Kapat

Sevgilimde erken boşalma problemi mi var acaba?

merhaba sevgilimle sevisiyoruz ancak ben bakireyim ve normal seks yapmiyoruz.anal seks de yapmak istemiyor benim canim acir diye .surtunerek iliwkiye girmek gibi bir wey bizimkisi.ve o bazen 1 dk gecmeden hemen bosaliyor bu normal iliwki olmadigi icin mi boyle yoksa sevgilimde gercekten erken bosalma problemi mi var?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• erken boşalma sorunu gibi duruyor ama kesinlikle onu suçlama. nete gir ve araştır bunun bazı önlemilerini yazıyorlar. boşalacağı zaman bırakın filan diye. oku araştır sonra onunla güzel bir dille konuş. diikkat yanlış anlaşılırsan kırarsan onu geri dönüşü olmaz dikkatli ol

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• tamamen piskolojik sadece kendini tatmin edip düşündüğü için bu durum böyle oluyor ve bununda geçeceğini hiç sanmıyorum bir erkek ne olursa olsun ilk önce kadınım dediği kişiye adepte olacakki her iki tarafta haz alsın

0|0
    0|0
    • hayir bencil birisi degil,beni mutlu etmek istiyor sadece kendisini dusunmuyor bunu gosteriyor

• yanlışın var kendisini düşünmese zaten bu durum olmaz aklını tamamen oraya odaklamış

• Antremansızlıktandır zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • aşırı heycan olabılır sende sevişmede aşırı zevk alırsan buda etki olabılır heycanlanmasına

0|0
    0|0
  • erken boşlama sorun yok kuzum sadece heycan oldugu için yaklaştıgı için sana ne yaptıysan artık adam senı gördümü dayanamayıp boşalıyor :)

0|0
    0|0
    • ama birinci defa degil ki kac defa yaptik beni 3 yildan fazla suredir taniyor ve 2 yillik iliwkimiz var

• o zaman dogrudur erken boşalma sorunu olabılır

• oral yaptığında da çabuk boşalıyor mu?

0|0
    0|0
    • oral yapmadim hic.bir defa teklif ettim.seni oldururum dedi

• günahkarlar sizi bir de marifetmiş gibi burdan anlatıyorsun alllah sizi ıslah etsin sapık ruhlu insanlar

0|0
    0|0
    • ya biz evlencez boyle dusunmeyin.ben onu cok seviyorum yakinda niwan olcak

• o bana yanliw mi yapiyor sence?benim ondan once hic iliwkim olmadi.ilk defa onun elinden tutdum ilk onu optum ve bunlarin hepsini bana o yaptirdi ben yapmak istemiyordum karwiydim boyle weylere.beni yolumdan cikardi cunki onu cok seviyorum.

• evli olmayan iki insanın ilişki yaşaması tabi ki yanlış islama inanıyorsan tabi günah yaptığınız şeyler neyse sen bunlara kafanı takma ben öyle konuşuyorum sen devam et bildiğin yoldan

• Hmm erken bosalma var buyuk sorun bu

0|0
    0|0
  • işin zor..bol şans

0|0
    0|0
  • surtunerek sevisen namuslu bakire kizin drami vol bilmem kac

0|0
    0|0
  • şanslısın sevgilin seni çok seviyor

nasılda sana karşı dolu dop dolu ahh sizi sizii

0|0
    0|0
  • olabilir, içine dert mi oldu:)

0|0
    0|0
  • erken boşalma teşhisi koyabilmek için 2-3 ay düzenli seks yaptığı halde pat diye boşalmaya denir. Senin sevgilinin durumu uzun süre abaza kalmaktan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet mast. bırakması lazım

0|0
    0|0
  • sürtünürken bile erken bosaliyorsa ilişkiye girince sokmadan bosalir abartmiyorum. bunun sebebi fazla masturbasyon. bunun egzersizleri var erken bosalmayi önlüyor onları yapın.

0|0
    0|0
    • hayır karşı tarafı çok istemesinden kaynaklanır istersen 4 karın olsun her gece yap ama adrina lima bir kadın ver ona tabi karıları bunla alakası olmuyacak o adam aşırı heyacan istek arzudan dolayı erkek boşalır...

• benim esimde öyleydi erken bosaliyodu egzersizleri var bunun yaptı bir ay ve simdi bosalmasini kontrol edebiliyor

Yükleniyor...