İlk ilişkimde sorun yaşar mıyım?

arkadaşlar yaşım 19 galiba biraz geç kaldım ilk ilişki için ama soruyorum bunu. şimdi ben daha öpüşmedim bile. sorum şu ki mastürbasyonu şu erken boşalma tekniğiyle yapıyorum yani tam boşalacakken bırakıyorum sonra tekrar bu şekilde 1.5-2 saate kadar yapabiliyorum sizce ben ilk ilişkimde çok büyük bir hüsrana uğrar mıyım ?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak hele bak yaşı 19 muşta geç kalmışmışta. Şu ilerde manzaralı bir yer var git orada geç kal. Ne uçkur sevdasıymış arkadaş milletteki.

0|1
    0|0
  • kardeş ilk ilişkinden medet umma beklentiye girme genelde hep hayal kırıklığı olur ya penisin sertleşmez ya erken boşalırsın ya heyecan yaparsın ve cinsel isteğin yok olur benim penisim sertleşmemişti hala o sorunu yaşıyorum mastürbasyonuda fazla yapma çünki bünye mastürbasyona alıştığı için kızın içinde git gel yapmak yabancı geliyo insana

0|0
    0|0
  • hayır ugramazsın. ilk iliskimde 40 dk'da bosalmıstım ve sertlesme sorunu da olmadı. sen sallama diger adamların söylediklerini

0|0
    0|0
  • dostum bence bak mastürbasyon dan ziyade başka bir teknikle yap ilişkide de pek sorun cekmezsin

yani şişme kadın felan veya başka basit şeyler işte

0|0
    0|0
  • " galiba biraz geç kaldım ilk ilişki için " dostum yaşında daha ufak kim seni bu psikolojiye soktu bilmiyorum ama saçmalamışlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...