Hep aynı hep aynı tavsiyesi olan?

Genelde aynı pozisyon aynı mekan off sıkıldım artık farklılık lazım. İlişkiyi renklendirecek bişeyler lazım ama ne olabilir?! Kafamda birkaç fikir var aslında vibratör mesela 69 pozisyonunda keyifli olabilir.seksi kıyafetler var zaten.ev arkadaşı genelde evde olduğundan odadan çıkamıyoruz genelde.aynı mekan olmak zorunda yani.ya bide şunu da sorayım ben vajinama boşalsn istiyorum ama hamile kalmak istemyorum (beyazıt gibi oldu :) ) hangi yolla bundan korunabilirm.çoook teşekkür ediyorm şimdiden cevaplar içinn

1|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı mekan neyse de aynı pozisyon gerçekten sıkar. Burada erkeğine çok iş düşüyor. Onun sana değişik fanteziler uygulaması lazım. Ev arkadaşın yan odadayken bunu yapıyor olmanıza şaşırdım, ben yapamazdım her halde. Gelelim hamilelik riskine: Evet risk her zaman vardır. Çözüm ve korunma yolları belli ama hiç biri %100 garanti etmez. Prezervatif: erkekler sevmez-ten tene değecek. Hap: ya almayı unutursan. Spiral: doktor daha çok tazesin, ilk doğumdan sonra takalım der. Takvim takibi: çok yanıltıcı olabilir. Galiba dışarı boşalmaktan başka çare yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• emin ol vajinaya boşalmasında sen bişey hissetmeyceksin sırf bu merak için hamile kalıp başına iş alabilrsin

1|0
    0|0
  • doğum kontrol kullanabilrisin ve ya ertesi gün hapı ..ama egh adetini bozacağı için sıkıntı yapabilir ..creampie ciler sizi :))

0|0
    0|0
  • spiral ve doğum kontrol haplarını aynı anda kullan...

0|0
    1|0
  • 100-150 yıl ileride olsamda uzay ziyareti biraz ucuzlaşmış olsa.

Yer çekimsiz ortamda dünyaya karşı.

Bütün dünya görsün ulan. akjshdajs

0|0
    0|0
  • Ahhh ah senin gibi kiz arkadasim olsun icine girince 6 ay cikmam... hazir gec bosalma sorunjmda var ya...

0|0
    0|0
    • Benmkide erken boşalıyor ya :(

• Yoo silinmez ya neden siinsin

• Konuyla alakali bir linkte ondan daha once basima geldk silindi 500 kusur puanima yazik olur. Ekle beni desem sapik oldugumu dusunursun sarkiyor dersin . Mesaj alimini ac eklemeden sana mesajla atayim linki sonra kapat mesaji

• gidin 5 yıldızlı bir otelde güzel bir oda kiralayın zevkinizi yaşayın :) ortam ne kadar güzel olursa zevk o kadar doruğa çıkar.

0|0
    0|0
  • Ev arkadaşını da alın yanınıza değişiklik olur :)

0|0
    0|0
  • Of of benim bir sevgilim bile yok ya of.

0|0
    0|0
  • Şapka taktır:)

0|0
    0|0
  • Millet*bulamıyor bunlar fantezi arıyor

0|0
    0|0
  • maalesef bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Üçüncü bir kişiye ne dersin?

0|0
    0|0
  • partner degisikligin nasil olur sence ?

0|0
    0|0
  • link onunde boyle dur.

0|0
    0|0
  • prezarvatif kullan ucunu delin oradan kayar gidr birşeycikler olmaz tabii 9 ay a kadar birşeycikler olmaz amip hamile kalda gör ebenin*. :)

0|0
    0|0
  • sex de herşeyin bir sınırı var sıkılmaya kendini alıştırsan iyi olur. yapabileceklerin hep sınırlı olacak bir süre sonra herşeyden sıkılıyorsun.

0|0
    0|0
  • dogum kontrol hapı kullan. cocugun sikinide koparma cınım

0|1
    0|0
  • senden her erkeğe bir tane lazım biliyonmu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• malesf öyle

0|0
    0|0