Sizce bu devirde önemlimi??

Arkadaşlar bu devirde bakirelik önemlimi özelliklede bundan 10 yıl sonrası kadar bir de.. Bence artık bir önemi yok,böyle takıntılar sacma değilmi?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu bir sorunsaldır. tartışılması gerekilir.. tabi ki her insanı hayat görüşü, kendi fikirleri vardır. "ben böyle düşünüyorsun, sen böyle düşünüyorum sorun yok" denilebilir. ama evlilik denilen müessese her insan için önemlidir. hayati önem taşır, insan ömrünün bir nevi dönüm noktasıdır. ve bunda bir sorunsal var ise tartışılması gerekmektedir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• değişken bu durum..kişiye göre..

0|0
    0|0
  • Anlaşıldı bakire değilsin ve kendini rahatlatmak için onaylayıcı cevaplar arıyorsun.

1|1
    0|0
    • ben burda bir tatrısma konusu actım canım,rahatlatıcı konu değil

• Yok mcanıııım aa olur mu? Aralarda boş vakitlerde sadece cinsellik konuşun. Kim kiminle nerede naapmış kim kime aşık ki,m bakirew değil kim yakışıklı kim bilmem ne? Bunları konuşun ama hayattan bihaber olun.

• Siz kendinizi yanlışlarla doğru kabul etmeye devam edin.. Zaten bir siz doğru geri kalan yanlış...

• Bakirelik önemli değildir ancak benimle evlendiği zaman ve o zamana kadar 1-2 kişi ile beraber oldu ise kabul ederim ancak fazla kişi ile beraber olduysa o zaman zor olur.Şimdi nereden bileceksin denilir?Biraz zor ancak konuşmalarından davranışlarından anlaşılabilir.Vede benimle evlendikten sonra sadece benimle sadık kalacaksa sevgi duygu saygı güzelliği benimle ömür boyu sürdürebilecekse kalbim de büyük bir yeri var derim.Yoksa o yoluna ben yoluma..

0|0
    1|1
    • bazılarına göre ise durum bu ''bu daha önce vermiş zaten' olmaz '' bumudur abi ya ?!?!?

• ağzına yüreğine sağlık valla

• Teşekkür ederim.

• önüne gelenle yatan için tabiki de önemli değil ama onuruyla yaşamış kendisini sadece ama sadece eşine saklamış insanlar için önemli bebeğim herkesi endin gibi görmezsen sevinirim

1|0
    0|0
    • o işler oyle değil işte

• her bakire olmayan önüne gelenle yatmış sayılmıyor bilmem anlatabildimmi?

• canım haklısın bu inanç meselesi tamam mı semavi dinlere iannmış biri için bu durum kabul edilemez eğer siz kendinizi bir inançla tanımlamamışsanız sorun yok sizin için

• Ben hep önem veririm bence herzaman önemlidir ama yaklaşık 10 yıl sonrasına kadar bakire kalanların sayısının çok düşeceğini düşünüyorum nekadar kötü birşeydir :/

0|0
    0|0
  • benim için çok önemli digerlerini bilmem bn kendimden sorumluyum bn kaldıramam onun başkasıyla yattıgını düşününce

1|0
    0|0
    • cok yobazca değilmi,hangi devirde yasıyoruz?

• Bakire olmayan bir ton erkekle yatmış sayılmaz,herkes oyle değildir. İşte o kadında gelip senin gibi takıntılı bir erkeği sececek değil elbette.

• bakire degilsin sen büyük ihtimal o yüzden bu hırçınlıgın 100%90 erkek benim gibi düşünüyo

• o kişiye göre değişir.bakirsen bakirsindir değilsen değilsindir.o onu giyer şo şonu giyer.kimse kimseye karışamaz.herkesin bir popisi vardır.

0|0
    0|0
  • benden öncesi beni ilgilendirmez...ben ve sonrası önemli...

et parçasına umut bağlasaydın, ilk once koyun haklarını savunurduk :))

0|0
    1|0
  • Keşke erkeklerinde bakire olup olmadığı anlaşılabilseydi :)

1|0
    0|0
  • et parçasından başka bir şey değil benim için bu kadar beklediğine değmez evleneceğin erkek de senin için evlensin vajinan için değil

0|0
    1|2
    • Sonunda benim gibi düşünen biri cıktı -,-

• Yok canım sana demedim :D

• hıhıhhııh tamam :D :D

• Önemli değilse bizim buraya da uğrar mısın?

0|0
    0|1
    • Bakire olmayan her onune gelenle yatmış demek değildir. Bunu o kü.ük yobaz beyninize sokun.

• hem bedenen hem ruhen olmalı..önemlidir benim için..

1|0
    0|0
  • İçini rahatlatmaya çalışıyor hahah :D

1|0
    0|0
    • bir kere ben bakireliği savunmuyorum aksine bana sacma geliyor,ne biliyim cok yobazca filan :S

• Lan bakire olmayan her onune gelenle yatmısmı oluyor gerizekalı?!?!

• Yatmadığına inandıramassın.

• ne amaçla vazgeçtiği önemli

0|0
    0|0
  • soran bakirelik önemli değilse bugüne kadar bakire olanlar neden cinsellik zevkini yaşamıyor sence, heleki genç yaşlarda nefsin o kadar baskısına rağmen

1|0
    0|0
    • onlara yaşamasın diyen yokki ama,ailelerin korkusuna yapmıyolar işte.

• Bak güzelim sen Allahın adını verdin bende dini inancına karısamam kimsenin dedim senin götünü kim kaldırdı boyle peki :D

• soran sen niye bakiresin o zaman bir sürü adam var ortalıkta senin için önemli değil nede olsa yorumunu da ilgili cevaplayana yaz

• Önemli değil

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence önemli...

O ne öyle ya bakireliği de geçtim mide kaldıır mı ? ondan ona ondan ona...

1|1
    0|0
    • Ondan ona ile alakası yok. Seni sen yapan bacak arasından akacak 2 damla kanmıdır ki?

• aynen hkotby

• He tabi bakire olmayan namussuz tabi..

• olay hangi zamanda yasadigin değil...zina yapmak günahdr...buda hangi devirde olduguna bakmaz...bu birincisi...

bir erkek seni bakireline göre seciyosa hic secmesn...biz insaniz nefsimize yenile biliriz...kendileride sonucda sütten ckms ak kask değil...

0|0
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar.

0|1
    0|0
  • değil diyelim için rahatlasın

0|0
    0|0
    • ben bakireyim zaten malmıdır nedir ya

• Eşit olarak bakıyor artık erkekler, yani pek değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...