Farklı olanları neden dışlarsınız

homoseksüel -lezbiyen- ateist- büyücü- yobaz- solcu bir kşinin yapmak istediği şeye neden karışııyorsunuz?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Bırak eleştirmeyi dışlamayı ''takdir ediyorum ben''.Sıradan olmaktansa kendince seçimlerini ve amaçlarını oluşturmuş insan farklıdır.Onu değerli yapanda budur.

0|3
    0|2
    • wooow!sağlam olmuş,benim de demek isyeyip de diyemediğim şey budur!+1

Kızlar Ne Diyor 10

• farklı olmaya cesareti olduğu için ? ben dışlamam tabi ama bir filmde ya da okuduğum bir yerde böyle diyordu

0|2
    0|1
  • beni rahatsız etmediği sürece karışmam.

0|1
    0|1
  • yoo saygı duyarım :D

0|2
    0|0
  • cevap vermek isterdim ama son sordugum soruda o kadar agır eleştiriye mazur kaldım ki tek diyecegim tahammülleri bile yok

0|1
    0|1
  • Ben gayette bağrıma basıyorum.

0|1
    0|1
  • Dışlamam, arkadaş da olmam.

Herkesin kendi tercihi, saygı duyarım.

1|1
    0|2
  • Gay 'mısın :/

3|1
    4|5
  • Bazı insanların dışlanması gerekir. Bu doğa kanunudur.

0|3
    1|0
    • eveeeet eveeeet:)))tabii tabii bilioz:)))nereye kaçtın lemz?

• kendileri öyle hissediyor aslında dışlanmıyolar. ayrıca gayleri seviyorum çok eğlenceli tipler ldfjfgg

0|1
    0|1
  • farklı olan insan eğer herkes gibi olsaydı, herkes ile birlikte olsaydı zaten farklı olmazdı. işte bu yüzden farklı

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Büyücü mü ? Böyle birsey yok sadece Deli ya da dolandirici insanlar var.

Lezbiyen ve Homoseksüel ayni birsey.

Yobazlari herkes dislar, diger yobazlardan haric tabiki.

Burasi cogunlugu Müslüman olan bir ülke. Islam escinsell olanlari ve Ateist olanlari öldürmeyi emir ediyor sende neden dislariz diyorsun.

Dislasinlar dindarlarlan zaten benim pek alakam yok. Hepsini zaten deli olarak görüyorum doktor olsam saglik raporu bilem vermem.

Konusan karincalara, konusan yilanlara, denizi ikiye yaran ve sonra ejderhaya dönüstügünü inanan ve bunlarin gercekten oldugunu savunan kisiler benden uzak dursun.

Bunlarin hepsini özel kuruma kapatmak gerekir, baskalarina zararda veriyorlar cünkü, Müslüman ülkelerine bakin bikere nasil perisan haldeler.

0|1
    0|2
  • Homoseksüelleri ''ay siz homofobiksiniz yeaaa'' dedikleri için.

Lezbiyenleri, ekmeğimizle oynadıkları için. :)

Yobazları, yobaz olduğu için.

Kısa, bizim hayat rutinimize burunlarını soktuklar ve herhangi bir konuda faşizan oldukları için dışlıyoruz.

''Su içer misiniz?'' gibi bir soru sormuşsun..

0|0
    0|2
  • Dostum manevi değerlere hakaret, anarşi çıkarmadığı sürece, toplumun huzurunu bozmadığı sürece kimseye karışımaz.

O karışanlar bilgisizdir.

İşte Müslümanlık budur...

0|0
    0|0
  • siyah kumpiredeki engeli kaldırsın artık yeter:)

0|0
    0|1
  • ateist yobaz ve solcu karakterleri hariç diğerleri dışlanmaktan ziyade ender kişiler olduklarından yalnız kalırlar, ateist yobaz ve solcularda kalabalık gruplar oldukları ve karşılarında da kalabalıklar bulunduğu için devamlı çatışma içindedir

0|1
    0|0
  • Onların görüşleri millete zarar.

Türkiye Cumhuriyeti kurulurken homonun gayın ateistin

gibi düşüncelerin çorbada tuzu oldumu.

Belli kurallar kanunlar olmalı. Bu halde bile rahat yaşıyorlar daha ne olsun.

Başbakanın herkese +1 var fazlasıyla canı çıksın sen dert etme

0|0
    1|4
Yükleniyor...