Arkadaslar lutfen yardim edin..

Kiz arkadasim var ve birbirimizi seviyoruz evlenmeyi dusunuypruz bende once 5 yillik bir iliskisk olmus ve onunla birseyler yasamis bunu ilk basta itirat etti ben sana layik olamam ilerde birakirsin beni dedi. Ben gercektem seviyorum onu.bir kisiyle olmus ama defalarca olmus. Bakirelik bacak arasinda degil kalpte ruhta olur diyorum eger suanki sevgilim yerime baska birisi olsa kabullenemezdim ama sevgilimi gercekten seviyorum ve o kadar gun gecmesine ragmen hala ilk gunku gibiyiz evlensek mutlu olacagimiza inaniyorum ama ya sorun olursa. Sizce bakirelik gercekten onemli mi?yoksa sevgi herseyin ustesinden gelirmi? Askim aydina geldigimde kahvaltiya cagircam seni Kiz arkadasim var ve birbirimizi seviyoruz evlenmeyi dusunuypruz bende once 5 yillik bir iliskisk olmus ve onunla birseyler yasamis bunu ilk basta itirat etti ben sana layik olamam ilerde birakirsin beni dedi. Ben gercektem seviyorum onu.bir kisiyle olmus ama defalarca olmus. Bakirelik bacak arasinda degil kalpte ruhta olur diyorum eger suanki sevgilim yerime baska birisi olsa kabullenemezdim ama sevgilimi gercekten seviyorum ve o kadar gun gecmesine ragmen hala ilk gunku gibiyiz evlensek mutlu olacagimiza inaniyorum ama ya sorun olursa. Sizce bakirelik gercekten onemli mi?yoksa sevgi herseyin ustesinden gelirmi?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• mutlu olamazsın her cinsellik yaptıgınız da bedenen yanında sen aklen yanında ilk o işi yaptığı erkek olacak...

0|1
    0|0
    • Kiz arkadasim beni sevdigini gercekten hissettiriyo aklinda onun hic bir sekilde kalmadigina eminim

• Bu sefer zaman gercekten bazi seylere ilac olacak

• işin zor diyorum sadece =(

Kızlar Ne Diyor 3

• sen böyle düşünüyorsan başkalarının dediğine bakma. inanıyorsan mutlu olursun

0|1
    0|0
    • Cok tesekkur ederim arkadasim tek olumlu cevabi sen verdin allah gonlune gore versin. Inan hayatimda o kadar cok kisi oldu ki gercelten hic sevmemistim hic asik olmamistim ilk defa yasiyorum bunlari ve bana iyi bir gelecek verecegine inaniyorum

• amin arkadaşım seninde. inşallah mutlu olursunuz

• Bilmiyorum ama bence her insan karisinin temiz olmasini ister arkadasim yani cinsel iliskiye girceyinde hep aklina gelicek senden once baskasina sagip oldugu bence ayril ya da evlenme cunku dedigim gibi pisman olursuun..

0|0
    0|0
    • Simdilik hersey guzel. Bugune kadar hissetmedigim seyleri hissettirdi bana cokta mutluyum tartismamiz olsa bile hemen cozebiliyoruz evlensek ayni sekilde gidebilecegimize eminim. Hersey iyiyken tek sorun bu mu olur ?

• Arkadasim cok buyuk konusuyosun birgun basina gelirse uzulursun. Erkekler icin birakmak kolaydir ne durumda olursa olsun

• Buyuk felan konusmuyorum ayip denen bisey var kiz arkadasin iciin

• ilerde sorun olur.

0|1
    0|0
    • Herseyi goz ardi edecek kadar cok seviyorum ama

Erkekler Ne Diyor 2

• seninki tükürgü yalamak gibi bir şey şahsen ben ayrılırdım kızda ayrılcaktır emin ol.Bu ilişki sürerse bravo sizlere

0|0
    0|0
    • Iliskimizin surecegine hic suphem yok sadece korkuyorum

• Bulundugum ortam yaptigim meslek buna el vermez

• bgün ayrılmasanda buraya bunu sorarak kaybettin kendin bile kabullenmişin diyecek bir şeyim yok.Ayrılmaman zaman kaybı olur.

• Gülüyorum ya bu satıra : "bakirelik bacak arasında değil ruhda"

Kendinizi kandırmayın birisiyle beraber olduysa bakire değil nokta aması maması yok

bir kere ruhsal bakirelik zaten şart kesinlikle ruhu temiz olması gerek

ama bacak arasında değil ruhda tek diye kendinizi de kandırmayın

saygılar...

0|0
    1|0
    • Kardesim o zaman sana bir soru daha once birisiyle iliskiye girdin mi ? Bakire veya bakire olmayan birisiyle ?

• Hepsini okumadım kardeş kendin bakire değilsen ozmn bir sorun yook

• Insan ne yasarsa karsiligini bulurmus. Bana iyi bir gelecek verirse gecmis cok mu onemli

Yükleniyor...