Kızlık zarı bozulduğunda sonradan kanama olabilir mi?

ben 25 nişanlım 23 yaşında ilişkiye girdik ilk başta çok kastı kendini penisim bir türlü tam olarak içeri giremedi canı çok yandı kanama olmadı... Daha Fazla

Güncellemeler:
ilk başta kan gelmediğinde esnekliğinden şüphe ettik esnek olabilir dedi sonra eve gittiğinde çamaşırımda birkaç damla kan var acaba yırtıldımı dedi bende en fazla hasarlanmıştır zannetmiyorum dedim ama sonradan gayet rahat ilişkiye girdik kan falanda gelmedi bilmiyorum yalan söylemediğini söylüyor
ilk ilişkim olduğu için anlamıyorum böyle şeylerden daha önce kimseyle beraber olmadım...

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğin bozmuşssun bakireliğini.. diye yazdımda bian öfekelendim sanki güvenmedinde böyle düşündün diye sonrada sana hak verdim o an niye olmadı diye düşünür elbetteki insan sonuçta bu konuda herkes kaç defa tecrube kazanıyor.. zorlanması, acı çekmesi falan sana nedenli gerçek geldiyse yüreğin nedenli acıdıysa söyledikleri nedenli içtense ona bak kızı yargılayıp üzme ki öyle düşünüp burda çare aramışssın, güvensizlik varsa yalan söylediğini düşünüyorsan bu zamanla çıkar zaten ortaya ve böyle düşüneceğini keşke önceden kestireydinde düğüne kadar bekleyeydin her neyse sabret biraz bu işi onu incitmeden gururunu zedelemeden ona inanarak öğrenirsin doktora göstermedikçe