İşlev mi, görsellik mi önemli?

Penisimin boyu 13 cm 10 kilogram fazlam var onu da verirsem 14-14,5 olur diye tahmin ediyorum.İşlev olarak sorun yok takır takır ateş ediyor ancak cinsel ilişkide bulunmadım daha :) evleneceğim kızla yaşamk istiyorum sadece.Kız bakire ya da görmüş geçirmiş olacak bilemem :) Filmlerde adamlarda bildiğin g3 piyade tüfeği var. Burada ölçüt nedir eskiden belki daha az sorundu ne internet vardı ne de kızlar bu konuda pek bilgili değildi. şimdi ise 13 cm'i de biliyorlar 30 cm i de görüyorlar en azından p*rnolarda :D Bu penis byuna sahip olan erkekler ya da bu penis boyuyla muhatap olan kızlar düşünceleriniz benim için çok önemli cevaplarsanız sevinirm :)

• Bana göre normal ,hayalimdeki gibi
    0% (0)29% (2)25% (2)Oy Ver
  • Kes at bir işe yaramaz
    0% (0)43% (3)38% (3)Oy Ver
  • Beterin beteri vardır buna da şükür
    100% (1)28% (2)37% (3)Oy Ver
  • Hiç düşünmedim seni sevmeme bağlı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• p*rno filmler gösteri için çekiliyor. oradaki erkekler özel seçiliyor. bazıları da vakkum pompla penis dokusu bozularak uzatılıyor. dikkat ederseniz çoğu ortadan kırık. mecbur uzun penisli erkekleri oynatmak zorundalar. kameranın rahat gir çık işlemi için görüntü alması lazım. oyuncunun hafif geri durması gerekek. kısa penis buna yetersiz gelir. ayrıca normalde uygulanmayacak sağlıksız pozisyonlar var. oralarda uzun penis gerek.

kısacası oradakilere aldanmayın. bir çok kadın da rahim operasyonu geçirmiş rahat alıyor. normal bir kadın oradakileri alamaz. acı çeker.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o p*rnolarda abarti 30 cm falan işlev önemli boyuttan önce

1|1
    0|0
  • 13 cm küçük değil normal sen onu doğru kullanabiliyorsan hiç bir sorun olmaz

1|1
    0|0
    • dediğim gibi cinselliği evlenince yaşamak istiyorum bu yüzden de takıntı oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 4

• dalga büyük olmadan sörf yapılmaz...

0|2
    0|0
  • Kullanmasini bilene yeterde artar bile

0|1
    0|0
  • boyutu değil arkadaşım işlevi önemli.

0|1
    0|0
  • işlevi önemli

0|1