Bir ünlüye aşığım,yardım!

Evet,ergence bir davranis oldugunun farkindayim ama on yargili davranmayin.Ben 18 yasinda bir kizim o ise 25 yasinda gosterse de 39 yasinda bir adam hem de evli,ustune ustluk bir de 2 cocugu var. Ama,herkes onun gay oldugunu ve karisiyla (ki karisi gayet cirkin,kiskancliktan soylemiyorum) yalnızca cocugu olsun diye evlendiğini soyluyorlar. Hatta karisinin da bu konuyla ilgili bir kitabi dahi var! Onun tum resimleri gifleri telefonumun tum hafizasini kapliyor Butun filmlerini ezberledim yalnızca yakışıklı oldugu icin degil mimikleri hareketleri yardimseverligi sosyalligi cizgi roman okuması Beatles Ac Dc dinlemesi herseyi bana uyuyor hayatim o oldu gozum eskiden taş dedigim hic kimseyi gormuyor cikma tekliflerini reddediyorum onun yuzunden yazicidan resimlerini cikardim duvarlarimda hep posterleri var ailem dahi biliyor kafayi yiyecegim onu istiyorum sadece nolur bana bir yol gosterin. O benim tek idolum,ona aşığım. .

Güncellemeler:
Komik olmaya calismayin,fikriniz varsa yazin lütfen
Unlu: Misha Collins

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• castiel :) supernaturalde sevdiğim bir karakterdir kendisi ama senin durumun hiç iyi değil bence tamam imkansız diye birşey yoktur günün birinde belki olabilir ama şimdilik unut hayatını yaşa :)

1|0
    0|0
    • Cass,insan oldu dizi de onun sevgilisi olabilirim spn duyun beni bir aday var burada!

• bir bakarsın özünü geriye alır sonuçta supernatural bu ölenler bile geri geliyor :)

• Hic farketmez :)

Erkekler Ne Diyor 5

• senin gibi birsürü vardır, kimmiş merak ettim o

0|0
    0|0
    • Ama benim hayatim o oldu yemek bile yiyemiyorum zayifladim annem psikiyatra goturmenin planlarini yapiyor istemiyorum kendi kendime cozmek istiyorum ama vazgecemiyorum unluyu yazdim guncellemede

• annen haklı psikoloğa ihtiyacın var

• Bi cocugun seker istemesi gibi belki ama ben onu istiyorum psikolog istemiyorum:((

• Özelden bul beni...!

0|0
    0|0
  • çamaşır suyu iyi kafa mı yapıyor ?

0|0
    0|0
  • o da sana aşık mı panpa?

0|0
    0|0
  • kim o adam kuşum aydın mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• toz ol ya vakit çalmaktan başka bir bka yaradıgın yok

0|0
    1|0
    • Saplantili olsam da gercekten cogu kisinin begendigi bir kisiyim ama senin gibi sinirli stresli arkadaslarim da var ve topu cirkin sen de onlarin kaderini yasiyorsun ama metin olmalisin küçük loser,cirkin olsan da biri belki alir seni bak mishanin karisina :) gerci sen ondan betersin,lavabo yok mu lutfen bir lavabo!

• Allahmm akıl fikir ver nolur :D

• bence bir psikyatriye gitmelisin. bu komik ya da alay edilecek bir durum değil çünkü. ciddi destek almalısın.

1|0
    0|0
    • Annem bunu dusunuyor sonunda gitmek zorunda kalacagim :(

• alay edilecek bir durumun yok bunu söyleyenlere sakın takma. ama dediğim gibi profosyonel bir yardım almalısın. yorumlarda yazdıklarını okudum. ciddi bişey bu.

• Cok tesekkur ederim ilgilendigin icin..

• Adamda mimik yok ki haha misha candır hak verdim :P

1|0
    0|0
    • Roportajlarini izle yerim onu ben butun panellerini vs hatmettim dunyanin en sempatik insani odur benim gozumde

• Mimik dizide yapmiyo pek ama,haklisin

• söylediğiniz beyi tanımıyorum.türk olsa gittiği gece klüplerine gider bir şekilde tanışırdın.ama bu imkansız.sen onu severken,hayallerini kurarken o senin varlığından habersiz neler yapıyordur?bunu düşün.lütfen...

0|0
    0|0
    • Evet bunlari dusunerek kafayi yiyecegim :( sirf bu yuzden Los Angeles a tasinma planlari tasarliyorum.. oyle luks yasayan biri degil normal bir arabasi bizim gibi bir evi var hep ayni giysileri giyiyor mutevazi yasiyor

• Tavlamak istemiyorum zaten annem yasinda onu hergun uzaktan izlesem ya da konussam onunla arkadas olsam bunlar bana yeter artar bile :( cok merak ettim ama istemiyorsan tabiki söyleme

• yok söyleyemem burada.bence o iş imkansız.

• kız çok merak ettim kim bu ünlü ?

0|0
    0|0
    • Guncellemede yazdim

• buna benzeyen çok yurdum delikanlısı var

• Ben hic rastlamadim ki olsa bile o mimikler o hareketler bunlar kimsede yok bak bir izlesen bir roportajini ama izleme sen de aşık olursun

Yükleniyor...