Adamı geneleve götürdüm kendi girmedi beni soktu iyi mi!

üç dört senedir hiç bir ilişkisine şahit olmadığım ve pezoymuşum gibi sürekli benden hatun isteyen bir arkadaşımı dün türlü bahanelerle önce beyoğlu sonra da karaköy genel evlerine kadar sürükledim, en sonunda aşağı kısım denen yer de sen girersen girerim demesi sonucu "e tamam o zaman " deyip bir hatun kişiyi ziyaret ettim fakat bizim ki kaçmış gitmiş verdiğim parayla kapıda döner ayran derdinde.. Abi gay olabilir mi ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşlarıyla iddaya girmiştir, ben bunu istanbulun tüm genel evlerinden dolaştırır sonra da gördüğüm en çirkin kadının yanına sokarım diye kdfjgnkfdjg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence utanmıştır,sonrada istememiştir öyle pis yerleri normaldir bence.adam gibi kız ayarla sevsin evlensin onu istiyodur bence :))

0|0
    0|0
    • bu mantıklı fakat ortamları da değerlendiremiyor bizim ki... Şimdi jennifer bana bakar mı bakmaz benim de , kendi çapımda biriyle görüşmem lazım haliyle.. o hesap..

• olabılır cekınmıstır bosver hacı.

0|0
    0|0
  • böyle sacma sapan seyler ve hayal urunu hıkayelerle burayı ıyıcene bulvar gazetesıne cevırdınız bıraz daha aklı basında sorularla gelın ıyıce abazanlastıysanızda bunu burda gıdermeye calısmayın

0|0
    0|0
    • yanımızda mıydın? hayal diyorsun?

• sana laylaylom mesaj yazsaydım mutlu olucaktın ama dımı

• Alakası yok. Ancak burada senin söylediğin gibi abazan bir durum söz konusu değil, gerçekten yaşadığım bir olay bu. ne yapayım yani herife sen i*ne misin diye mi soraydım..

• iyide adam genel evi ne yapsinki

sevsin olur biriyle sen git genel eve baska erkeklerii yolda cikarmayin

0|0
    0|0
  • O da güzelmiş...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gay değilim beni de zorla götürsen ben de kaçarım. Midem kaldırmaz oradaki or***pularla yatmayı. Gay olsa sana sulanırdı, senden hatun istemezdi. Adamın şakalarını ciddiye alıp durumu buraya kadar getirmişsin, bundan sonra olan olmuş adamla dalga geçme pisliğe bulaşmadığı için. Üstelik seks bir marifet bir meziyet değil hayvanların hepsi yapıyor.

2|0
    0|0
    • iyi de kardeşim ben pezo muyum kendi beraber olduğum hatunları ona da havale edeceğim. Şaka falan değil bariz gerçek tanıdığım adamı benden iyi mi bileceksin ihtiyar...

• arkadaşın sana bana yemek ısmarla demiş

sen ona 1tl ye tavuk döner artı ayran ısmarlamışsın

e istememiş tabi

sen götür bacardiye bak kaçıyomu :)

0|1
    0|0
  • gay değilde, ilk çekinme olabilir, tiksinme olabilir, adam yengeç burcu yani duygusal olabilir :)

adam sevişmesiz bir ilişkiyi sevmiyordur belki ben gibi,. Gay olsa sen onu geneleve değil , o seni kendievine götürürdü...

0|0
    0|0
    • yok hacı öyle genç biri değil be ilk çekinme falan değil onu biliyorum da 3-4 senedir tık yok ondan eminim..

• yaw gaylıkla ne alaka, çocuk çekinmiş işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...