Nasıl bir cinsellik isteği bu, üstelik bakireyim?

şu sıra tuhaf bir huy edindim galiba..

işim çok yogun ve evde de çalışıyorum. yorgunluğumu alan ve dinlendiren tek şey cinsellik oluyor. her akşam işimi bir kısım hallettikten sonra cinsellik türü hikayeler okuyorum, filmler izliyorum ya da hayal ediyorum. bu arada 26 yaşındayım ve bekarım. hayalimde ise severek evlendiğim bir eşim olduğunu ve her gece çok büyük bir istekle seviştiğimizi düşünüyorum..

bu streste normal midir?

0|1
1|31

En İyi Erkek Görüşü

• Gün içindeki yoğunluk, iş stresi vs vs derken sende hareketli olan ilk şeye yöneliyorsun doğal olarak.

Normallik meselesi değil sadece senin hoşuna gidiyor, seni rahatlatıyor, ha onun yerini başka bir şey alabilir mi alır, haz aldığın başka bir şey olur bu mesela bir kitap okumak veya film izlemektir en basit örneğiyle, yine aynı yorgunluğu artar.

Ben bir yandan boşlugundan ve canının sıkıntısından oldugunu düşünüyorum. Anormal bir şey yok.

cut.

0|0
    0|0
    • kitap okumakfalan bunlar yoruyor beni :D

sadece bunu düşününce guzel oluyo :D

• İşte en haz aldığını yaparsın, hem ruhsal olarak, hem fiziksel olarak.

Tabisi her şey dozunda güzel..

Erkekler Ne Diyor 30

• Normaldir.

1|0
    0|0
    • bir bayanda olması utanç verici değil mi, bir de erkeklere derler akılları uçkurunda diye

• Kimin kime ne dedigini bilmem. Herkes her konuda istegini soyluyor. Hayatinizi etrafin soylediklerine gore sekillendirmek zoru da degilsiniz.

• stresini bununla atıyorsun rahatlıyorsundur normal ama 26 ya kadar dayanmanda sabır ıster insallah karsına ıyı bırı cıkar evlenırsnde

0|0
    0|0
  • cinsellik isteğinin bakirelikle alakası yoktur insan belli zamanlarda böyle devreler hisler yaşar buda bir ihtiyaç ve bilinç altı yerleşmesidir anormal olan bişey yok yani

0|0
    0|0
    • ama b bayanda olması hoş bişey mi

• bunun bayanı erkeği yoktur bilimsel açıklamalara göre kadınların cinsel isteği erkeklerden 9 kat daha fazla olurmuş

• Gayet normal bir durum hem bir merak hemde bir özlem var sanirim , çok kafana takma bu senin sağlikli olduğunu gösteriyor bir yerde de, haa baktin bu istek ve arzular tavan yapti bir şeklde (mast) rahatlıyabilrisinde bu da ayip değil yasak değil o yyüzden rahaaaatt ol ;)

0|0
    0|0
  • Hmm bilmem birine aşık olman gerek sanırım hani derler ne olduysa yoklukdan oldu birini sev aç kalbinin kapilarini

0|0
    0|0
    • sev demekle olmuyor ki :)

karşına çıkan her kızı sevebilir misin sen mesela

• hoşlananlar oluyor da uygun olmuyoruz genelde :) ailede artık yavaş yavaş baskı oluşmaya başladı haliyle ama kısmet işte olmayınca olmuyor :(

bakalım hayırlısı

• En son ne zaman sevgilin oldu

• etrafından da cinsellik le alakalı bişeyler duyuyorsan şöyle güzel böyle harika diye buda etki altında bırakır ve düşünmen ve istemende norman çünkü harika bir olay cinsellik

0|0
    0|0
  • normal. bende 29 yaşındayım ve nereye gidersem gideyim haYali sevgilimi yanımda götürüyorum. mutluyumda...

2|0
    0|0
    • 29 yaşına kadar bir erkeğin kendini tutması da guzel bişey. takdir ettim

• Eşin şimdiden şanslı.

0|0
    0|0
  • inanın şu söylediklerinizi yaşıyorum son bir kaç aydır bende yoğun bir şekilde, iş stresi o kadar yoğun oluyor ki tek rahatlama durumu sizin yaptıklarını gibi oluyor...

0|0
    0|0
  • Artık evlenme vaktin geldi kariyerden sonra kendine eş bul ve hayalini gerçekleştir :)))

0|0
    0|0
  • 26 yaş için gayet normal ama kendini hakim olmak için daha fazla güce ihtiyacın var :)

0|0
    0|0
  • bu isteğinde normal .cinsellik yaşamk isteğinde normal .

0|0
    0|0
  • sen normalsinde istediğin birisini bulman kolay olmayacak sanırım. neden dersen iş olarak iyi birisini bulsan seksten anlamayan hödük çıkar. veya aşktan anlamayan hödük çıkar veya insanlıktan anlamayan hödük çıkar. çıkarda çıkar kısmet demi.

0|0
    0|0
    • :)) ben artık karakteri olsun değer versin sevsin modundayım. gözüm yükseklerde değildir yani. ama hep karşıma dediğin türlerden çıktı ve beni yordu malesef :(

• yaşım gereği, 26 yaşındayım :)

• şuna artık tak etti desen :))) demi erkekler dayaamıo kızlar nasıl dayanıo inan o olayı 1 sefer yapan kız artık yapmadan duramaz.

• bence sanal seks yap sevgili yerini tutmaz ama tatmin edicidir sesini duyarsın inlemesini offf hele kadıın o boşalırkenki sesi erkeği öyle tahrik ederki oda inler boşalırr

0|0
    0|0
  • valla aynısı bende de oluyor çalışmamı bitirdikten sonra ben kendime normal gözüyle bakıyorum sonuçta stresi alan bir uygulama sende de normaldir yani

0|0
    0|0
  • boşaltıyorsun kendini işte...:D

0|0
    0|0
  • güzel bence bana göre yani

0|0
    0|0
  • Normaldir bnde 22 yaşındayım ama şimdiden öleyim :D

0|0
    0|0
  • bir asprin at geçer..:)

0|0
    0|0
  • 26 yılın patlaması oluo diosun yani cabuk birini sev bence :D

0|0
    0|0
  • eşin yaşadı desene

0|0
    0|0
  • 26 yılın acısını çıkarma peşindesin allah böyle bir kız nasip etsin :D

0|0
    0|0
  • bende çok hayal kuruyorum. gayet normal.

0|0
    0|0
  • ne iş yapıyorsun ki merak ettim :)

0|0
    3|1
    • mühendis

• biz seni kendi haline bıraktık istersen devam et :D :D

• ikinizde kaşınmayın bence bir 70 daha uzatmayalım...

• Eğer çalıştıktan sonra evde oturup bekleyerek sana beyaz atlı bir prensin geleceğini düşünüyorsan, daha çok beklersin.. Buradaki abazanlar gelir gelse gelse.

Sadece aradığın kişiyi bulmak için değil, elde etmek için de çaba sarfetmen lazım.

Sürekli gezcen dolaşcan yeni insanlarla tanışcan, kesişcen :) Senin gibi erkek de çok ama o erkeğe güvenmek için iyice tanıman lazım.

Bu arada seni anlıyorum, anlamadığımı sanma sakın. Y. lisans .+ çalışıyorum ben..

0|0
    0|0
    • onlar da oluyor tabi ki sadece son zamanlarda oldukça yoğun geçiyor. sırf kezban değilim erkek arkadaşlarım da oldu :)

bir de sanırım devir değişti artık kadınlar erkeklerin peşinde :)

• Burdaki abazalardan seni ayıran özellik nedir

• Senin gibi abazan olmamam mesela..

• bu tür hikayeler okumak senin isteğini arttırmıyormu nasıl dayanıyorsun anlayamadım

0|0
    0|0
    • e arttırıyo ama yapacak bişey yok bunlar da bir sınav beklicez :)

• isteklerin gayet normalde bu tür hikayeler okumak ne bileyim seni daha kötü yapmalı kötü bir alışkanlık bence

• Kızlar nasıl istekli oluyorlar merak etmişimdir :)

0|0
    0|0
  • 26 yaşındasın ve hiç yapmamışsın ben 22 yaşındayım ve sabırsızlıkla evlenmeyi bekliyorum sırf cinsellik için bence normal bu istek

0|0
    0|0
  • Aslında hissetmekte çok geç bile kaldın. Sıcak ülkelerdeki kadınlar bu isteğe daha erken varıyorlar. Bizim kadınlarda sorun toplumsal baskıdan kaynaklanıyor.

Sendeki en masum istek bence. Sevmiyorsan sadece iş bitene kadar zevk alırsın.

0|0
    0|0
    • ben hep hissederdim böyle de ne biliyim son zamanlarda biraz daha fazla

• Aslında hissediyordun daha önceden ama saklama gereği duyuyordun . Çünkü toplumda bayanların bu şekilde sivrilmesi hoş karşılanmıyor. Erkekler yaptığında sorun yok.

Erkekler zaten hisseden kadınlardan hoşlanırlar. Yatayım da o işini yapsın düşüncesindeki kadınlardan bıktı bu erkekler. Hissediyorsan saklamamalısın. Evliysen daha utanacak bir durum yok, her şey apaçık ortada :) bunu yapsam şunu yapsam diye bir soru işareti oluşmasın kafanda.

• kesinlikle etkisi var yok diyemem ama ben evlilik dışında birşey yaşamak istemiyorum sanırım bu durumdan ötürü fazlaca aklıma geliyor. bilmiyorum

• çok normal bir durum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gayet normalsin tabi ben bekleyemedim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...