Yeni bir tarz deneyeceğim, sizce nasıl?

Saçımı linkteki gibi kestiricem, rengi linktekiyle aynı zaten ama aralara siyah röfle attırıcam.Sağ kulağımın kulak memesi kısımlarına (normal küpe yerleri) 2 tane küçük gümüş halka küpe, sol kulağımın üst kıkırdak kısmına 3 tane küçük gümüş halka küpe takıcam.Kendimi bu şekilde daha rahat hissediyorum ama dışardan bakınca itici, lezbiyen vs gibi görünür müyüm?

Bu saç: link

Bunlar küpe: link

Güncellemeler:
Saç linki yanlış olmuş model şu: link

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kıza uzun saç daha iyi yakışıyor.bunalımdamısın

1|0
    0|0
    • Bunalım denemez aslında, sıkıldım.

• bence yaz tatiline denk getir.bir taşla birkaç kuş vurursun

• Anladım.

Erkekler Ne Diyor 2

• değişiklik iyidir fark yaratmaksa muazzam

1|0
    0|0
  • link iyi ama sende böyle durmaz istediğim gerçekte olan hesabı olur yapma kıyma kendine :D

0|0
    0|0
    • aynen olursa bile hergün o kıvam için kuaföre para vermen gerekir

• Saçım çok düz linkteki gibi rengi de aynı yüzüm linkteki kadın kadar güzel değil gözlerim siyah elmacık kemiklerim ve dişim aynı burnum daha karakteristik.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabahları zorla ekmek almaya gönderilen, mahalle maçında top arabanın altına kaçtığında hep topu almaya gönderilen erkek çocuğuna benzersin.

Hatta daha da kötüsü,

Kirpi dikenlerini andıran saçları ve dar renkli pantolonu ile sokağın başında arkadaşlarıyla Lark tüttüren apaçilere benzersin.

Aman aman...

0|0
    0|0
    • Sert bir kişiliğim var, saçımı asla açık kullanmıyorum sürekli toplu sıkıldım da artık.

• Ben de uzun saçlarımı hiç açık kullanmazdım garip bir duygu, hep toplu idi. En son küt kestirdim kurtuldum değişiklik iyidir tamam ama hem piercing hem bu kadar kısa saç ...

• Piercing mi oluyor ki?

• Yapma böyle lütfen , cok kötü :D

0|0
    0|0
    • Kötü olması sorun değil de, zaten çok feminen değilim, dışardan bakınca lezbiyen vs sanarlar mı?

• lezbiyeni nerden cıkardın :D daha cok erkeksii :D

• Erkeke gibi hissedenler kızlara ilgi duymuyo mu mesela Elen Degeneres de kısa saçlı ve lezbiyen bu tip insanlar yüzünden rahat takılamıyorum istediğim gibi ya..

Yükleniyor...