Ayrıyız ama ihanet ediyor gibi hissediyorum

1 yıllık bir birlikteligim vardı.. son zamanlarda bitii gibi ama bitemiyor cunku o kadar aşıktık ki birlikte olduk. daha sonraları hersey yıprattı saygı bitti sevgi bitti ama alışkanlık kaldı.. benim beynimde bitti. cünkü o evlenmek istedigim adam degil. arkadaslar konustugum biri vardı o bana asık olunca.. mutlulugun farkına vardım.ve benim gibi düşünüyor. karakret olarak aynıyız erkek arkadasımlada ayrıyım ama alışkanlık oldugu için aklımda sanki ihanet ediyor musum gibi hissediyorum aynı zamnda bakire degilim yeni tanıstıgım insanla ilişkim olursa. beni kabul edip etmeyecegini bile bilmiyorum.. s,zce ne yapmalıyım

Güncellemeler:
kızlar aranızda böyle bir durumla karsılasan var mı

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle yeni ilişkinde dürüst olmalısın. Seni sen olarak sevmeli. Bekaret onun için senden daha değerli olmamalı.

Diğerine gelince kadın erkeğin malı değildir. Sen ona ait birşey değilsin. Aranızda bir ilişki varmış bitmiş. Şimdi herkes kendi hayatını istediği gibi yaşar.

Ama senin kendinde sorgulaman gereken şeyler var.

1- Sen bekaret meselesini kendi kafanda aştın mı ? Sen aşmamışsan karşındaki insanın aşmasını da bekleyemezsin.

2- Eski sevgilin gerçekten artık senin için geçmişte mi kaldı yoksa hala için için onu istiyor musun ?

0|0
    0|0
    • benim karakterim dürüst. kimseye bir yalnısım olmaz aldatmam kimseyi... üzülsem bile cabalarım sonra pes ederim bu ilişkimdede öyle yaptım ama benden olgun olmadgının farkına varınca. tabi daha cok istemez oldum. ve gerçek anlamda gecmişe atmak istiyorum . ama o peşimi bırakmayacak gibii..

• kaibimin sesini dinlesem geçmiş peşimi bırakmaz ki ama...

• çümkü kalbim hala onu seviyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayatını yaşa ve pişmanlıklarını geride bırak. Yeni kişi de uygun değilse ikisini de sil kafandan ve geleceğine bak.

0|0
    0|0
    • yeni kişi evlenmek istediğim adam. bunu dedim kendimce ama işte tek sorun bakire olmayışım

• Seni gerçekten seviyorsa bakire olmaman zerre kadar umrunda olmaz. Sonuçta ne fahişe bakireler var. Bunu büyütmene gerek yok. Karşındaki adamsa o da büyütmez.

• nerede masumiyetlik diye sorarlar insana sen kendine biran evvel sormadan :)))

2|0
    0|0
    • kerkes kendisinden sorumlu ayrıca nerden biliyorsun sormadıgımı

• iki sikkinida bilmiyorum orta nokta kullandim/yazimda/yargim maalesef devre disi :)))

• Bence çok düşünme bu durumları. herkes kendi hayatını yaşasın olmaz mı?

0|0
    0|0
    • öylede kendime yakıstııramıyorum bu durum pismanım ya evet sonuna kadar pişmanım çünkü kadın güçünü kaybetmiş gibi hissediyor.

• pardon

• Bakire olup olmaman yeni tanıştığın erkeği ilgilendirir ama madem elemandan ayrısın, aldatmıyorsun. Hayat devam ediyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öncekisevgilin ilk cinselliği yaşadığın insanmıydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...