Zamanla ilişkiye girdiğimde gelir mi yoksa hiç bir zaman kan gelmez mi?

arkadaslar bir bakin lütfennn ?

Benim kızlık zarım yarım ay şeklındeymış ama ıste sevgılımle bırlıkte oldum ustelık bakıre olduguma ınanmadı kan gelmedı benden hıc zamanla ılıskıye gırdıgımde gelır mı yoksa hıcbır zmn kan gelmez mı ?

ve ben doktra gıtsem ılıskıye gıdıgım gune kaadar raporlarda cıkar mı ?

Güncellemeler:
yardımcı olur musunuz ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• yarımay kızlık zarı Üst kısımda zar daha incedir veya hiç yokken arka kısımda belirgindir. Görülme sıklığı %3.5 ile %20 arasında değişmektedir. Bu tür zarlar genelde ilişki sırasında yırtılmaz. bu bilgiyide o sevgilinin gözüne sok insanda biraz güven olacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bekaretıne cok onem verıyosa yapmasaymıs... senı alacagı kesınmııde de senın bekaretını sorun ettı..

0|0
    0|0
  • her kızlıktan kan gelecek dıye bısey yok esnek te olablır 1 damla veya daha az geleblır ya da hıc. ılskıye gırdysen bozmuşsundur. ve bu doktor kontrallerınde çıkar ne kadar yırtldıgı ve esneklıgı. esnek kızlıkta olsan kontrolde ıskıye gırdıgın bellı olur. bırdahakı ıskılerınde kan felan gelmez bu arada

0|0
    0|0
  • yarım ayda yırtılma zor olur birde sevgilininki küçüşse parçalamaz ama oda ne malmış sevgilisiniz bakire olsn ne olmasn ne madem bakire arıyorda sikerek mi arıyor a q ...

0|0
    0|0
  • evet evet kaç defa giriş çıkış olmuş, boyutu herşey. sakın gitme. herşeyi döker önüne mal gibi kalırsın.devir teknoloji devri kızım. bu devirde böyle şeylerle kafa yorma. ver gitsin. ver gitsin.

0|0
    0|0
  • kan gelmesi için sanırım penis çapinin senin kızlık zarından baya büyük olması gerekir Doktor raporlarında elbette anlaşilir...

0|0
    0|0
    • ilişkiye girdiğim anlaşir demı ama gunune kadar anlasılmaz kı ?

• hadı yaaaa

• eveet bir şekilde ailenin haberi olur dikkat et

• şu husus çok önemli, lütfen azami dikkat et, her şey buna bağlı: yarım ay şeklinde mi yoksa dolunay mı :D

0|0
    0|1
  • Dahada kan man gelmez..

0|0
    0|0
  • yarım ay şeklinde olduğunu nerden biliyorsun?

0|0
    0|0
  • Ketcapta olsun mu ?

0|0
    0|2
  • Raporlarda cikar ve ustunede doktor cakar citir

0|0
    0|1
  • Ona göre mi devam ediceksin ? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen kan glmedi diye debelencegine evlenince ne bok yicem diye düşün ..lan bide reşitim diyo ya bende 22 yasımdayım anasını satayım bisürü erkek yatalım benim ol falan filan dedi hiç bir günden bir güne olsammı diye düşünmedim ..çok sevdiğim adamı terkettim ben lan ben ..beni seviyosan birlikte olalım dedi bana serrefsiiz..ama sen nasıl birseysin böylee kzuum yaa üzülüyorum böyle seylr gördükce cidden Allah ıslah etsin seni ve senin gibileri.. :(

0|1
    2|0
  • lan boyle sorulari gorunce erkeklerin bukadar guvenmediklerini gorunce kendimden supeleniyorum acaba kan gelmezde benmde bakire olmadimi dusunurmu diye :S

2|0
    1|0
Yükleniyor...