Bekaret sizin için ne kadar önemlidir? Neden?

Bekaret (bakire kız - bakir oğlan) sizin için ne kadar önemli?

Sorum erkeklere... Ama kızlar da cevap verebilirler

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın kişiliğine önem veriri akıllı erkek. Belli bir kalitesi varsa kızın ne mutlu o insana.

Hem 27 yaşına gelmiş bir kızın bakire olmasını beklemek falan saçma bence. Devir değişti artık insanlar 19-20 yaşlarında evlenemiyorlar.

Onun için ilişkiler içinde cinsellik yaşanması normal. Haliyle sen yaşadığına göre o da yaşamış olabilir.

3|0
    0|0
    • neden lmasın? 27 yaşına gelip bakire olmak suçmuş gibi konusuyorsun? belki kız evleneceği insanla bunu yaşamak isteyemez mi?

• Siz niye sert çıkıştınız ki şimdi? Kimsenin kimseyi suçladığı falan yok ortada.Sadece fikirlerimizi söylüyoruz burada.Saygı duymak lazım..

• 27 Yaşına gelmiş bir kızdan bekaret beklemek saçma dedim. 27 yaşında olan birinin bakire olması saçma demedim.

Çıkış noktamız olgun insanın bedeni üzerinde tasarruf hakkına sahip olması zaten.

25 olsun 27 yaşında onun. bakire ise de kızamazsın, bakire değilse de. Vurgulamaya çalıştığım nokta bu. Beden onun, yaşadıysa yaşamıştır.

19-20 li yaşlar küçük yaşlar olduğu için belki bekaret beklersin demek istedim ( beklemek ile kızmak farklı)

Zira bekaret bekçiliğini yapmak haddimiz değil..

Erkekler Ne Diyor 15

• çok önemlidir çünkü evleneceğim yada beraber olacağım kişiye dokunan ilk kişi olmak isterim.ha kız daha önce flört etmiş olur orasını bilemem sonuçta kahin değilim ama cinsel olarak sadece ben ona sahip olmak isterim.böyle düşündüğümden dolayı hemcinslerime göre elime geçen fırsatları teptim.madem karşındaki insandan birşey bekliyorsun o zaman sende o kıvamda olmalısın.

1|1
    1|0
    • dürüst olduğun için teşekkürler

• dostum dürsütsün eywallah da bu durumda kaybeden sensin söliim. bir sürü kızlarla yatıp bakire kızla evlenen adam var sonuçta. bu akdar idealist olmana gerek yok. kadınlar için hiçbirşey ifade etmez bu durum söliim.

• Bir zamanlar ben de çok önem verirdim. Ama fark ettim ki sevince bekareti de bir köşeye bırakıyorsun. Gözün görmüyor bakire mi değil mi. Kolayca silip atabiliyorsun bu durumu. Ben bakirim. Bakire olmayan bir insanla evlenebilirim. Düşüncelerim eskiden farklıydı, büyüdükçe değiştiğini fark ettim. Yine de sevdiğimin bakire olmasını isterim. Olmasa da yapacak bir şey yok onu öyle severim.

0|0
    0|0
  • Genç olup ilk defa evlensem bakire olmasına önem verirdim ama şu yaşımda artık dul ve tecrübeli birini isterim. :P

Bakirelik önemsizdir diyen erkekler gün gelir bir tartışmada, bir anlaşmazlıkta bunu yüzünüze vururlar emin olun.

0|1
    0|0
  • önemli ama hayat memat meselesi değil. burda önemli olan beynin bakireliği.. farzedelim bir kız var bakire ama anal,oral her türlü şeyi yapmış ama normal ilişki yaşamamış. Birde bakire olmayan sırf birine çok güvendiği için bakireliğini kaybetmiş biri var bence ikisi bir değildir. Hem artık ufak bi operasyonla bakirelik olayı çözülüyor.

0|0
    0|0
  • ben bakire olmamasını isterim ama bu demek değildir ki 3000 skor yapmış biri olsun. en önemlisi ailesinin kızını özgür bırakarak yetiştirmesi ve kızın da erkek arkadaşlarıyla cinsel ilişkiye girmesi. sanırım tek gecelik yaşamış birini istemezdim ama. erkeklerin bakire istemesinin önemli bir sebebi de kendine güvensizlik yani öncekileriyle karşılaştırılmaktan korkma.

1|0
    1|1
  • İnsan evlenecegi bayanın bakire olmasını ister ama severek evleniyosa bekaret Olsa ne olur Olmasa Ne olur Farketmez...

0|0
    0|0
  • Degildir. Güzelliğine , kişiliğine onem veririm.

0|0
    0|0
  • bence önemli değil.önemli olan çevreme nasıl izah edebilceğim.ama kimsenin tanımadağı bir ortamda isem hiç önemi yok...önemli olan onu sevebilmiş olmam...

0|0
    0|0
  • kız ve erkek arasında değişen bişi bu .. eğer ciddi düşünüyorsam bakire olmasına şiddetle önem veririm bakire bi kızla da birlikte olsam da kızlığını bozmam ama zevkine yapiosam hiçbisey farketmez heryol paris

0|0
    2|1
  • %51 falan

0|0
    0|0
  • :P

0|0
    0|0
  • derinlerdeyim:-)

0|0
    0|0
  • bence hiç bir önem arz etmiyor

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten aşıksam, o da yaptığı hatanın farkındaysa hiç önemli değil bana göre.

0|0
    3|0
  • çok öenmlidir olmazsa olmaz benim için kesinlikle tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benim için çok önemlidir aileme saygından dolayı ve kendime duyduyum saygından dolayı ben öpüşmeyi bile nişanlımdan örendim ve bundan o çok gurur duyuyor ondan önce kimse elimi bile tutmadı için ve bende gurur duyuyorum herşeyi kocamla yaşayacağım için onun içinde benim içinde aylem içinde çok önemli bir konudur bu!

(bir kizin gururu ve namusu gibi görüyorum bu konuyu)

0|1
    0|0
  • Önemi yok.

0|1
    0|0
  • kadınlara göre erkekler için bi sakıncası yok sanırım .. ama erkeklerin bir çogu için sorun olabiliyor..

0|0
    0|0
  • bunun yüzünden sevdiğim erkekle evlenemicem maleseff

0|0
    0|0
    • Bekaret çokmu önemlide seni kaçırıyor

• sanırım..

• ya böyle sevgi mi olur? bunu başına kakan bir adamı nasıl hala sevebilirsin? boşver evlenmesen daha iyi zaten. emin ol bunu dert etmeyeccek bazı şeyleri aşmış birini bulacaksın ileride.

• erkek arkadaşım için de benim için de bekaretin çok önemi yok.

0|0
    0|0
  • benim için önemi yok olsa yapmazdım zaten hiçte pişman değilim allah pişman ettirmesin

0|1
    0|0
Yükleniyor...