Vajinanin üzerine boşalmak hamileliğe neden olur mu?

Bayan bakire. Vajinasinin uzerine bosalmayla hamile kalir mi?

Ve ne yapmasi gerek, ertesi gun hapini kullandik. Baska bir cozum gar mi?

Acil.

Güncellemeler:
Ertesi gun hapi dedigim, vajinanin uzerine bosaldiktan 1 gun sonra yalniz ?!

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bunlar kafadan sallyır hiç biri tıbbi kabıtlarla konuşmuyor sen beni dinle. Üstüne boşalmayla olsaydı ben şuan 4. çocuğumu seviyordum. Doktorlara sor istersen vajina içine 7 cm derinliğe boşalman gerek hamile kalması için her türlü hücreye hava yani oksijen değerse o hücre ölür hiç hava almaması lazım. Billet uğraşıyor yapamıyor çocuk bunun nedenide spermlere hava değmesindendir. Beni dinle sen hiç bişey olmaz hapınıda içmiş saten hiç korkmana gerek yok. Hadi selametle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kalır sperm yolunu kokuya bulur.

0|0
    0|0
    • Aşağıda minik kardeşimiz atıp tutmuş sperm 72 saat. Canlı kalıyor o hap neden 72 saat etkili sanıyorsunuz acaba ayrıca hatun hapı kaçıncı kez kullanıyor bu bile önemli baya çetrefilli iş eğer haptan sonra kanaması olursa kalmaz olmadığı taktirde iki seçenek var ya sperm yumurtayı dölleyemedi ya da hamile bekleyin regl 1 hafta geçikirse bir kan tahlili yapın.

• kalır. ertesi gün içilirse kalmaz büyük ihtimal. şunu olur olmadık her seksiinizde içmeyin

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyu da dök iyice streil olsun

Ertesi gün hapı içmiş zaten daha eziyete gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Adet gününe kaç gün olduğu önemli ama hap aldıysa sorun olmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sperme hava degince spermler ölür. olmaz.

0|1
    0|0
  • o spermler p!ç gibidir bulur bir yolunu :D :D

0|0
    0|0
  • Hap almasaydı geçmiş olsun derdim de sorun yapma bir şey olmaz artık.

0|0
    0|0
  • Madem yiyeceksiniz bu boku, az tut kendini de boşalma üstüne kardeşim , ne gerek var riske girmeye

0|0
    0|0
  • yokk ıcıne kacmadıysaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...