Bakirelik kezbanlık mıymış??

Yaw kardeşim, bakireyim şimdi ben rahibe mi oluyorum?seven insan öper koklar bide ilişkiye girermiş.ben kendimi tutuyorum saklıyorum diye rahibe veya turkish kezban mı oluyorum ? abazanlarda neymiş efendim, yabancı kızlar rahat oluyormuş, şeylerini ..yani işlerine o geliyorda ondan?..

Bu arada erkeklik ,ilişki tecrübesi olan demek değildir..

Ayrıca bakir olmayan niye bakir arar amk.. >:o

Güncellemeler:
Bakire olacak, anlayan anladı..

0|0
7|35

En İyi Erkek Görüşü

• kim kızdırdı seni bu kadar?

1|0
    0|0
    • Ks de bile bu zihniyette olan çok abazan var.

• ateşi yaktıktan sonra yaşı kurusu kalmaz, hepsi yanar...

• Doğru söz.haklısın.

Erkekler Ne Diyor 34

• bakirelik kezbanlıksa kusura bakmasınlar ama bakire olmamak da o...luk o zaman. Bu nasıl bir düşünce anlamıyorum ki. Bunu tartışmak bile utanç verici bir durum. Yat, kalk, öp, kokla; evlenmeye gelince sözüm ona temiz kız ara...

2|1
    0|0
    • Aynen kardeşim..kızlarda da var bu durum , bn bakireyim diyor ama herşeyi yapabiliyor kınamıyorum ama üzüntü verici bir toplumuz.

• Evet üzüntü verici. Ayrıca ben kınıyorum da. Sadece kızları değil, bu duruma ortak olan, destek veren erkekleri de kınıyorum. Biz böyle bir toplum değildik, Allah aşkına BİZE NE OLDU?

• Ahir zaman alametleri malesef ...haklısın.

• Bakire olsan kezban derler ; olmasan o* muamelesi görürsün. Klasik abazan Türk erkeği. Takma densizleri.! En iyisi doğru insanı bulana kadar beklemek.

2|1
    0|0
    • Hakikaten herşeyi söylüyolar millet nankör.umarım doğru insan denk gelir, cümlemize.

• ya durum öyle değil kezbanlık la cinselliğin alakası tam yok kızın şimdi tripleri tavan yapar yok öpmem ben vs bu durumlar kezbanlıktır tabikide bekaretini koruman seni daha saygın yapar

2|1
    0|0
  • Hayır sen sadece bir takım değerlerine sahip çıkıyorsun. Çünkü toplumsal formlar bayanlar için acıdır. Bir kere hata yaparsan açılmış olan yarayı her fırsatta deşerler.

Abazanlık hayali fantazidir. Genellikle bu hayvanca iç güdüleri hayata geçirmeye çalışırlar. HEr zaman sağ ellerini kullanırlar. Ancak bazen öyle zamanlar gelir ki gelen bir JApon turisti önce öldürüp sonra tecavüz ederler.

Hayatı cinsellikten ibaret kılan ahmaklar aslında hayal dünyasında yaşarlar...

1|0
    0|0
  • pöff liseli onlar

1|0
    0|0
  • Bizim oralarda lise den mezun olunca bakire olanlarla diğer kızla taş*ak geçiyordu.

Ama tabii ki bakirelik önemli bir kavramdır, gereklidir. Bakire olmayan kız kezbandır.

2|0
    0|0
  • seni gaza getirip düdüklemek isteyenler var bence. benim çevremde hiç kimse bakirelere böyle yorum yapmıyor. herkesin kararına saygılı olunmalı..

1|0
    0|0
    • Haklısın, düdüklemek isteyenler.

• Haklısın..sen demutlu ol emi:)

• benim zor sen kendini kurtar :)

• hayır her boku yiyipte yememiş tri*ne düşenler kezban

1|2
    0|0
  • eses kezbanlar o bakireliği yalanla dolanla alan şerefsizler bence bu karşılıklı istekle ve rızayla olmalı

1|1
    0|0
  • Cinsel ilişki yaşamak isteyebilirsin veya istemezsin beden senin tamamen senin tercihindir. onlar seni gaza getirip istediklerini alabilmek için böyle söylüyodur. Ayrıca şuan ne derlerse desinler o erkeklerin çoğu evlenince bakire kız isteyecekler.

2|1
    0|0
  • Kezbanlığın, cinsel durumla hiç bir ilgisi yoktur.Kezbanlık; bir cehalet ifadesi olarak kullanılmaktadır.

0|0
    0|0
  • çevrenden kaynaklanıyor. ben 5* verdim gidiyorum.

1|0
    0|0
  • oha alakasız kezban bakımsızlara denir diye biliyorum :D her gördüğünle birlikte olursan kaşara çıkar adın zaten modernlikle alakası yokki bunun :D çok saçma

1|0
    0|0
  • OROSPU OLMAMAK KEZBANLIKSA BOŞVER SANA KEZBAN DESİNLER

2|1
    0|0
  • bence yolunda devam et.takma kmsenin sözünü

1|2
    0|0
  • Ne kezbanligi ya ne yapcan milletin altinda mi gezcekmissin kezban olmamak icin

2|0
    0|0
  • bu durum biraz milletin yav..klıgından devletin gevşekliğinden meydana geliyo sanırım kişisel dusunceler :S

1|0
    0|0
  • olay bitmiştir... dağılın

Ayrıca bakir olmayan niye bakir arar amk.. >:o

2|0
    0|0
    • Niye bakire arar?

• Kadere bak:)

• ekle dertleşiriz ;)

• bakirelik kezbanlıksa ben de kezbanım <3

2|0
    0|0
  • Ne Alaka Ya. Kız Dediğin Erkeğinden Başkasına Yanağından Bile Öptürmüycek. Sen zikiş zikiş Sonra Evlen. Gerçi Öyle zikişen Kızlarla Evlenen Pezolar Var. Kızlar Rahat. Bi pezoda Beni Alır Diyorlar. Güya Medeni İnsan Öncesine Bakmazmış. Kusura Bakmayın Millet Ben Başkasının Üzerine Boşaldığı Kızı Almam. Başkası Delsin Sonra Onla Evlen. Ne Mide Var Bu İpnelerde Anlamıyorum.

0|1
    0|0
    • İyi de haklısınız ama büyük konuşmamakta gerekiyor, kimsenin içini açıp bakamazsınız ki, o zaman siz dul bir bayanı da öyle görüyor musunuz? Kim neyi hakediyorsa devir bozuldu artık.

• en iyisini yapıyorsun panpaa

1|0
    0|0
  • :S böyle düşünenlerin bacısı yok mu acaba ? yazık

1|0
    0|0
  • En iyisini yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • hey ahbap sakin ol şimdi yavaşca elindeki bekareti yere bırak !

kimsenin zarar görmesini istemeyiz :)))

1|0
    0|0
  • Günümüzde ilişkiye giren sevişen kızlar varmış..

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum 100 deyuz doğru soyledın canım

0|1
    0|0
  • neden en iyi cevap seçmedin ozaman

0|0
    0|0
  • Eşşek kadar olmuş "amk" kelimesini kullanıyor.

Sana cevap veren senden beter olsun !

0|0
    0|0
  • Peki senin rahibe benzetmesi yaparak örnek vermen bir tür küçük görme olmuyor mu ?

0|0
    0|0
    • Kelime yanlış olmuş olabilir, bunu toplum yapıyor, rahibe teresa sıfatı.halbuki onlar dini gereğini yapmakta, sonuçta bizim dinimizde bunu emretmekte..helal yönden yapın diyor.benzer sayılır

• Sen bakire kalmak istiyorsan bir problem yok bence. elalemin sözlerine kulak asma canın istediği zaman yaparsın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 7

• Yav kızım sen boşver Ortalık ga vat kaynıyor Namusunla kal kimin ne dediğini önemseme

2|1
    0|1
  • Takılma boşver bakirelik ruhta önemlidir daha cok hem beden hem ruh ise tamamdır olay takılma insanlara

1|0
    0|1
  • b. değilim ama olana da saygım var

0|0
    0|0
    • Sanada saygı duyalım bakalım.olan kötüymüş gibi konuşmuşsun

• Pişmanlık kötü olurdu tabiki.sevdiğin kişi ise olunmaz sanırım.

• aynen öyle her şeyin yeri zamanı vardır ...

• neden böyle sylüyoalr biliyor musun ?

işlerini kolaylaştırmak için

bundan 50 sene önce bir erkek söyleseydi bakalım bir kıza benis evdiğini yatarsan analrım diye bakalım ne oluyodu ^^^

sen kanma onlara asla öpüşme bile

1|0
    0|0
  • Sen farkli ol.:*

Degerin bilinsin.

Öyle kullanilip attilanlar kezban olmamakla avutuyolar iste kendilerini.

Birak onlar kezban desinler :)

Onlardan neyin Az en fazla fazlaligin var.

Takma sen.

Sen sen ol ve

SALLLAAAA...

1|2
    0|1
  • Abla sen bize örnek ol ki bizde sizden güç alalım, yapan yapsın, ama dediğin gibi sonra da bakir/bakire aramasın.

1|0
    0|1
  • Sen doğru yoldasın.

1|0
    0|1
Yükleniyor...