Evlilikte cinselliğin önemi sizce nedir?

bir erkek veya bir kadın evlenirken cinselliği ne kadar ön planda tutar? tamam cinsellik olmazsa olmaz ama eşiniz rahatsızlandı veya hamile aylarca sabredebilir misinizz? sizin çocuğunuzu taşıyan birine ihanet eder misiniz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ya son haftaya kadar doktor izin veriyo.. pozisyonu var falan.. bizim hatunlar 2 ay kesiyo ilişkiyi pok var sanki.. erkeklerde ne pozisyon biliyo ne usul nerdeyse kadına kürtaj yaparcasına dalıyor mazallah.. durum böyle olunca erkek düşüyor yollara eline kılıcını alıp.. kadınlarda doğumdu lohusa emzirme çocuk bakma derken unutuyo seksi falan sonra malum son yaşanıyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne kadar önde tutar onu bilemem ama önemli bişeydir.

Hamilelikte cinsellik sakıncalı değil.

Bu gibi durumlar sadece bahanedir. Cinsel isteği yoktur "rahatsız"dır. Ya kız tanıdım geberiyor hastalıktan, aynı anda adet, ama yine de devam. O yüzden ben bunlara bahane diyorum.

Ya da sadece korku.

0|0
    0|0
  • eşim hamile olduğunda başka kadınlarla ilişkiye girmem .evlendiğim de eşime aşık olarak evlenmek isterim .aşime aşık isemde hamileliği süresince sabrederim .zaten hayatımda da ne kadar sabırlı isem eşim hamile olduğunda da zynı sabrı gösteririm .açık konuşmak isterim hiç ilişkim olmadı .bunu dürüstçe söylemek isterim

0|0
    0|0
  • hiç bir şekilde ihanet kabul edilemez tabii ki ama bunlar yaşanıyor maalesef. hayatında cinsellik fazla olan insanlar buna ara vermesi zordur. hele de cinselliğe düşkünse direnmek zordur. alışmış kudurmuştan beterdir derler...

0|0
    0|0
  • 4 teker den biri gibi düşün 3 teker üstünde gidersin bir yere kadar ama sonra kalırsın ortada

0|0
    0|0
  • EVET. ETMEK LAZIM.

0|0
    0|0
  • Kızım yeterrr aynı soru 100000 kere soruldu !

0|0
    0|0
  • evlilikte cinselliğin hiçbir önemi yoktur. evlenince herşey biter.

0|0
    0|0
  • işim olmas öyle şeylerle eşimi beklerdim 9 ay nedir ki bazen erken dogum oluyor

0|0
    0|0
  • erkeklerden hamilellikten dolayı değil, çoğunlukla ilgisizlik ve tatminsizlikten aldatır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hamileyken aldatan çok tek gecelik dolu ortalıklarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...