Annem bakire olmadığımı öğrendi, gönlünü nasıl alabilirim?

Annem sevgilimle telefonda konuşurken cinsellik yaşadığımızı duydu, ve benim 2 senedir bakire olmadığımı öğrenmiş oldu yaklaşık 1 hafta önce. Çok ama çok üzüldü, benime 1 haftadır konuşmuyor, görmemezlikten geliyor, insan yerine koymuyor resmen, zaten duyduğunda sınır krizi geçirmişti `ben nerde hata yaptım` gibi şeyler söylenip duruyordu. Annemin gönlünü nasıl alabilirim? Belli ki babama birşey söylememiş, babam gayet normal davranıyor bana, bende annem ile olan ilişkim anlaşılmasın diye 1 haftadır odamdan çıkmıyorum babam evdeyken. Buna benzer birşey daha önce sizin başınızada geldimi? Nasıl halletiniz, ve ben nasıl hallederim?

0|0
926

En İyi Erkek Görüşü

• Annenin güvenini sarsmışsın. Annen bundan sonra hayatının her döneminde aklına onun emeklerini nasıl boşa çıkardığını getirecek.

Bu olayın tek çözümü var; o da evlilik. Yanlışı yanlış kişiyle yapmadığını gösterirsen büyük ihtimal affedecektir.

Diyeceğim şu ki gram akıl varsa, sevgilini kaybetme. Birbirinizi gerçekten seviyorsanız evliliğe kadar gidin.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• 17 ye kadar nasıl bekledin 13 yaşında flan verseydin bekaretini

1|3
    1|1
  • hee kuşak çatışması işte olur öyle durumlar..normaldir yani..

1|0
    0|0
  • İstemeye gelsin seni, söz, nişan yüzüğü falan takın, İlişkinizin ciddi ve evliliğe yönelik olduğuna inansın, ancak bu şekilde üzüntüsü hafifler.

0|0
    1|0
  • evlenin

0|0
    0|0
  • Ee tatlım dünya burası..Sen gider erkenden bırakırsan bedenini elin adamına gün gelince böyle pişman olursun.Yazdıklarından 19 yaşında oldugun belli oluyor.Evleneceğiz de..Annenle felan tanıştır ailenle tanıştır..Güven sağla sonrası gelir.

0|0
    1|0
  • annenin gönlünü alman nın birtek caresi oda o haltı yediğin cocuklar nikah masasına oturmak baska bir caren yok maalesef

1|0
    1|0
  • annenin verdiği tepki çok normal.. Gönlünü almak içinde saçma sapan şeyler yapma.. ters tepebilir..zamanla düzelir.

0|0
    1|0
  • benim başıma gelmedi yardımcı olamam:))

0|1
    0|0
  • arkadaşınla tanıştır ciddi olduğunu belli et .. (

0|0
    0|0
  • mmm upss çok sert.

0|0
    0|0
  • Nasıl böyle bir hata yaptın be gülüm ..Sana Allah'tan BAŞKASI YARDIM EDEMEZ...

1|0
    2|0
  • Güvenini sarsmışsın. Gönül alacak birşey kalmamış ki.

0|0
    1|0
  • Al karşına konuş, içini döksün rahatlasın

0|0
    0|0
  • evlenicez de çocugu annenle tanıstır güvenini sağla

0|0
    0|0
    • ne evlenmesi yahu kız 17sinda lise okuyo daha, neyin evlenmesi bu.?

• 17 yasımdan beri dio 2 sene önce ilişkiye girmiş şu an 19 yasında evlenebilir sıkıntısı yok

• o cocukla evlenecegini soyle ancak boyle ikna edebilirsin :D

0|0
    0|0
  • halledeceğin bişi yok yapamassında, anneni erittin sadece.

0|0
    1|0
  • Git diktir bir daha evlenene kadar yırttırmıycaksan

0|0
    2|1
  • anneler evlatlarına küsmezler merak etme 3-5 güne kadar tekrar eski haline döner...

0|0
    1|0
  • Ömür boyu küsecek hali yok sana. Bu senin hayatın ve kararına saygı duymak zorunda. Cinselliğin doğal oldugunu, utanılacak bir tarafı olmadığını bu toplumun kabul etmesi lazım.

4|0
    0|0
  • Ah keşke babana söylese

2|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 9

• Annen için kolay olmayan durum ama onunla konuşup herşeyi anlatmalısın , senin düşüncende bakireligin önemli olmadığını dusuncene saygı duymasını istediğini soylemelisin ama kızlık zarı diktirme olayına hiç girme onu söylersen kendi düşüncelerinde bile tezat yaşadığını düşünür kararlarinin arkasında olduğunu görmeli . Kararlarının arkasında olduğunu gördüğünde hata yapmış olduğunu düşünmesine rağmen en azından güçlü olduğunu görür.

1|0
    0|0
  • o da haklı.. sonuçta kızını gelinliğiyle namusuyla evinden göndermek ister.. ama ana yüreği dayanamaz elbet barışır..

2|2
    1|0
  • Benim annem çok şüphelendi artık ve ben söyledim ama ayrılmıştık ve çok fazla olumsuz olay olmuştu bir arkadaşım da bir sebepten dolayı herşeyi anneme anlatmakla tehdit etti beni söylemek zorunda kaldım ağlaya ağlaya annem normalde seninki gibi çok sert bir kadın her zaman derdi ki eğer evlenmeden sevişirsen bu benim için ölüm gibi birşey olur derdi ancak ne bağırdı ne çağırdı sarıldık ve ağladık 1 saat falan ama sonra unuttuk bu olayı ve bir daha asla konusunu açmadık.

1|0
    0|0
    • merhaba... ben de şu anda aynı durumla karşı karşıyayım. ne yapacağım konusunda emin değilim. isteklere izin vermiyormuşsun. beni ekler misin? :/

• Birincisi, annenin biraz daha sakinleşmesini bekle. Sonra karşına al ve konuş. O çocuğu çok sevdiğini, onun da seni sevdiğini, sadece onla yaptığını, bir daha yapmayacağını söyle (yapmayı düşünmüyorsan tabii). Anneni anladığını ve haklı olduğunu da belirt. O mutlaka affeder. O saedece annen olduğu için senin için çok korkuyor. Ya çocuk seni bırakırsa falan düşünüyor olabilir.

0|0
    0|1
  • annen tepkı vermekte cok haklı zamanla duzelır dıcem ama o zaman ne kadar surer bılmem gec kendısıyle konus evde yalnızken eger sevgılınle cıddı bı ılıskınız varsa ılerıye donuk bısıler dusunuyorsan sevgılınıde al annenın yanına gotur konusun baban ogrenmesın bakıre olmadıgını cocugun aılesı gelsın normal bı sekılde ıstesın en azından bı yuzuk takarsınız annenınde babanında ıcı rahat eder bu benım fıkrım tabı ole olursa annende yumusar

0|0
    0|0
  • Anneni karşına alıp konuşucaksın. İlk önce senin artık kendi kararlarını verebildiğini, ve bu durumu kabullendiğini görmesi gerek. Bi kere başında belirt yani önüne gelenle yatmadığını. sadece onunla olduğunu ve mutlu olduğunu söyle.. Sabah akşam yapmadığınıda belirt ne kadar zor olsada ama ima et kesinlikle anlasın. bi kere oldu filan de yani. abartma sakın.. Sonrasında verdiği tepkiye göre.. Tıpın ne kadar geliştiğine gir kötü giderse.. Diktirilebildiğini söyle. Olurda evlenmezsek ve bu durumdan ben rahatsız olursam çözümü olduğunu söyle. Herkesin artık cinsel ilişkiyye girdiğini ve bunun bi önemi olmadığını filan söyle ne bilim. seni seviyo kızısın sonuçta. dayanamaz. babana söylemediğine göre bu durumu kabullenmeye çalışıyordur. Ona söz ver bir daha yapmayacağına dair. Böyle davranmamasını da söyle elbette. Bu konuları konuşmak istemiyorum tekrar, ben başımın çaresine bakarım merak etme de ve sakın hamile filan kalma! ciddiyim.

4|1
    3|7
    • şu soruda aklını kullanarak cevap verebilen birilerini görmek ne kadar güzel.

• Yalan söylesin yani evlenecegi kisiye ben hala bakireyim desin öylemi ? Hay ben sizin gibilerin

• Ben gidip kocasına evleniceği adama yalan söylesin demedim. annesine öyle desin dedim. Bunu bende yapamam. evleniceğim adama yalan söylemek istemem. bunun için yalan söylemek zorunda kalıyorsam eğer evlenmem daha iyi. Lafı tersten anlama.

• Ailenin onurunu ayaklar altına almışın avrupavari bir yaklaşımla korundunmu bari güzel kızım demesinimi bekliyordun?

4|5
    5|1
    • en güzel yorum +1

• sen de kadınlığın onurunu ayaklar altına aldın şu yorumunla. kiminin onuru beyninde kimininki bacak arasında kimininki de hiç bi yerdedir. seninkinin en azından beyninde olmadığına eminim.

• Sudesu yaptıklarınıza kılıf aramak yerine kendinize sahip çıkın sizin beyninizde hormonlarınıza hükmetsin.

• git diktir :D

2|1
    1|3
    • geçmişe mazi der annesi, isterse hergün diktirsin hatta dikiş nakış kursuna gitsin nafileee, ok yaydan cıkmıs girmiş bi yere bi kere.

• zaman değişti de.

1|0
    2|1
Yükleniyor...