Beyler-bayanlar, düğüne kadar beklemek mümkün müdür sizce?

nikah kıydık ama daha düğün yapmadık..düğünden önce de bekaret bozulsun istemiyoruz.eşim sadece oral yapıp, sürtünerek daha ilerisini yapmayacağını,iradeli olacağını söylüyor ama tedirginim ben..sizce bu mümkün müdür,tutabiliyor musunuz kendinizi beş altı ay?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• senin korktuğun nedir bu arada herkes sizi evli biliyor değil mi artık... yoksa dini vecibelerden biri yerine gelmemiş demektir :P

1|0
    0|0
    • yok nikahların ikisi de tamam :)

• özel olsun istiyorsan yapma ama nasıl zapdedecen...

• haklısın ne diyim

Erkekler Ne Diyor 14

• amaaan hiç gelemem böyle şeylere aslolan nikahtır arkadaş. Totemmi yapcaksınz düğün gecesi nedir. Aloooo hayat geçiyor ablacım ömür bitiyor hatıralatim dedim

1|0
    0|0
  • Düğün sadece eğlence düğüne kadar beklemek saçma.Resmi nikah kıyıldıysa artık birbirinizin helalisiniz.Yok illa inadım inat diyorsan oral ve sürtünmeye evet demelisin.Kocan dayanırım diyosa dayanır tabi ama bence gerdeğe girin.

2|0
    0|0
  • Ya ver gitsin, adamda kurtul sende, neyi erteliyosunuz bu kadar ? Sonra diceksiniz ki, ulan keşke bileydik böyle bişey olduğunu daha önceden başlardık, kaybettiğiniz zamana yazık.

1|0
    0|0
  • Sorunuzun Çok Saçma Olduğunu Söylemeden Geçemiyecem Sizin Söylediginiz Çok Saçma Eşiniz İradeli Olsa Bile Siz İradeli Olabilecekmisiniz Hiç Kendinize Bu Soruyu Sordunuzmu?

1|0
    0|0
  • artık karı kocasınız, ben kendimi tutamam ama kocan tutar mı bilemem

1|0
    0|0
  • direnbekaret.

1|0
    0|0
  • resmi olan nikahttır .düğün özeldir .

1|0
    0|0
  • Çok değil mi 6 ay ?

1|0
    0|0
    • bazı sebeplerden dolayı mecbur

• Anladım o zaman sen şimdi başka şehirdesin... sorun olmaz ya görüştüğünüz zaman öpüşüp sevişirsiniz. Yani üslubumun kusruna bakmayın açık yazmak istedim.

Allah mesud etsin bu arada. Birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı günler diliyorum :)

• teşekkür ederim,size de..

• nikah olduysa ne diye beklersiniz :)

1|0
    0|0
    • balayı-düğün :)

• şaka felan mı bu ? elleşmeyin siz birbinize çocuk yapmaya kararlı olana kadar çekme yöntemi dediğin olay büyük irade ister bir bakmışın duvarları boyamış adam

• haklısın :(

• nikah kıydıysanız ve adama güveniyorsan yapın. olmadı düğünü yakın zamana çekin. dünyada ölüm var...

1|0
    0|0
  • o senin artık kocan ya,helalin..ne kızlığı ,ne bozulması.niye kendinize eziyet ediyorsunuz

1|0
    0|0
    • düğün günü özel olsun istiyorum

• karar szin :)

• teşekkürler :)

• peki sen kendini o zevk anında tutabilicekmisin hadi gir diyeceginine adım gibi eminim

1|0
    0|0
    • bundan da korkuyorum ya

• hımm,peki sağolun

• rica ederim

• o kadar iş ciddiye binmis hala korkuyorsun neden güvenmiyorsun o sevgiline adam seni istiyor ver gali adamın ateşini söndür.

1|0
    0|0
  • zor görünüyor

1|0
    0|0
    • galiba

• şahsen ben iradeliyim. ama başkaları için aynı şeyi söyleyemem.:)

Kızlar Ne Diyor 3

• seviyorsam sevişirim sende öyle yap

2|0
    0|0
  • özgürsün sen istediğin zaman

1|0
    0|0
  • haha biz evlenemden önce yaptık saçmalamazmsın lütfen yalnız bir kalın başlayın orala görün sonra siz :D

3|0
    0|1
    • off,korkutuyorsun beni..

• peki,önerin için teşekkürler mutlaka gideceğim

• :)

Yükleniyor...