Kadınlarda ve erkeklerde eşcinsellik neden farklıdır?

Kadınların % 99una iki erkeğin gay videosu iğrenç gelirken

Erkeklerin çoğuna iki kadının lezbiyen videosu çekici gelir sizce neden?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bana ikiside iğrenç gelmio bi bayan oalrak lezbyenliğe açığım erkek olsamda gay olmaya açık olurdum sanırım biseksüelim :)

1|0
    0|0
    • daha önce lezbiyen deneyimin oldu mu ?

• hım bkcaz

• ikiside psikolog yardımıyla tedavi ettirilebilen bir şey bu yolu neden kimse denemek istemiyor

sex dediğin bir kadın bir erkekle olabilecek bir şey dir düşünün erkek erkege kadın kadına yatarsa bu dünyanın sonu ne olur öyle bir işe adım atmadan önce lut kavmini okumanızı tavsiye ederim

• sapıklıktan ötürü..

1|0
    0|0
  • bana iğrenç gelmiyor.

1|0
    0|0
  • ikisi de iğrenç gelmiyor bana.

0|0
    0|0
  • Estetik, aşk, ve tutku var gay videolarının cekici hiç bir yanı yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çünkü o kadınlara lez gözüyle değil kadın gözüyle bakar yoksa iğrençlik yönüyle aynıdır hiçbir farkı yok

1|0
    0|0
  • 2 tane kız sevişiyor bu bize neden iğrenç gelsin gaylere gelince çok itici be kardeşim hiç izlemedim ama sitelerde resimlere ister istemez rastlıyorsun kızlarada itici gelir heralde ayrıca lezbiyenler güzeldir 10 tane lezin içinde bi tane ben :)

0|0
    0|0
    • Yorumunda gayleri aşağılama sezinledim. Sana bir istatistik vericem. Ergenlikte intihar eden gençlerin yüzde 30'u eşcinselller oluşturur. Ben cinselliği keşfettiğimden beri erkeklere duygusal ve cinsel olarak ilgi duyuyorum. Bunu ben tercih etmedim. Tııp ve psikoloji bilimide bunu bir hastalık olarak değil heteroseksüellik gibi doğal ve normal bir olarak görüyor. Ve bir kişinin cinsel yönelimi tedavi yoluyla değişemez.

• gayler bana itici geliyor dedim dostum gayleri aşağılamıyorum kendini neden aşağıda görüyorsun ben bu tip olaylara hoşgçrülü birisiyim öyle anlaşıldıysam özür dilerim

• iki erkeğin elele dolaşması yada dans etmesi veya bir yatağı paylaşması bile insanların garibine gidiyor bayanlardaysa durum farklı olması gereken de o

0|0
    1|0
  • bilmiyorum ama her 10 kadından 7'si biseksüeldir.

0|0
    0|0
  • evet bazı salak zihniyetli erkekler büyük bir şehvetle lezbiyen p*rnolarını izlerken gay olmayı insanlık dışı bir şey olarak kabul ediyor. çernobilin hangi mahallesinden gelirler bu insanlar?

0|0
    0|0
  • giren çıkan olmadığı için sorun yok sanırım :)

0|0
    0|0
  • bilmiyorum gay diyince aklınıza kamyoncu tipleri mi geliyor acaba? bu tiksinme olayı nedir ya?

0|0
    0|0
  • valla bencede kadınlarınki mükemmel yaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...