Sevdiğimin gay olduğunu öğrendim ne yapıcam şimdi?

ya ben 5 6 senedir birini seviyordum. O hep kaçıyordu, kaçıyordu böle arada arıyor ,bazen yakınlaşıyorduk ,sonra kaçıyordu.

seviştik felan ama ilişkiye girmedik . bu gene benden uzaklaşmaya başladı beniş arama demelere felan en sonunda bugun ona " gay mısın" dedim. o "evet öyleyim:( " demiş. sonra ben ona " neden o kadar sordum inkar ettin sakladın " dedim . o "sonradan oldum demek ki buraya kadarmış" dedi. " anlıyorum üzüldüm senin adına " dedim o " kader utansın :( artık öğrendin beni araman için bir sebep kalmadı " demiş. ya bu gerçekten gay mi yoksa ben aramayayım diye kabul mu etti anlayamadım . yazı imla için özür dilerim.:(

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• Eşcinsel eğilimler toplumsal baskı yüzünden baskılanır, kişi bazen bir ömür boyu kimliğini gizlemek durumunda kalır. Kendi kabullenmesi, sonra bunu başkalarına ifade edebilmesi çok zor bir süreçtir.

Takdir edelimki eşcinseller için yaşam çok zor.

Peki sen bir insana yakınlık duyuyorsun, bir kadının bir erkeğe duyduğu şekilde. Ama karşı tarafın karşı cinse ilgi duymadığını öğrendin, onla sevgili olma beklentin kalmadı. Peki neden arkadaşlık ilişkini kesiyorsun ?

Bir arkadaş olarak ilişkini sürdürmelisin bence. Zaten sorunun yanıtını da o süreçte alırsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• sana yalan söylemiş olabilir bir erkek gay olduğunu niye tutup birden bire itiraf etsinki

aşşağıda arkadaşın teki gay olunmaz gay doğulur demiş arkadaşım manyakmısın gay nasıl doğuluyor bunu bir açıklasana

0|0
    0|0
    • :)

• haksızmıyım yani gay doğulur diyo ozaman adamın nüfus cüzdanında neden gay yazmıyorda erkek yazıyor ?

• Gay olmanın şartı erkek olmaktır, erkeklik cinsiyet ibaresidir... Kadından gay olmaz... Ve biz gay olmadık, zaten öyleydik...

• Kız ne kadar bela da olsa gayim diyemem la :(

homofobi başa bela

Gay olma ihtimali %65

Başından savma için yapmış olma ihtimali %15

Kimlik sorunu yaşıyor %10

Diğer ihtimaller %10

1|1
    0|0
    • güzel yüzdeleme :D

• nasıl gerisini getirirdin yani gay olmasam sırf o kızı başından sagmak için ilişkiye girdim derdin öyle mi bu sordugum soruya oha igrenç yaratık diyorsa anlamı ne olur ki

• Böyle biriyle tanıştım hafızayı yoklayinca evet sırf o kızdan kurtulmak için diyebilirdim, evet mümkündür...

• anlattığına göre aramalarından bıkmış olup direk kabul etmişte olabilir. Gerçekten gay da olabilir. Sıkıntılı bir durum. Hal ve hareketleri belli eder bunu

0|0
    0|0
    • aramıyorum ki sadece bazen mesaj atıyorum

• bi çok kişi gay oldugunu söyledi ama ben innamamıştım daha önce defalarca sordum ama kabul etmedi

• demek ki gay miş (:

• Sen onun nosunu bana ver, ben bir asılayım buna telde bakalım, hemen anlarız seni mi kekliyo gerçekten gay mı

0|0
    0|0
  • kadınlar ne ister filmine dönmüş ortalık

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok kaderi kabullenmekten başka...

0|0
    0|0
  • kadınlar çoğu zaman kendi özelliklerine yakın olan kişileri tercih ederler kendilerini daha rahat hissedebilmek için ...insanlıktan çıktınız lan vermemek için elinizden geleni yapıyorsunuz...

0|0
    0|0
  • onu hemcinsin gibi düşün artık :)

0|0
    0|0
  • seni istemiyor bu çok belli sadece ihtiyacı olduğunda yanaşıyor sana ve sende kabul ediyorsun evet gay olabilir belkide bisexueldir neden bu kadar inatcı davranıyorsunki

0|0
    0|0
    • ihtiyacı oldugunda yanaşamıyor o kadar basit değilim sadece 5 senede 1 2 defa seviştik

• Bence basitsin seni istemeyenin hala arkasından koşuyorsun

• ilişkiye girmedik diye yazmışsınız bakire kalmak için mi yoksa o mu sana girmek istemedi hayır yani tam olarak bilelim ki adam cidden mi gay acaba?

0|0
    0|0
    • o yapmadı ben yapalım dedim

• iki ihtimalde var.

sence hangisi ?

0|0
    0|1
  • sen de yaz yaz yaz bir kenara yaz bütün sevgileri

yanılırsam çık karşıma göster kendini

0|0
    0|0
  • bence intihar etmelisin

0|0
    0|1
  • çok kötü durum kanka allah yardım etsin sana

0|0
    0|0
  • Hikayen güzelmiş

0|0
    1|1
  • bildiğin alay etmiş senle :D

0|0
    0|0
  • onu başka bir erkekle paylaşamayacağına göre salla gitsin...

0|0
    0|0
  • başka bir erkek arkadaş bul görebileceği bir yerde sevişmeye çalış oynaş yani. tepkisine göre anlarsın ne olduğunu

0|0
    0|0
    • umursamıyor ki

• umursamıyorsa birz gururlu ol ve sende kenara çek kendini.

• bir şey olmaz akşam fikretle takılır gündüz senle =)

0|0
    0|0
  • başkasına vereceksin yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • tatlım bir başkasına bakacan yoksa abazalıktan ölürsün

0|0
    1|1
  • ilişkiye girdiniz penisi kalkmadımı?

0|0
    0|1
    • yooo penis kalktı ama ilerisi yok

• Ben olaydim senin vajinana saatlerce yalan klotorisini isirirdim

• Güzel olmazmiydi

Kızlar Ne Diyor 10

• Senden kurtulmak icin son kozunu kullanmıs.

0|0
    0|0
  • Gay olduğundan değil adam senin onu aramaman için gay olmaya bile razı. :D Artık adamı nasıl bunalttıysan:D

0|0
    0|0
  • sen gay kime denir onu öğren öncelikle. Erkek arkadaşın gay olsaydı seninle olmazdı bisekstir o ve istemiyodur seninle olmak :D

0|0
    0|0
  • Aklın yokmu senın hıc ya resmen sana ayak yapmıs gerızekalı senınle dalga gecms resmen

0|0
    0|1
  • yok artıkı yaaa

0|0
    0|0
  • ya senden kurtulmak için senle taşak geçmiş resmen :D

0|0
    0|0
  • kısacası benden uzaklaş demek için bunu söylemiş

0|0
    0|0
  • Seninle cinsel anlamda yakınlasmada bulunmus bir erkek öyle olamaz. Bence ya sana yalan söylemis ya da sen direk ona ''gay misin'' diye sorunca 'he evet gayim' anlamında söylemistir onu.

Biseksüel olabilir en fazla.

0|0
    0|0
  • çükünü kopar taşaklarını ezzzz

0|2
    1|1
  • bence yalan söylemis sonradan gay olunmaz canim dogustan gelen bisey oluyor bu, ha tabi sonra yardirmissa bilemem ama özenti hepsi..

0|0
    1|1
Yükleniyor...