Erken boşalma egzersizleri yapan ve etkisini gören var mı arkadaşlar?

başlıkta belittim maximum ve minimum boşalma süreniz ne kadar zaman alıyor ? bunu nasıl kontrol ediyorsunuz benim masturbasyonda 15 dakika görüyorum ama yatakta 2 dakika sürüyor bir kaç kere boşalmaz isem kız küfür eder gibi bakıyor bana psikolojim bozulacak kız istiyor ki 40 dakika seks yapalım :S tamam bende istiyorum deliler gibi ama yok ...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Min 25-30 dk

Max yok.

1 gecede 4 kez, toplamda 3 saat seks yapıp bosalamadıgımı hatırlıyorum. Salonda, mutfakta, banyoda her yerde 1'er saat seks yapmıstık.

1- Pelvin kaslarını güçlendir. Ben liseye kadar altıma işerdim her gece, kas gevsekliginden dolayı. Ondan sonra çalısarak kasları inanılmaz derece de güçlendirdim.

2- Mast yaparken tam bosalacagın sırada kendini tut, bosalma. Sonra mast devam et. ve yine tam bosalacagın sırada kendini tut ve tekrar devam et. haftada 2-3 kez tekrarla.

3- Zihnini bosalt. Bosalacagın sırada baska seyler düsün.

4- Bosalacagın sırada pozisyon degistir.

5- Taocu seksi arastır ve uygulamaya geçir.

Ben bunlardan sadece 1.sini yaptım. Diger 4'üne ihtiyaç duymadım.

Ortaokulda sidikliyken, kasların gellisimi sayesinde kadınların taptıgı bir spartacuse dönüstüm :D Tamamen şans.

0|2
    0|0
    • bu pelvin kasları neyin nesi açarmısın biraz ve de nasıl güçlenirler ;D

• araştırdım teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• eşim bir ay bu egzersizleri yaptı şimdi bosalmasini kontrol edebiliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erken boşalma derecene göre değişir iş ki sende erken boşalma var.

Fiziksel egzersizler gerekir. (Pelvis kası diye yazılmış zaten. Çişin gelince işememek için kastığın kaslar) Öyle 3-4 gün egzersiz yapayım, coşayım durum yoktur. Sabır gerektirir.

Psikolojik destek. Sorun zaten genel olarak psikolojiktir. Erken boşalan kişi ilişki başlamadan bu strese girer ve sonuç malum. Bu bağlamda farklı yöntemler uygulanır ama bunun için bir partnerle terapi alman lazım. Probleme sebep olan zihinle çözemezsin bunu.

Bir an önce önlem al. Direkt yatakya mutsuzluk sebebidir.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim düzenli bir seks hayatım olmadığından sanırım evleninceye kadar böyle gidececek ya da her fırsatta kendimi kontrol etmem gerek ;)) teşekkürler yorumun için

• Evlenmeden de egzersiz yapabilirsin. Aşağıdaki 3 adım faydalı olur.

1- Pelvis antrenmanı. (İnternette var çeşitleri)

2- Görsel materyal olmadan mastürbasyon.

3- Kesinlikle sakin ve stressiz ortamda ve oldukça yavaş ve uzun soluklu mastürbasyon. Biri gelir mi endişesi olmayan, boşalmaya odaklanmayan sadece o anı yaşamanı sağlayan bir ortam. Boşalma eşiğine geldiğin anda kesip derin nefes alıp sonra devam et.

1-2 ay böyle takıl.

• teşekkür ederim böyle takılalım bakalım

• Bende olan bir yöntem var işime yarıyor fakat zevkini azaltıyor FAKAT partnerinin zevk almasından benim gibi zevk alabilen birisi isen şunu yap. Cinsel ilişkiden önce boşal, 15 dakika sonra tekrar sertleşmeye başlar işte o zaman uzun uzun istediğin kadar git gel yaparsın.

0|0
    0|0
  • minimum 5 dk

maksimum 1,5 saat

olay psikolojide biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...