadar yalana ragmen ama unutamamis .

• ee olan oldu zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...