Sanat camiasında olup da iffetini koruyan ünlüler var mıdır?

Selam arkadaşlar soruda belirtiğim gibi sanat ve camiası dediğimiz ya da show dünyasının ünlülerinden bu camianın içinde olupta cinsellik anlamında kendini temiz tutan var mıdır. bakir ya da bakire

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önce tanımlara bakalım:

İffet cinsel konularda ahlak kurallarına bağlılık diye tanımlanır sözlükte.

Bir insan düşünün kimseyi kandırarak, çıkar gözeterek, ona istemediği bir şey yapmayarak kurduğu ilişkilerde yaşadığı cinsellik iffetsizlik midir bu tanıma göre ? Bence hayır.

iki insan birbirinden hoşlanıyorlar ve sevişiyorlar. Bence bu ahlaksızlık değil güzel birşeydir.

Peki başka bir örneğe bakalım. Adam kadına çok sevdiğini onla ciddi düşündüğünü söyleyerek ikna edip cinsel ilişkiye giriyor yatıyor kalkıyorlar adam kızı terkediyor. Bu örnekte iffetsiz olan erkektir. (Nedense iffet kadının evlilik dışı ilişkisi olarak algılanır ve erkekte iffet aranmaz)

Başka örnek kadın erkekle çıkıyor, ona cilve yapıyor, gezip tozmalar parasını yiyiyor, gösteriyor ama vermiyor adama. Kadın iffetli mi ? Bence değil.

Şimdi diğer tanımıza bakalım. Sanatçı kimdir ? Dünya çapında mükemmel romanlar yazan Yaşar Kemal mi ? Yokluk içinde yaşayan ve ölen Rıfat Ilgaz mı ? yoksa süslü püslü kıyafetler ve gösterişli hayat süren 20 li yaşlarında popüler şarkıcı olmuş manken bozması insanlar mı ? Bence onlar sadece oyuncu, şarkıcı vb işler yapan poüler insanlardır.

Gelelim sorunuzun cevabına : Evet az da olsa eğlence sektöründe de iffetli insanlar vardır.

Gerçek sanatçıların içinde ise iffetli olanlar çoktur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • Azda olsa vardir

0|0
    0|0
    • sorduğun sorunun cevabını aşağıda kendi yazımın altında vermiştim...

• Tamam okudum. ,ama ömürboyu cinsellikten mahrum kslicaklar diye birsey söz konusu degilsin zaten

• Beyonce esine saklamayi tercih ettgni aciklamsti ki evlendi

Taylor swiftte bakireymis magazinci olduk la :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O kadar salak insanlar olacağını sanmıyorum...

1|1
    1|0
    • Neden salaklar anlamadim?

• anlamadın mı .. o kadar imkan varken hayat ellerinin altındayken neden dünyanın en muhteşem zevkinden kendilerini mahrum bıraksınlar ki hem de orta çağdan kalma erkeklerin kadınları baskı altında tutmak için uydurdukları namus gibi bir kavram var diye elinde imkan varken kimse kendisini seksten ve o muhteşem zevkten uzak tutmaz..

• Bende vardır demeyi çok isterdim ama sende biliyorsunki yükselmek için soyunmak kerek

0|0
    0|0
  • Adriana Lima da evlene kadar kimseyle yatmamış kocası haricinde dünyanın ne kadar adaletsiz olduğunun kanıtı öyle kadın öyle adam ile evli

1|0
    0|0
  • mutlaka vardır

0|0
    0|0
  • ilk baslarda songül karli öyledir diye düsünüyordum ama sonradan sonraya oda civitti :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...